Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 98

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - USB Host v praxi

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Odpovídat lze po přihlášení

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Nerad vám se svým HáPéčkem lezu do fóra, ale musím. Je na čase, abyste začali myslet i na běžný "necihlácký" život, čili trochu víc kreativity.
    Tááákže vám posílám pár dalších USB zařízení pro vyše miláčky.
    Více tady a pak i tady (i když na ten druhý odkaz se dostanete i z toho prvního).
    PS. Doufám, že se podělíte o praktické zkušenosti (a těším se, co z toho uvidím na příštím srazu).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Uz kdyz jsem to otviral a videl tam tebe cekal jsem nejakou kulisarnu

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Koukám,že možnosti jsou neomezené

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... hmm hezké, nicméně závidět budu až bude fungovat USB klávesnice a myš PavelR.
    Pavle, a co takhle USB klávesnice a BT myška pro VGA PDA?
    V letadle je sice BT myška nepoužitelná (stejně jako BT klávesnice na rozdíl do USB klávesnice), ale kdekoliv jinde (na pevném podkladu) by to už nemusela být marná kombinace.
    PDA s USB Hostem (tady LOOX720), venku malá USB podsvícená klávesnice (UMAX), v budově normální široká klávesnice, oboje přes krátký USB Host kablík a k tomu kdekoliv malinká (a navíc univerzální) BT myš.
    A žádné vzájemné rušení klávesnice s myší.
    To by se ti líbilo?

Kdyby ti chybělo něco na kolena a držák LOOXe k tomu, dám to sem za chvíli.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... hmm hezké, nicméně závidět budu až bude fungovat USB klávesnice a myš PavelR.
    Pavle, a co takhle USB klávesnice a BT myška pro VGA PDA?
    V letadle je sice BT myška nepoužitelná (stejně jako BT klávesnice na rozdíl do USB klávesnice), ale kdekoliv jinde (na pevném podkladu) by to už nemusela být marná kombinace.
    PDA s USB Hostem (tady LOOX720), venku malá USB podsvícená klávesnice (UMAX), v budově normální široká klávesnice, oboje přes krátký USB Host kablík a k tomu kdekoliv malinká (a navíc univerzální) BT myš.
    A žádné vzájemné rušení klávesnice s myší.
    To by se ti líbilo?

Kdyby ti chybělo něco na kolena a držák LOOXe k tomu, dám to sem za chvíli.
    Ale asi kazda BT myska nefunguje co.. Napr. Logitech MX900

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ono by fungovalo vše, jak BT tak USB myš, kdyby k tomu někdo napsal ovladače Škoda, že někdo nevymyslí univerzální ovladač pro USB nebo BT myš do PDA. Když to umí klávesnice ................

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No, on by ten univerzální ovladač někdo i rád vymyslel (věřím že i MS), ale to by se nejdřív museli dohodnout výrobci a používat stejné HW prostředky pro výrobu periferií. No a tomu moc něvěřím. :O

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Pánové, protože tady (dikutovat o BT myši třeba pro hx4700 a ostatní) je trochu OT (= off topic = mimo mísu), zkuste se jenom podívat na článek a pak na odkazy p. Josefa Tkáče (zejména zmíněnou recenzi). Bude to nové téma.
    I když s USB klávesnicí (s krátkým USB Host kabelem, když už teď máme pro 720ku i přenosný držák k přenosné pevné podložce), to bude teprve ta správná kombinace.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Počkej Milane, diskuse o USB myši přece není OT. A že do toho přibyla ještě BT myš už vyplynulo z tématu BTW., ta BT myš, na kterou jsi poslal odkaz údajně moc dobře nechodí s VGA zařízením (konkrétně na 4700 ce se nerozeběhla).

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak presne tuhle mys jsem testoval a na Loox- ikovi mem jsem ji proste nerozchodil - zato uplne perfektne chodila na MDA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Jednodušší řešení pro připojení USB periférií k LOOXi 720 (vč. přístupu pro napájení).
    K mání za 18,90 USD (+ DPH).
    Zdroj: http://www.pc-mobile.net/loox.htm (je tam spousta dalších podobných fint!)
    Zvládne to někdo za míň?
    Prosim nebude to nekdo objednavat - mel bych take zájem.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2004

čaves lidi, docela přemejšlím, že přejdu z palmu na PPC a to zrovna na LOOXe 720 - 100% rozhodující by pro mě bylo, kdybych moh k LOOXovi připojit svůj CDMA modem (Gtran GPC-6420) - ale asi to nepude kvuli driverum - chtěl bych se proto zeptat, jestli by to nějak šlo, popřípadě, jestli nevíte kde by se na to dali sehnat drivery, nebo kdo by je dokázal udělat. Díky

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No, já jsem se z Palma vrátil k PocketPC, konkrétně z m515 na Looxe a rozhodně nelituju.
    CDMA mám taky, ale o propojení jsem ani neuvažoval.
    Drivery nevidím moc valně, protože výrobce je rád že ten modem vůbec funguje. Možná bych kvůli driverům zkusil Koppela (www.koppel.cz). Tense v CDMA angažuje. Sice ne přímo na PocketPC, ale stejnak.
    Já to mám udělaný tak, že jsem koupil Asus g500 (WiFi router s možností připojit CDMA modem) no a přes WiFi se připojuju na Net. Je to suuuper! (btw, teď jsem přes onen router připojený s notebookem)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Stejne i ja - funguje to spickove - jinak pro zajemce:http://www.i4shop.net/cz/iObchod/Cat...a=1624&it=9132

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX 550C a USB host
    Od Jan Klust v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-08-2007, 09:50
  2. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 08:11
  3. Pripojeni USB GPS pres USB host na Loox 720?
    Od plawa v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-03-2005, 15:41