Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

rx3715

17razor (49)|29.11.2004 18:52
Prosim kazdeho kto ma HP rx3715 aby sa vyjadril. Nema niekto problem s displejom? Ja som mal problem ze ked som v spodnej casti obrazovky tahal stylus po obrazovke tak mi kreslil ciary kade-tade po displeji (tam kde som sa vobec nepohyboval). Vtip je v tom, ze som zariadeneie reklamoval (2x). Vymenili mi ho za novy, ale po dvoch dnoch sa zavada objavila znova. Som uplne zufaly. Najvacsi problem je ze pri pisani na klavesnici sa stlacaju ine klavesy a pri rozoznavani pisma nahodne ciary znemoznuju rozpoznavanie znakov. Ide o to ze budem chciet vratenie penazi od predajcu, ale bojim sa kupit rx3715 este raz, aby sa zavada neopakovala.

Pre lespie pochopenie zavady si kuknite obrazok(stylus som tahal iba v zone pod ciernou ciarou, ale ciary vybehuju aj nad tu ciaru).

http://17razor.wz.cz/fok.jpg

Uz si zacinam mysliet, ze tato vec nieje zavada, ale normalna vec. Co sa mi zda zvlastne, lebo je to prve pda na ktorom to vidim.
Dakujem za vyjadrenie.
Pavel Koza (4761)|2.12.2004 18:59
Pouzivate nejakou folii? Pokud ano, problem bych hledal timto smerem...
17razor (49)|5.12.2004 18:49
ano mam foliu. ale zialbohu robi to s nou aj bez nej(s foliou trochu viac). vo stvrtok budem reklamovat treti krat. uvidim ake pokazene pda dostanem tentokrat. mozno dostanem nejake plne funkcne.