Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Windows XP SP 2 a problém s Active Sync

ghostik_ce4you (4)|29.11.2004 11:02
Zdravím,
potreboval bych moc pomoci. Vcera jsem si nainstaloval Service Pack 2 pro XPcka a dneska rano jsem prisel do prace zapojil synchronizacni kolebku do PC a nic. Vyskocila hlaska - system nerozpoznal USB zarizeni, zarizeni asi nepracuje spravne.
A nepomohlo nic, ani reinstalace Active Syncu :(
Nevite nekdo co s tim??? Moc se mi nechce odinstalovavat Service Pack ?
xhladi07 (525)|29.11.2004 12:22
Nejsem si jist, ze je to v SP2. Mam SP2 uz pomerne dlouho a nejnovejsi active sync stahnuty z microsoftu a jede to v pohode. Nemam zadny problem...
ghostik_ce4you (4)|29.11.2004 12:24
a jakou verzi ActiveSyncu mas k dispozici? Ja jsem to ted rozchodil, sam nevim jak :)) proste to najednou zacalo pracovat. Nicmene se to docela casto kousne v pulce synchronize..
Miloš Strouhal (3997)|29.11.2004 13:19
Mě pomohlo odinstalovat Active Sync, znovu nainstalovat, a změnit USB port do nějž strkám kolíbku na jiný, resp. jeden ze čtyř portů jež jsem na PC měl začal nakonec normálně synchronizovat..
xhladi07 (525)|29.11.2004 14:30
[QUOTE="ghostik"]a jakou verzi ActiveSyncu mas k dispozici? Ja jsem to ted rozchodil, sam nevim jak :)) proste to najednou zacalo pracovat. Nicmene se to docela casto kousne v pulce synchronize..[/QUOTE]

Mam verzi 3.7.1 a stahnout se da z http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyI+...+&DisplayLang=en

Šeba_oldd (1184)|29.11.2004 16:19
[QUOTE="ghostik"]Zdravím,
potreboval bych moc pomoci. Vcera jsem si nainstaloval Service Pack 2 pro XPcka a dneska rano jsem prisel do prace zapojil synchronizacni kolebku do PC a nic. Vyskocila hlaska - system nerozpoznal USB zarizeni, zarizeni asi nepracuje spravne.
A nepomohlo nic, ani reinstalace Active Syncu :(
Nevite nekdo co s tim??? Moc se mi nechce odinstalovavat Service Pack ?[/QUOTE]

Ja spiš myslím, že v active sync musi byt na tvrdo prirazeny nejaky com.Me se tato vec zacla projevovat po te co jsem Nainstaloval BT a podařilo se mi propojit. Vytvorily se tímto dva dalsi com.Zacalo to hlasit tu samou hlasku jak uvádiš. V nastaveni pripojeni jsem zaklik com1(v mém pripade) a chodí to.Pokud se spojim pres BT a následne pres USB musim tuto akci opakovat.