Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hry na h4700

xmaster (47)|1.12.2004 10:36
Tak jsem zkoušel pár her na h4700. Jelikož to používám výhradně ve VGA, tak je s hrama velký problém. Tedy spíš takhle: jediná hra, která funguje bez problémů je OpenTTD ve verzi 0.3.3. Novější verze se může sice nahrát i na paměťovou kartu, ale nefunguje mi scroolování přes kalendář.
Jinak jsem testoval: Pocket Wolf, Pocket Heretic, Pocket Hexen, Pocket Quake a ve VGA sice některé hry běží dokonce i přes celou obrazovku, ale ovládání reaguje pouze na levý horní kousek 240x320. Takže, když se cvakne jinam, tak se přepne hra do winfows na plochu. Když resetuju do QVGA, tak většinou hry běží bez problémů.

ALE: většinou všechny hry se hodně špatně hrajou na touchpadu. Daleko lepší je kurzorový kříž jako u starších IPAQů.
Prostě h4700 není moc na hry.

Máte někdo odzkoušené portované gamesy, které běží pěkně ve VGA nebo nějaký soft, který přepne před gamesou rozlišení na 240x320 bez resetu?
smarter (137)|1.12.2004 18:14
Sice ti moc neporadim,ale reknu, ze nejsi sam kdo trpi:? Mne totiz touchpad u her opravdu zklamal, myslel jsem, ze na to zvyknu, jenze na to se neda zvyknout!!! Na hx se tak skoro nedaji hrat akcni pecky. Nevi nekdo, jestli se da U NAS kopit gamepad? Kdysi jsem na nejakem zahranicnim serveru takovou hracku videl.
Ja prepinam na VGA pouze kdyz lezu na net, a tak mi to rozliseni nevadi.