Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace pomocí Intelisync

David_ce4you (199)|2.12.2004 11:38
Používá někdo pro synchronizaci mezi PC a PPC Intellisync? Jaké s ním máte zkušenosti? Sesynchronizuje všechno z MSO do PI (tam je jakýsi compatibility option)?

Jde mi o to, že se některé info prostě nesynchronizují nebo naopak upravují, protože MS provedl omezení některých vlastností pro kapesní verzi. Např. V MSO ráno v 10:00 vytvořím úkol, který dnes končí a nastavím mu připomínku na 17:00. Do PPC se tento úkol přenese, má signalizovanou připomínku, ale tato připomínka je nastavená na 8:00, tj. do minulosti. Hold se úkol na PPC nepřipomene. Jak jsem se dozvěděl, je to 'vlastnost' implementovaná od MS. Pokud chci připomínku pro úkol v den kdy končí, vždy se nastaví na 8:00. Pokud úkolu v příkladu dám koncové datum později, třeba o den, je všechno jak má být, úkol se dneska připomene.

Takže, synchronizuje Intellisync všechno jak má nebo taky ne?
David_ce4you (199)|9.12.2004 15:32
Hmm, takže všichni asi používáte k synchronizaci ActiveSync, co? Chtěl jsem do Intellisync jít (i za ty prachy), ale chci nějaké reference.
hybo (3107)|16.12.2004 19:12
pokud vim, tak IS nesynchronizuje vic informaci, ale dokaze uzivit vic klientu. To neni problem sychnr. jako take, ale implementace v PDA a IS, stejne jako AS nebo EC (Extended Connect) jsou "jen" na synchronizaci.