Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 17

Téma: Pripojenie k netu u PDA k PC cez bluetooth pri dial-upe

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Rad bz som poprosil na odkazy abo vysvetlenie ako sa pripojit pomocou PDA k PC pomocou bluetooth ak PC je pripojene k netu pomocou DIAL-UPu.
    Tak aby som mohol surfovat ... Dakujem
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Chapu to dobre?
    Internet <-> PC <-> BT <-> PDA

Pokud ano, tak by to ActiveSync mel zaridit sam...

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

Ide o to som pripojeny na PC k netu cez dial-up. Mam bluetooth key USB s dosahom 10m zasunuty v PC. A rad by som komunikoval tymto s posobom, ze si zapnem bluetooth na PDA a surfujem si po nete na PDA u ktoreho je zapnute Bluetooth v nejakej inej miestnosti.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No, rak v takovem pripade, jak jsem jiz psal, staci rozchodit ActiveSync pres BT.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Popřípadě spolehlivější než Active sync je nakonfigurovat si BT Network Access na PDA a nastavit BT síťové přiipojení na PC a pak to frčí.

Nováček
    Registrace
    Jun 2004

A pre laika vypomoc ako si mam nejaky postup nakonfigurovania vytvorit by mi niekto nevedel poradit ..Som uplny laik ...
    Pomoc ako nakonfigurovat si BT Network Access na PDA a nastavit BT síťové přiipojení na PC.
    Vedel by niekto poradit kde co kliknut a tak s obrazkami abo nejaky odkaz link na nieco podobne dakujem Vam ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Myslím, že někde mezi články na tomto serveru je i článek od eXEdena zaměřený právě na toto téma (včetně obrázků, bohužel jenom screenshoty. Nahatý ženský tam nejsou. )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    Popřípadě spolehlivější než Active sync je nakonfigurovat si BT Network Access na PDA a nastavit BT síťové přiipojení na PC a pak to frčí.
    A o pravdu to bude spolehlivější? Čím? Mne by to fakt zajímalo, protože já přijdu do práce, pustím AS, dam Sync přes BT a mám klid celý den, a to bylo jediné, co jsem musel rozchodit... A v podstatě jediné, co jsem musel někde zadat, byly 4 nuly na pda a na pc pro párování...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak já třeba přijdu domů a pokud má na PC spuštěný profil manželka, tak se přes ActiveSync nepřipojím vůbec (protože ho manželka nemá nainstalovaný a ani ho nepotřebuje) , kdežto přes BT network ano, a při přepnutí zpět na můj profil, stejně ActiveSync nefunguje ( BT network opět ano) až do doby, než PC restartuju. Takže závěr je tento.BT Network funguje nonstop i při přepínání mezi jednotlivými uživatelskými profily, AS rozhodně ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak já třeba přijdu domů a pokud má na PC spuštěný profil manželka, tak se přes ActiveSync nepřipojím vůbec (protože ho manželka nemá nainstalovaný a ani ho nepotřebuje) , kdežto přes BT network ano, a při přepnutí zpět na můj profil, stejně ActiveSync nefunguje ( BT network opět ano) až do doby, než PC restartuju. Takže závěr je tento.BT Network funguje nonstop i při přepínání mezi jednotlivými uživatelskými profily, AS rozhodně ne.
    No jo, ty máš problém, že máš právně přisouzené příslušenství k PDA, které ti navíc okupuje PC... Což já ne, že...
    Ale stále jsi mne nepřesvědčil, že je to spolehlivější...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

No , pro me to urcite spolehlivejsi je prave kvuli tomu priklepnutemu prislusenstvi A jeste se mi dost casto stavalo, ze se mi spojeni pres AS samovolne rozpadalo a pri tretim az ctvrtem rozpadnuti uz nenabehlo vubec az po restartu PC. To se mi u BT Net. nestalo jeste ani jednou. Ale je to asi vec osobnich zkusenosti ( a samozrejme jineho prislusenstvi pohybujiciho se kolem meho PC ).

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Ty máš doma jen jedno PC?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Presne tak. Jedno PC, na kterem manzelka dost casto pracuje, takze jsem odkazany na PDA.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Presne tak. Jedno PC, na kterem manzelka dost casto pracuje, takze jsem odkazany na PDA.
    Původně jsem to psal jako rýpnutí , ale teď mě napadlo, co nedávno radili v Reflexu. 1 PC starší na surfing a poštu, 2.PC nadupanější na ostatní práci. Alespoň nehrozí viry. Prý to tak má i CIA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Nešťastníče!!! Jak ti to mohli udělat? ops:

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 02-07-2009, 09:43
  2. N560 pripojenie na internet cez mobil-Bluetooth
    Od Pufo Callo v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 28-02-2007, 14:48
  3. Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 21-10-2005, 20:53