Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pripojenie k netu u PDA k PC cez bluetooth pri dial-upe

amko75 (10)|1.12.2004 23:33
Rad bz som poprosil na odkazy abo vysvetlenie ako sa pripojit pomocou PDA k PC pomocou bluetooth ak PC je pripojene k netu pomocou DIAL-UPu.
Tak aby som mohol surfovat ... Dakujem
beecher (9270)|1.12.2004 23:53
Chapu to dobre?
Internet <-> PC <-> BT <-> PDA

Pokud ano, tak by to ActiveSync mel zaridit sam...
amko75 (10)|2.12.2004 01:02
Ide o to som pripojeny na PC k netu cez dial-up. Mam bluetooth key USB s dosahom 10m zasunuty v PC. A rad by som komunikoval tymto s posobom, ze si zapnem bluetooth na PDA a surfujem si po nete na PDA u ktoreho je zapnute Bluetooth v nejakej inej miestnosti.
beecher (9270)|2.12.2004 01:07
No, rak v takovem pripade, jak jsem jiz psal, staci rozchodit ActiveSync pres BT.
Crusader_ce4you (624)|2.12.2004 07:15
Popřípadě spolehlivější než Active sync je nakonfigurovat si BT Network Access na PDA a nastavit BT síťové přiipojení na PC a pak to frčí.
amko75 (10)|2.12.2004 08:25
A pre laika vypomoc ako si mam nejaky postup nakonfigurovania vytvorit by mi niekto nevedel poradit ..Som uplny laik ...
Pomoc ako nakonfigurovat si BT Network Access na PDA a nastavit BT síťové přiipojení na PC.
Vedel by niekto poradit kde co kliknut a tak s obrazkami abo nejaky odkaz link na nieco podobne dakujem Vam ...
Crusader_ce4you (624)|2.12.2004 08:35
Myslím, že někde mezi články na tomto serveru je i článek od eXEdena zaměřený právě na toto téma (včetně obrázků, bohužel jenom screenshoty. Nahatý ženský tam nejsou. :D )
beecher (9270)|2.12.2004 08:56
[QUOTE="Crusader"]Popřípadě spolehlivější než Active sync je nakonfigurovat si BT Network Access na PDA a nastavit BT síťové přiipojení na PC a pak to frčí.[/QUOTE] A o pravdu to bude spolehlivější? Čím? Mne by to fakt zajímalo, protože já přijdu do práce, pustím AS, dam Sync přes BT a mám klid celý den, a to bylo jediné, co jsem musel rozchodit... A v podstatě jediné, co jsem musel někde zadat, byly 4 nuly na pda a na pc pro párování...
Crusader_ce4you (624)|2.12.2004 10:56
Tak já třeba přijdu domů a pokud má na PC spuštěný profil manželka, tak se přes ActiveSync nepřipojím vůbec (protože ho manželka nemá nainstalovaný a ani ho nepotřebuje) , kdežto přes BT network ano, a při přepnutí zpět na můj profil, stejně ActiveSync nefunguje ( BT network opět ano) až do doby, než PC restartuju. Takže závěr je tento.BT Network funguje nonstop i při přepínání mezi jednotlivými uživatelskými profily, AS rozhodně ne.
beecher (9270)|2.12.2004 11:28
[QUOTE="Crusader"]Tak já třeba přijdu domů a pokud má na PC spuštěný profil manželka, tak se přes ActiveSync nepřipojím vůbec (protože ho manželka nemá nainstalovaný a ani ho nepotřebuje) , kdežto přes BT network ano, a při přepnutí zpět na můj profil, stejně ActiveSync nefunguje ( BT network opět ano) až do doby, než PC restartuju. Takže závěr je tento.BT Network funguje nonstop i při přepínání mezi jednotlivými uživatelskými profily, AS rozhodně ne.[/QUOTE]
No jo, ty máš problém, že máš právně přisouzené příslušenství k PDA, které ti navíc okupuje PC... Což já ne, že... :D
Ale stále jsi mne nepřesvědčil, že je to spolehlivější... ;)
Crusader_ce4you (624)|2.12.2004 11:37
No , pro me to urcite spolehlivejsi je prave kvuli tomu priklepnutemu prislusenstvi :D A jeste se mi dost casto stavalo, ze se mi spojeni pres AS samovolne rozpadalo a pri tretim az ctvrtem rozpadnuti uz nenabehlo vubec az po restartu PC. To se mi u BT Net. nestalo jeste ani jednou. Ale je to asi vec osobnich zkusenosti ( a samozrejme jineho prislusenstvi pohybujiciho se kolem meho PC :D :D ).
Zdenek Malinsky (9781)|2.12.2004 11:39
[QUOTE="Crusader"]Tak já třeba přijdu domů a pokud má na PC spuštěný profil manželka, tak se přes ActiveSync nepřipojím vůbec (protože ho manželka nemá nainstalovaný a ani ho nepotřebuje) , kdežto přes BT network ano, a při přepnutí zpět na můj profil, stejně ActiveSync nefunguje ( BT network opět ano) až do doby, než PC restartuju. Takže závěr je tento.BT Network funguje nonstop i při přepínání mezi jednotlivými uživatelskými profily, AS rozhodně ne.[/QUOTE]

Ty máš doma jen jedno PC?
Crusader_ce4you (624)|2.12.2004 11:46
Presne tak. Jedno PC, na kterem manzelka dost casto pracuje, takze jsem odkazany na PDA.
Zdenek Malinsky (9781)|2.12.2004 14:01
[QUOTE="Crusader"]Presne tak. Jedno PC, na kterem manzelka dost casto pracuje, takze jsem odkazany na PDA.[/QUOTE]
Původně jsem to psal jako rýpnutí :D , ale teď mě napadlo, co nedávno radili v Reflexu. 1 PC starší na surfing a poštu, 2.PC nadupanější na ostatní práci. Alespoň nehrozí viry. Prý to tak má i CIA.
beecher (9270)|2.12.2004 16:20
[QUOTE="Crusader"]Presne tak. Jedno PC, na kterem manzelka dost casto pracuje, takze jsem odkazany na PDA.[/QUOTE]
Nešťastníče!!! Jak ti to mohli udělat? :oops:
ArnieX (272)|2.12.2004 17:01
AlienSmidy (109)|22.2.2005 23:04
Ten popis nastavení je super!!
Prosím neměl by někdo nastaveni BT Network Access na WM 2000??

Díky