Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Mensi problem hx4700

smarter (137)|1.12.2004 18:03
Stala se mi takova neprijemna vec. Surfoval jsem takhle v noci na netu, a najednou se mi iPaq vypnul ikdyz mi zbyvalo asi 10 % energie. Nevadi, nechal jsem ho nabit a slapal dal, jenze kdyz baterie klesla na tech 10% tak se vypnul zas. Normalne v tomto bode hazel hlasku, ze vypina pametovky a pokracoval az do nuly, ted se ale vypina a ja jsem ohuzen o zhruba hodinu provozu.Pri zastrceni do nabijecky se nabiji od onych 9-10%. Nevite nekdo co s tim? Napadlo mne, ze bych to nechal par dnu lezet az se vybije na nulu a pak zase nabit (mam na stesti druhe PDA, tak to preziji:)) ) Mimochodem SR ani HR samozrejmne nepomohl. Tak snad nekdo vite co s tim...
PavelR. (2184)|1.12.2004 18:58
... težko říct, nicméně bych Li-ion baterku nenechaval zcela vybít (i když o nějakém hlubokém vybití, které by mohlo poškodit baterku se u PDA nedá mluvit). Zkus se podívat jak maš nastavenu Standby period v Start/Settings/záložka System/Power/záložka Standby. Tohle je jediné nastavení, které ovlivňuje vypínání PDA při poklesu baterie pod určitou mez.

PavelR.
smarter (137)|1.12.2004 19:17
Clovece, tvuj prinos pro ce4you asi nikdy neprestanu obdivovat. Nejen, ze si vsem umoznil nahlednout dovnitr 4700, ale ted si mi nejspis dobre poradil:yes: Jeste jsem to nezmenil, ale matne si vzpominam jak jsem hral se soupatkem v teto sekci, a nejspis jsem to trosek pozmenil, takze jdu na to.
windmaster (307)|1.12.2004 21:04
Dobrá rada. Co jsem nastavil špatně já? Mě při nabíjení odpojí iPaq v 90%nabití obě paměťové karty. Nebo je to jeden z celkem neškodných bugů hx?
Naštěstí to vyřeší pouhý SR.
smarter (137)|1.12.2004 23:48
Tak nic. Rusim svuj stastny prispevek. Moje nadseni se vyparilo, kdyz jsem zjistil, ze mi to nastavovani neni nic platny. Ted ho nabijim a sjedu to znova. A kdyz to bude i nadale blbnout tak krabici a doklady o koupi jiz mam pripravene:( Dnes jsem poprve dostal chut hodit ipaqa na zem a dupat po nem dokud ne padnu vycerpanim:evil: