Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 98

Téma: FSC Pocket LOOX 720 - USB Host v praxi

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Jé jak já jsem rád - už ji objednávám a stejně jsem tě k tomu donutil já, Tomáši.
    Ještě že jsem si koupil Looxe - Pavlové a další
    Že mi ten Milan vždycky tak rozproudí krev:yes:
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tak ted jen dotahnout české znaky a mám snad vše co jsem chtěl.Místo myši použiji ťapťatko

Crusader již na tom pracuje.:no:

Neboť autor programu napsal:

Dělat vaše vlastní rozložení klávesnice soubor
    Jestliže vy jste našli žádné vhodné rozložení pro vaši klávesnici tady nebo v AEKMap distribučním balíku vy můžete vytvořit to sám. Prosím poraďte se Readme.txt žádá o postupné instrukce a nákres popis formátu souboru. Vy můžete také zhodnotit rozložení vložená se distribucí

Napsal to špatně anglicky proto je to tak blbě přeloženo

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Kdybych mel PDAcko s USB Hostem, nemusel bych ted tahat do Prahy notebook jenom kvuli tomu, ze jeden klient ma fotky na fotaku s XD kartama (a nema zadny pocitac).

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od brn
    Kdybych mel PDAcko s USB Hostem, nemusel bych ted tahat do Prahy notebook jenom kvuli tomu, ze jeden klient ma fotky na fotaku s XD kartama (a nema zadny pocitac).

No, ja taham fotky z xD pres CF redukci na SD kartu a USB host nepotrebuju

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

a jde teda PDAhost - PDA client ?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Jsem rád že konečně někdo (tím líp že se toho chopil sám "nejvyšší" ) objevil velkou devizu Looxe a dalších PDAček s USB Host.
    Abych se přiznal, nebýt "Velké recenze Looxe 720", vůbec bych netušil že je to možné. Takže jsem Looxe logicky musel mít a hnedka jsem do "USB díry" začal strkat vše co tam pasovalo.
    Takže
    - obyčejná klavka Samsung (cca 160Kč) no problem
    - 40GB iRiver MP3 Player - external storage - no problem
    - 512MB Pretec iTiny FlashDrive - no problem
    myšuli, čtečku karet a foťák vyzkouším zítra, neb jsem kablík nechal v práci (
    Poptával jsem AHM na USB Host kablík (optimálně ten navíjecí - teďka nevím od jakého je to výrobce), ale "bohužel, je to ještě moc nové zařízení" byla odpověď. Tak čekám až Loox trošku zestárne.

Až někdo narazíte na soft který zpřístupní diakritiku na USB klavce, dejte vědět.

Jinak ta klasická USB klavka svázaná s Looxem kablikem vypadá dost ujetě. Skoro jako napájet miniaturní miniDV kameru akumulátorem z auta.

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od ArnieX
    a jde teda PDAhost - PDA client ?
    Asi ta sklamem ale to nefunguje. :< neskúšal som iné PDA zariadenia ale skúšal som spojiť USB konektory na tom kábli k loox 720 a vypýta si to drivre ( active sync ).

OK takže moje doterajšie pokusy : iRIVER 390T (256 MB MP3 player ) uuplne bez problémov, THOMSON PDP 2225 ( 128MB + 256 SD MP3 player) pohoda, OLYMPUS 745 UZ - tiež bez problémov.

Ale štve ma že tam nejdú MSI MP3 prehrávače napr. Microstar® Mega Stick 2 pretože ich ma dosť veľa ľudí čo poznám kvôli bezkonkurenčnej cene (na úkor kvality (nie len kvôli USB !)) po pripojení sa vôbec nič nestane :< ani driver to nexce ( .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Falco
    Jsem rád že konečně někdo (tím líp že se toho chopil sám "nejvyšší" ) objevil velkou devizu Looxe a dalších PDAček s USB Host.
    - obyčejná klavka Samsung (cca 160Kč) no problem
    - 40GB iRiver MP3 Player - external storage - no problem
    - 512MB Pretec iTiny FlashDrive - no problem
    myšuli, čtečku karet a foťák vyzkouším zítra, neb jsem kablík nechal v práci (
    Až někdo narazíte na soft který zpřístupní diakritiku na USB klavce, dejte vědět.

Jinak ta klasická USB klavka svázaná s Looxem kablikem vypadá dost ujetě. Skoro jako napájet miniaturní miniDV kameru akumulátorem z auta.
    Ten soft mas na strane pred tebou - prispevek Milana - CRUSADER do nej nasadi hacky a jedeme.(no mala pismenka uz mu jdou ted jeste velká, ale ja mu verim)
    S tou klavkou za 160 jsi mne dostal - jaky je to presne typ?

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Netlife
    Nj, ale ja sam mam jeste fotak Sony se starymy memorysticky (a na to jsem zadnou redukci tedy nevidel).

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od Šeba
    Ten soft mas na strane pred tebou - prispevek Milana - CRUSADER do nej nasadi hacky a jedeme.(no mala pismenka uz mu jdou ted jeste velká, ale ja mu verim)
    S tou klavkou za 160 jsi mne dostal - jaky je to presne typ?
    Tak se moc omlouvám - teď jsem si ji vzal k ruce a nebyla od Samsungu ale od Compaqu - ony ty mrchy vypadají skoro stejně. Nicméně zkusím ještě nějakou obyč a dám vědět.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od ifco
    Driver na USB mys uz existuje
    http://www.deje.gmxhome.de/software.html

Zial na n30 s MS optical mouse sa mi to nepodarilo rozchodit
    Jo, to jsem nasel, ale to je jen tusim pro Pocket PC 2002.

Obyvatel SMob
    Registrace
    Oct 2003

Citace Původně odesláno od brn
    Citace Původně odesláno od Netlife
    Nj, ale ja sam mam jeste fotak Sony se starymy memorysticky (a na to jsem zadnou redukci tedy nevidel).
    Podívej se sem. Tam mají redukci z MS na MS Duo a pak redukci z MS Duo na CF. Když pořádně brouzdneš Inetem, řekl bych že určitě najdeš nějakou přímou redukci.

Nováček
    Registrace
    Sep 2004

Mam USB klavesnici Logitech a funguje s looxem v pohode. Dalsi zarizeni, ktere se mi podarilo pripojit je muji fotak Olympus C-300, ze ktereho pohodlne muzu prohlizet nebo kopirovat fotky do looxe. Ten 3,5" display prece jen odhali z fotografie mnohem vice nez ten maly na fotaku.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Skusal uz niekto Oly C5060? Ten USBHost vyzera pekne, ale na pozeranie foto by som skor strcil priamo xD kartu cez CF slot do PDA.

Nováček
    Registrace
    Mar 2004

brn, falco: to ja jen zminil, zes psal o zakaznikovi s xD :-) jinak mam taky Sony a redukci na MS jsem videl jen takovou velkou, co ma zasouvaci cast velikosti CF2 a ven cuci jeste dvakrat tak silnejsi cast, coz sice resi problem, ale je to dost neprakticke, ta redukce na xD je jen velikosti CF a zaleze cela do iPaqa

Strana 2 z 7 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. LOOX 550C a USB host
    Od Jan Klust v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 07-08-2007, 09:50
  2. Asus A730W a USB host v praxi
    Od Pinochio v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 02-12-2005, 08:11
  3. Pripojeni USB GPS pres USB host na Loox 720?
    Od plawa v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-03-2005, 15:41