Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 76 až 90 z 98

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - USB Host v praxi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

No já mám M130, takže chci nějakej větší upgrade, zvažuju T3, kterou maj v akci s klávesnicí za 9000,- a nebo toho looxe za 14500,- Ale rozhodně kupovat ještě nějakej router nehrozi, to by bylo už moc drahý (budu rád když mi zbyde na 1GB kartu a v případě looxe ještě bezdrátovou klávesku za 500,- )
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Nechci to do výběru kecat, ale podávej se na VGA display, USB Host, WiFi, BT, CF, SD, ... a myslím že Palma škrtneš. Snad jedině ta cena. Ale fakt nevím. Moc se mi návrat k Woknům-v-kapse moc nelíbil, ale fakt je že jasně vedou a Palm na celé čáře válcujou.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

tak já už palma měl defakto vyškrtlýho, když sem se na začátku listopadu začal rozhodovat a zkusil sem si u kámoše pocketa... ale pak přišla akce s klávesnicí za 9100 a prostě cena mě začala lákat ) S největší pravděpodobností ta akce už ale v lednu nebude (dřív to koupit nemůžu), takže volba bude jasná... I když, spousta vlastností mě od pocketu docela odrazuje, ale přece jen, nemělo by pro mě bejt problém některý překážky překonat )
    A display: ještě že se začali VGA dělat, jinak sem o QVGA ani nepřemejšlel - přece jen 320*240 už je docela málo. Kdežto palmy maj 320*480, což už je docela good a stačilo by

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Palm je dnes, bohužel, out.
    Co se týče klavky, k Looxovi je možné připojit USB, BT klavku, nebo spec. klavku k Looxovi a nebo je tu pro PocketPCtohle. Dobrý ne?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

pokud bych bral looxe tak si koupim buď nějakou levnou USB popřípadě za 600,- (pokud bude fungovat i s PPC a ne jen s palmem) bezdrátovou IR )
    ale to nepatří k tomudle threadu, takže sorry za OT

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... všechny příspěvky, které se netýkaly tématu tohoto threadu jsem smazal. O VGA diskutujte jinde.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Pavel Koza
    ...V současné době je totiž kvůli nedostatku ovladačů možné využít USB host jen pro připojení paměťových médií, což je jednoznačně škoda. ...
    Uvedená informace (necelý měsíc stará) by asi už stála za předělání.
    Může totiž všechny, kdo si ji v článku na titulní straně přečtou v závěrečném hodnocení, mírně dezinformovat.
    Viz ...

Dnes lze USB Host LOOXe 720 použít nejen pro čtení obsahu externích pamětí.

Jde s tím i:

- vkládání znaků (i českých) do textů (z USB klávesnice)
    - tisk znaků (i českých) i (barevné) grafiky (s USB tiskárnou)

(Mně to chodí s HP deskjet 5150, mělo by to umět stejně i další běžné současné USB tiskárny. V nabídce jsou HP - celkem 50 variant vč. Laser Jetů, Canony Bubble Jety, i..., PIXMA a S600 a Epsony Stylus. Vyzkouší to někdo?
    Já vím, že s BT nebo přes WiFi to je lepší, ale když už tam ten USB Host je. A zadarmo. A ne každá klávesnice nebo tiskárna, co je po ruce, je zrovna BTčková nebo dostupná přes WiFi v LAN. A ty USBčkové tu jsou kolem hned teď...)

Vyzkoušel jsem i současné připojení USB klávesnice, uvedené USB tiskárny a USB flash disku/klíčenky QDI U2DISK (pomocí už dříve zmíněného a pro více najednou připojených USB klíčenek vyzkoušeného a zcela obyčejného USB rozbočovače Sigma).
    No problem.
    Mohl jsem tak současně editovat z USB klávesnice soubor uložený na externím "Hard disku" a pak ho celý (nebo zvolenou stránku) vytisknout na současně připojené USB tiskárně.

No a na závěr, aby to bylo kompletní. Do poslední volné USB zásuvky jsem připojil kabel pro digifoťák. Fotku jsem pak po spojení s foťákem (byl z něho hned "Hard disk 2") přehodil na LOOXi do SD karty.

Chybí do USB Host ještě něco?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00039604_USB4x_PLlT.jpg 
Zobrazení: 27 
Velikost: 22.2 KB 
ID: 1079  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

wow,tak to je uz niečo a nejake bližie info by nebolo,napr. tá tlač na BubleJet išla cez čo?Myslím aký soft?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od oltcit
    ... nejake bližie info by nebolo,napr. tá tlač na BubleJet išla cez čo?Myslím aký soft?
    Viz Viz .... Je to tam.
    (Stačí nainstalovat a nastavit JETCET PRINT Pocket od Westtec.)
    Když bude třeba, založíme nové téma.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Vyskušame,uvidíme,ďakujem
    .
    .
    .
    .
    Fantastické,funguje to Ešte raz ďakujem.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Chybí do USB Host ještě něco?
    No do USB Host to neni, ale - mit moznost pripojit monitor a umet PDA emulovat vyssi rozliseni (alespon 800x600, idealne 1024x768, klidne jen ve 256 barvach), tak notebook pomalu muze do duchodu Doma mas plnohodnotny operacni centrum, ktery se ti bez kompromisu na cestach vejde do kapsy.:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... hmm hezké, nicméně závidět budu až bude fungovat USB klávesnice a myš PavelR.
    LOOX 720, USB klávesnice (česky), BT myška, vše právě v akci při procházení ce4you (tady skrz WiFi). Vlevo vzadu zahálí PC (u kterého se musí sedět), stylus zahálí taky někde.
    Práce na kolenou v praxi.

Při obouruční obsluze USB klávesnice parkuje myška na břiše.

Pavle, dík za inspiraci.

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Mam otazku
    usb host je fyzický HW, nebo se jedná jen o chytrý soft naimplantovaný do PDA? Pak mě napadá, jestli nejde dodatečně přidat do PDA bez USB hostu.
    Díky

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od asdfg
    Mam otazku
    usb host je fyzický HW, nebo se jedná jen o chytrý soft naimplantovaný do PDA? Pak mě napadá, jestli nejde dodatečně přidat do PDA bez USB hostu.
    Díky
    Jen HW je to dle meho nazoru vynikajici vlastnost nekterych PDA a po dnesku si nemohu odpustit - DELL ji nema (zasveceni jiste pochopi)

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Naopak mne překvapil Acer n30, ktrý za dost slušnou cenu nabízí USB host a BT.

Strana 6 z 7 PrvníPrvní ... 4567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX 550C a USB host
    Od Jan Klust v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-08-2007, 09:50
  2. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 08:11
  3. Pripojeni USB GPS pres USB host na Loox 720?
    Od plawa v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-03-2005, 15:41