Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 31 až 45 z 98

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - USB Host v praxi

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zdravím všechny. Chystám se jít do nějakého Looxe(asi 720 ) a chtěl bych z něj tisknout v terénu. Prosím o rady a vaše zkušenosti:

ad1 - je reálné připojit inkoustovku k USB, existují drivery? Nebo musím jít chtě nechtě do drahé přenosné inkoustovky s IrDa?

ad2 - je u Looxe 410 takto použitelné USB stejně jako u 720, někde jsem četl, že ne.

ad3 - nikde nemůžu narazit na nějaké screenshoty, abych mohl porovnat VGA rozlišení Looxe 720 s nižším (Loox 410). Poradíte link?

Díky všem . Milan
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

ad 1 nevím
    ad 2 nelze
    ad 3 to bych taky chtel videt

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

ad1 - pochybuji o tom. Zkoumal jsem nějaké Canony a HP a nix. Ntb, v PDA nemáš standardně ani "Print" položku. Ta se vytvoří až instalací nějakého driveru / softu.

ad2 - Ne. USB Host je pouze u Looxe 720 a pokud vím tak u VGA Asuse (teď nevím typu)

ad3 - Podívej se na "Velkou recenzi Looxe 720" na ce4you a tem je jeden obrázek kde vedle máš QVGA a VGA. Z vlastní zkušenosti - pokud uneseš balík za VGA PDAčko, neváhej a ber. Je to úplně jiná kategorie. Je tu někde témátko, které se zaobíralo srovnáním QVGA a VGA.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

no to mluví za vše. že ano

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

No, to je přesně ten obrázek který jsem myslel.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

no já vím

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Mám iPAQ 4150 a chtěl bych jít do LOOXe, co mně extrémně zajímá je možnost připojit k němu USB2COM redukci. Mám spoustu logických automatů u kterých sem tam potřebuji upravit softík a někdy to prostě přes modem nejde. No a kdybych měl na PDA COM port, takbych s sebou nemusel tahat notebooka, což by bylo supppper

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od snoopy
    Mám iPAQ 4150 a chtěl bych jít do LOOXe, co mně extrémně zajímá je možnost připojit k němu USB2COM redukci. Mám spoustu logických automatů u kterých sem tam potřebuji upravit softík a někdy to prostě přes modem nejde. No a kdybych měl na PDA COM port, takbych s sebou nemusel tahat notebooka, což by bylo supppper
    No, řekl bych že tady bude stejný problém jako, bohužel, u většiny USB zařízení => drivery, drivery a zase drivery. :?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od Šeba

Ten soft mas na strane pred tebou - prispevek Milana - CRUSADER do nej nasadi hacky a jedeme.(no mala pismenka uz mu jdou ted jeste velká, ale ja mu verim)
    S tou klavkou za 160 jsi mne dostal - jaky je to presne typ?
    Tak jsem pokračoval v testování s dalším USB "nářadím"

Nejprve jsem připojil svůj skoro 3 roky starý Olympus C-700 UZ. Loox ve spojení mne šokoval když mi po připojení foťáku nabídl (ve stylu WXP) "Prohlédnout SlideShow", "Prohlédnout obrázky", "vytvořit album", "Zoptimalizovat a zkopírovat", "Otevřít v Průzkumníku". Vybral jsem "vytvořit album" a za minutku-dvě bylo připraveno album z cca 30 fotek.
    Stejně se Loox choval po připojení 7in1 uni čtečky. Opět bez problému.

No a na závěr jsem si chtěl poopravit renomé a vyzkoušel jednu prachobyčejnou USB klavku - Genius K639. Po zasunutí konektoru klavka problikla a od té chvilky fungovala na 100%.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

To album se vytvořilo díky SPB Imageer. Nějak mi to před chvilkou vypadlo.

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od snoopy
    Obavam se, ze by to pro tebe znamenalo hodne programovani navic, aplikace na Win32 nejsou na PDA prenositelne - musel by jsi to portovat. Navic by jsi se musel naucit komunikovat s USBckem, coz bych rekl, ze bude trosku hardcore programovani.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Také pracuji s logickými automaty. Neporozuměl jsem té redukci USB->COM. Vždyť Loox má COM. Takže netřeba redukovat. Nebo mají automaty USB? Nebo jde o soft?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Citace Původně odesláno od Falco
    Až někdo narazíte na soft který zpřístupní diakritiku na USB klavce, dejte vědět.
    Češtinu máš (i Petr Šeba, Tomáš Crus a další) tady.
    Podělte se o zkušenosti.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Tak jsem to vyzkoušel a je to super!

Testováno na Loox 720 a prachobyčejné klavce Genius. Diakritika funguje komplet. Nejedou znaménkové klávesy na num.kl. a END. To je tak všechno co jsem v rychlosti zjistil během 5ti minut, které jsem si vyšetřil než jsem zdrhnul do práce.

Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX 550C a USB host
    Od Jan Klust v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-08-2007, 09:50
  2. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 08:11
  3. Pripojeni USB GPS pres USB host na Loox 720?
    Od plawa v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-03-2005, 15:41