Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Petice k iPAQum

bholik (21)|24.7.2002 17:06
... docela zajimava iniciativa:

http://www.ipaqpetition.com

Borek Holik
MaPo_ce4you (174)|4.8.2002 14:42
a taky zavadejici, vetsina uvedenych veci je opravitelna formou service packu a hw zavady se pravuji jako zarucni oprava zdarma. Ale autor je minimalne dobry v resersich, protoze pri predstave co vsechno musel precist, nez to dal dohromady se mi jezi "hrst" jak by rekla nejmenovana postava z Cerveneho trpaslika [:D]
Pavel Koza (4761)|4.8.2002 16:07
Ano, vetsina veci je opravitelna pomci SP, ale problem je v tom ZA JAK DLOUHO je ten SP pripravenej. Plno problemu je popsanejch par tejdnu po uvedeni zarizeni na trh, ale oprava je k dispozici za X mesicu. Coz minimalne nas***. Ano, opravy se musi odladit atp., ale presto je to neprijemne dlouho.

Dalsi vec je lenost (ci jak to nazvat) programatoru. K dispozici je elegantni system nahravani updatu do FlashROM, tak proc je tato funkce jen v tech hlavnich updatech? Ja vim, 64MB pameti je dost, ale neni ji zas tolik, aby se ji muselo plytvat.

Dalsi vec jsou HW problemy. Jasne, mas naprostou pravdu, ze se ti na to v zarucni dobe kouknou. Coz bohuzel znamena, ze se na nekolik tydnu musis Pocket PC vzdat, coz je pro cloveka, ktery jej denne pouziva dost neprijemne. Ja vim, ze je to spotreni zbozi, a ze ti malokdo da nahradni produkt po dobu opravy, ale neprijemnsot to proste je. A i kdyz za to samozrejme muze to, ze Compaq ma 3/4 trhu s Pocket PC, tak ale presto je poruchovost iPaqu dost velka (ja mam tretiho iPaqa, a dva z nich byly na zarucni oprave...).

A to vubec nemluvim o tom, jak Compaq totalne prokoucoval operaci zvanou Pocket PC 2002 upgrade. Ze za to muze distribucni spolecnost je zakaznikum jedno, vybral si ji Compaq.

Ne, rozhodne nejsem fanaticky odpurce iPaqu, prave naopak - pouzivam tuto radu jiz vice jak dva roky (nebo tak nejak:) a pouzivat budu dal. To nic nemeni na tom, ze by se nektere veci daly rozhodne vylepsit.

A Compaq (HP) jako spolecnost by mel byt rad, ze ma zakazniky loajalni natolik, ze se na problemy snazi upozornit misto toho, aby iPaqa zahodili do kose a koupili si PDA konkurence, ktera, na rozdil od roku 2002, tu JE a je cim dal tim lepsi.

Uff, to jsem se rozepsall[:D]