Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Klávesnice k Asus A620 + Asus A716??

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Dobrý den,
    zajímalo by mě, jestli je kláveska k Asus A620 kompatibilní taky s Asusem A716. Toho si totiž hodlám pořídit (a žádnej jinej jsem dosud neměl), tak bych k tomu rád taky něco na externí psaní....popř. kdyby někdo mohl poradit nějakou jinou alternativu.
    A ještě malá drobnost...existuje nějaká možnost, že bych si kvůli počeštění externí klávesnice nemusel kupovat komerční produkty (Sunnysoft, Moravia Consulting)?
    Díky.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od mad.hat
    Dobrý den,
    zajímalo by mě, jestli je kláveska k Asus A620 kompatibilní taky s Asusem A716. Toho si totiž hodlám pořídit (a žádnej jinej jsem dosud neměl), tak bych k tomu rád taky něco na externí psaní....popř. kdyby někdo mohl poradit nějakou jinou alternativu.
    Osobne doporucuji spis klavesnici ktera se pripoji "vzduchem" a ne konektorem. Je sice drazsi, ale zase ji pouzijete s libovolnym zarizenim.

Citace Původně odesláno od mad.hat
    A ještě malá drobnost...existuje nějaká možnost, že bych si kvůli počeštění externí klávesnice nemusel kupovat komerční produkty (Sunnysoft, Moravia Consulting)?
    Jsem si temer jisty, ze ne...

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Možná blbá otázka..
    pokud budu používat BT klávesnici, zvládne A716 komunikovat s ní a zároveň s MT? třeba při práci s NETem.

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Citace Původně odesláno od Trutnováček
    Možná blbá otázka..
    pokud budu používat BT klávesnici, zvládne A716 komunikovat s ní a zároveň s MT? třeba při práci s NETem.
    Teorie pravi, ze by mela, ale obzvlast v teto oblasti je teorie obcas praxi dost vzdalena. Zkuste se dohodnout v nejakem obchode s PDAcky (SunnySoft, AHmobile), pokud ji budou mit, muzete to vyzkouset primo osobne -ja toto zarizeni nemam.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Citace Původně odesláno od Trutnováček
    Možná blbá otázka..
    Funguje to, teď jsem to zkoušel. Bez problémů synch. s PC a zároveň komunikace s mobilem.
    Ale rozhodně nefunguje současně BT s WiFi. Takže pokud budeš na netu přes WiFi, na BT klávesnici toho moc nenapíšeš.

Nováček
    Registrace
    Mar 2005

Což by mi zrovna nevadilo - nemožnost kombinace WiFi a BT.
    Já toho na netu moc nenapíšu, a na těch pár věcí by mi snad bude stačit stylus (při surfování...),
    pro další práci asi bude nepostradatelná

Takhle - uvedené zařízení nevlastním, zatím, ale uvažuju o pořízení. A tohle je mi zcela sympatické z asi tří mnou preferovaných.
    Jo a děkuji za podané informace

Podobná témata

1. Jakou GPS pro ASUS A716
    Od fury_only_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 13-02-2006, 08:41
  2. Asus A716 s WM2003 SE
    Od Damian_ce4you v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-07-2005, 13:00
  3. Asus A716 a MS-duo
    Od raziel628 v sekci Zbývající zařízení Asus