Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 98

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - USB Host v praxi

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zdravím, a mám pár dotazů:
    1) nemohl by někdo vytvořit databázi zařízení které s USB Host funguje a které ne? (třeba na tomto servru a uživatelé by sami doplňovali??) (dotaz spíš na vládce ce4you)
    2) Existuje někde u Looxů něco jako podpora, kde by byly nějaké drivery na jiná zařízení (mám sice Acer n30, ale drivery pro různá zařízení by měly být pro náš operační systém stejné)

( Chtěl by jsem přippojit foťák Sony, ale mám asi smůlu. Acer nemá a Sony ani neodpověděl)
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od miktt
    1) nemohl by někdo vytvořit databázi zařízení které s USB Host funguje a které ne? (třeba na tomto servru a uživatelé by sami doplňovali??) (dotaz spíš na vládce ce4you)
    Tak můžete doplňovat, je to tady.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od miktt
    Zdravím, a mám pár dotazů:
    2) Existuje někde u Looxů něco jako podpora, kde by byly nějaké drivery na jiná zařízení (mám sice Acer n30, ale drivery pro různá zařízení by měly být pro náš operační systém stejné)

( Chtěl by jsem přippojit foťák Sony, ale mám asi smůlu. Acer nemá a Sony ani neodpověděl)

Moje 717ka na n30 funguje...

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Nechcete nekdo vyzkouset tuhle gumovou klavesnici? Pro mobilitu by byla idealni:

http://www.alzasoft.cz/DetailPage.asp?DPG=43617

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ta by byla úplně super, kdyby byla USB.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Koupíš redukci a jedeš

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Teď otázka, jestli to s redukcí půjde. Zkoušel někdo PS2 klávesnici s redukcí??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Crusader
    ...Zkoušel někdo PS2 klávesnici s redukcí??
    Vzhledem k ceně a celkově omezené použitelnosti USB/PS2 konvertoru (pro něco jiného) to nebude asi tak snadné ho někde objevit. Nikdo, kde jsem se ptal, ho nemá, nepotřebuje a musel by se objednávat.
    Navíc je podstatně výhodnější si pořídit za poloviční (nebo třeba i stejnou) cenu další USB klávesnici a nechat PS2kové klávesnice v klidu (a bez konvertoru) dál u PCček, než to zkoušet naopak.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Z mé dosavadní zkušenosti bych jen podotknul, že většina USB klávesnic s PS2 redukcí nejspíš chodit nebude. Měl jsem v ruce jednu nebo dvě, kde redukce byla přímo v dodávce. Ale když jsem ji zkoušel s jinou, nefungovalo to.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

zkuste někdo čtečku čipových karet pokud jí někdo máte

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Falco
    Z mé dosavadní zkušenosti bych jen podotknul, že většina USB klávesnic s PS2 redukcí nejspíš chodit nebude. Měl jsem v ruce jednu nebo dvě, kde redukce byla přímo v dodávce. Ale když jsem ji zkoušel s jinou, nefungovalo to.
    Nejsem zdatný moc v tomto směru,ale nešlo by třeba PS2 ustříhnout a připájet k tomu kabelu USB konektor?Pak by to bylo supr

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

O tom to právě je - nešlo.
    U klávesnic které mají PS2 redukci, tam v pohodě, ale "normální" USB" má uvnitř krapet jinou elektroniku než PS2. Jeden čas jsem tomuhle témátku věnoval chvilku a rozebral jsem jednal několik myší a několik klávesnic které byly navenek naprosto identické, jen měly jinou koncovku. Vevnitř to bylo jiné, takže "transplantace" nepřicházela do úvahy.
    (

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Jednodušší řešení pro připojení USB periférií k LOOXi 720 (vč. přístupu pro napájení).
    K mání za 18,90 USD (+ DPH).
    Zdroj: http://www.pc-mobile.net/loox.htm (je tam spousta dalších podobných fint!)
    Zvládne to někdo za míň?

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

cele to zbuchat dokopy nebude podla mna az taky problem len by to chcelo z niekade zohnat nahradny konektor napr. ten co je k nabijacke.
    skusal som to rozoberat a vnutri je celkom dost miesta.
    lebo mne by sa docela dost hodilo keby trcali 3 konektory : napajanie USB host a USB host ale s mini USB konektorom ( taky ako je vo fotaku a iRIVEROVI ) - usetril by som kabel.
    *to napajanie nieje az take dolezite

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Ten konektor k nabíječce bych neviděl jako tak velký problém. Spíš mám strach z datového konektoru - nevíte někdo o dodavateli?
    A fakt je, že narvat to všechno do kolébky je dobrý nápad. Nicméně, tan kablík od Milana by byl super na cesty. Zkusím se po něm podívat, třeba ho někde doženu. Btw, nemáte někdo někoho ve státech kdo jede na vánoce domů a byl by ochoten nějaký ten kablík dovézt?

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX 550C a USB host
    Od Jan Klust v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-08-2007, 10:50
  2. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 09:11
  3. Pripojeni USB GPS pres USB host na Loox 720?
    Od plawa v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-03-2005, 16:41