Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WebIs Mail

Kersten_ce4you (33)|1.12.2004 21:07
Zdravim,

nevi nekdo jak nastavit WebIs mail jako default mail client pro HP Ipaq hz4700 (WM2003)?
Vadi mi ze kdyz zmacknu tlacitko posty objevi se mail client do MS. WebIS Pocket Informant lze nastavit jako default PIM aplikaci tak by mozna totez slo i u mailu.

Diky z apomoc

Kersten
ipf (2136)|1.12.2004 21:27
[QUOTE="Kersten"]Zdravim,

nevi nekdo jak nastavit WebIs mail jako default mail client pro HP Ipaq hz4700 (WM2003)?
Vadi mi ze kdyz zmacknu tlacitko posty objevi se mail client do MS. WebIS Pocket Informant lze nastavit jako default PIM aplikaci tak by mozna totez slo i u mailu.

Diky z apomoc

Kersten[/QUOTE]

Předpokládám, že myslíš HW tlačítko vpravo vedle touchpadu. Ty se konfigurují START - SETTINGS - záložka PERSONAL, spustíš Buttons. Nahoře si vybereš tlačítko, dole si vybereš, jakou aplikaci má spouštět.
tl. 1 - 4 jsou krátké zmáčknutí, tl. 5 je vlevo záznamník hovorů, tl. 6 - 9 jsou stejná jako 1 - 4, akorát jsou namapována pro dlouhé stlačení (cca 2 vteřiny).
TheMelin (1642)|2.12.2004 01:32
.Jestli myslel toto,tak ja ám otázečku jak ho nastavit jako default mailového klienta.Když máčknu třeba na netu na odkaz support,skočí mi to do poutlooku,chtěl bych aby to skákalo do webis mailu.Starší verze to měli v options,ale nová verze (2.06) už to tam nemá :(
Dále bych měl dotaz zda jde přiřadit nějak zvuk při příchozím novým mailu.
Kersten_ce4you (33)|2.12.2004 06:57
to ipf:

diky za tip, uz jsem si to prenastavil ale ja mel namysli jak WebIs mail nastavit jako defaultni ve smyslu aby se mi v Today objevil pocet zprav z WebIm mailu.

JInak jsem ci cvicne nainstaloval PocketBreeze a tam jsem sice nastavil ze se mi kliknutim na zpravy otevira WebIS mail ale ukazuje to stale pocet zprav z default MS mail clienta :((
Nevi nekdo jak na to?

Kersten
pufo_ce4you (113)|2.12.2004 08:03
[QUOTE="Kersten"]to ipf:

diky za tip, uz jsem si to prenastavil ale ja mel namysli jak WebIs mail nastavit jako defaultni ve smyslu aby se mi v Today objevil pocet zprav z WebIm mailu.

JInak jsem ci cvicne nainstaloval PocketBreeze a tam jsem sice nastavil ze se mi kliknutim na zpravy otevira WebIS mail ale ukazuje to stale pocet zprav z default MS mail clienta :((
Nevi nekdo jak na to?

Kersten
[/QUOTE]
WebIS nema plugin pre Today obrazovku. Aspon sa mi tak zda :(
yasmeene2 (794)|3.12.2004 13:41
[QUOTE="TheMelin"].Jestli myslel toto,tak ja ám otázečku jak ho nastavit jako default mailového klienta.Když máčknu třeba na netu na odkaz support,skočí mi to do poutlooku,chtěl bych aby to skákalo do webis mailu.Starší verze to měli v options,ale nová verze (2.06) už to tam nemá :(
Dále bych měl dotaz zda jde přiřadit nějak zvuk při příchozím novým mailu.[/QUOTE]

Nevim jak v PIE ale v netfrontu je v nastavení možnost vybrat si jiného poštovního klienta.
TheMelin (1642)|28.12.2004 23:48
Mám takový problém.V nastavení účtu mám Real Name: Michal Sýkora,ale po odeslaní mailu má příjemce v hlavičce jen "ýkora".Co mám špatně nastaveno?Zkoušel jsem i měnit encoding,ale nějak to nepomohlo :(
Pavel Koza (4761)|29.12.2004 08:49
[QUOTE="TheMelin"]Mám takový problém.V nastavení účtu mám Real Name: Michal Sýkora,ale po odeslaní mailu má příjemce v hlavičce jen "ýkora".Co mám špatně nastaveno?Zkoušel jsem i měnit encoding,ale nějak to nepomohlo :( [/QUOTE]

1. Je tam jen ykora nebo Michal ykora?
2. Zkousel jste to bez diakritiky (Michal Sykora)?
TheMelin (1642)|29.12.2004 10:02
[QUOTE="Pavel Koza"]

1. Je tam jen ykora nebo Michal ykora?
2. Zkousel jste to bez diakritiky (Michal Sykora)?[/QUOTE]

1.Bylo tam jen ýkora.
2.Nezkoušel,ale teď jsem to zkusil a funguje.Huráááá.Děkujii
Všiml jsem si také,že mail posílám ze seznamu kontaktů,kde je pojmenován Tomáš a když mail odešlu a juknu na něj v SEND tak je tam příjemce "áš". Přece kvůly WebIS mailu nebudu překopávat celej seznam na bez diakritiky :mad:
Pavel Koza (4761)|29.12.2004 10:22
[QUOTE="TheMelin"]Všiml jsem si také,že mail posílám ze seznamu kontaktů,kde je pojmenován Tomáš a když mail odešlu a juknu na něj v SEND tak je tam příjemce "áš". Přece kvůly WebIS mailu nebudu překopávat celej seznam na bez diakritiky :mad: [/QUOTE]

...tak to zkuste nareportovat autorovi, urcite bude rad, ze muze svuj vytvor opet trochu vylepsit.
TheMelin (1642)|29.12.2004 11:12
[QUOTE="Pavel Koza"]
...tak to zkuste nareportovat autorovi, urcite bude rad, ze muze svuj vytvor opet trochu vylepsit.[/QUOTE]

Myslím, že nejdříve bych musel vylepšit svou angličtinu a teprv potom reportovat autorovi :dead: teda jestli neumí česky :cool:
Pavel Koza (4761)|30.12.2004 08:32
Postnete sem strucny popis zavady a ja to prelozim a poslu.
elit (168)|7.1.2005 23:22
[QUOTE="TheMelin"][QUOTE="Pavel Koza"]

1. Je tam jen ykora nebo Michal ykora?
2. Zkousel jste to bez diakritiky (Michal Sykora)?[/QUOTE]

1.Bylo tam jen ýkora.
2.Nezkoušel,ale teď jsem to zkusil a funguje.Huráááá.Děkujii
Všiml jsem si také,že mail posílám ze seznamu kontaktů,kde je pojmenován Tomáš a když mail odešlu a juknu na něj v SEND tak je tam příjemce "áš". Přece kvůly WebIS mailu nebudu překopávat celej seznam na bez diakritiky :mad: [/QUOTE]

No ono vubec v oblasti vypocetni techniky vyplati vse psat bez diakritiky. Takze pri zadavani jmen, posilani emailu ci chatovani rozhodne hacky a carky nepisu kvuli pripadne nekompatabilite.
TheMelin (1642)|30.1.2005 23:25
Mám problém ohledně ukládání mailů.Vytvořil jsem si složku a nastavil aby se do ní ukládaly maily.Složka už zabírá 16 MB a ve WebIS mailu mám všechny maily smazané.Nevíte zda se to dá nějak nastavit,nebo složka bude neustále nabírat na objemu?
Suoraj (704)|20.3.2005 11:35
nejde mi vložit přílohu do mailu:? ani na čistym po HR. Prostě to po klepnutí na sponku jako chce prohledavat ale zamrzne... a to sum to zkoušel i bez karty aby toho nemusel prohledávat moc...
wolodaw (50)|20.3.2005 14:10
Ja mám zase problém vo webis mail s pridaním prílohy. Keď pridám prílohu a odošlem poštu, príloha sa neodošle.
Poraďte prosím.
Crusader_ce4you (624)|24.3.2005 08:00
Mám problém se zvukovou signalizací příchozího mailu. Stáhl jsem si nejnovější verzi 2.1, kde údajně je tento neduh opraven, avšak notifikace opět proběhne pouze informační bublinou v horním panelu a to je vše. V nastavení zvukových upozornění mám nastaven zvuk pro příchozí e-mail a WebIS mail je nastaven jako defaultní e-mailový klient. Program je instalován na SD kartě. Nevíte někdo, kde je zakopaný pes?? Docela bych uvítal, aby mě na příchozí e-mail upozornil nějaký zvuk stejně hlasitě, jako na příchozí textovou zprávu.
TheMelin (1642)|25.3.2005 10:25
[QUOTE="Crusader"]Mám problém se zvukovou signalizací příchozího mailu. Stáhl jsem si nejnovější verzi 2.1, kde údajně je tento neduh opraven, avšak notifikace opět proběhne pouze informační bublinou v horním panelu a to je vše. V nastavení zvukových upozornění mám nastaven zvuk pro příchozí e-mail a WebIS mail je nastaven jako defaultní e-mailový klient. Program je instalován na SD kartě. Nevíte někdo, kde je zakopaný pes?? Docela bych uvítal, aby mě na příchozí e-mail upozornil nějaký zvuk stejně hlasitě, jako na příchozí textovou zprávu.[/QUOTE]

No nevím,ale sem asi nemá cenu psát co ti nejde.Když se podíváš nad sebe uvidíš spousty uživatelů a pokaždé jiný problém a žádná odpověd :( WebIs mail se mi moc líbí,ale má dost problémů,na které mi ještě nikdo neodpověděl...chjoo
TheMelin (1642)|7.4.2005 17:06
Přešel jsem na gmail,ale nějak se mi ze schránky nemažou maily,které jsem stáhnul a smazal :( Nevíte jestli to gmail podporuje nebo je chyba někde u mě?Zkoušel jsem i standardní inbox a stejný výsledek.

Dále mám dotaz zda je možné nastavit ve webis mailu automatické odesílání mailu jako v inbox.Mám nastavené stahování pošty po 30 minutách a mezitím napíši pár mailů.Že by se při kontrole i odeslali.Nějak mi to nende :(