Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 37

Téma: Prvních 60 minut s Dell Axim X50v v ruce

Čestný člen Avatar uživatele Pavel Koza
    Registrace
    Aug 2000

Jako jednomu z prvních obyvatel naší malé, desetimilionové vlasti se mi poštěstilo otestovat zbrusu nový Dell Axim X50v. Tedy, ona to zas taková novinka není, ale jelikož je politika Dellu vůči neamerickým zemím tak trochu macešská, dostávají se k nám novinky až s mnohaměsíčním zpožděním. Díky jednomu velmi ochotnému čtenáři jsem však měl jedinečnou šanci si osahat a otestovat tuto lahůdku takříkajíc na vlastní kůži už dnes, pravděpodobně dlouho před uvedením tohoto zařízení na náš trh.

[IMG]/img/articles/cz/large/0000000174_cYLi110892004112823546.jpg[/IMG]

Přečtěte si celý článek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

V přítmí Moravského sklípku, azylu, kam jsme se s Beecherem v neděli v půl deváté večer uchýlili, krásy nového Dellu zas tak moc nevynikly, něco málo však ve světle velmi málo výkonné žárovky patrné bylo. Byť plastové vypadá tělo LOOXe velmi pevně a po designové stránce elegantně. Kombinace leskle černé a leskle stříbrné se povedla, navíc je stříbrný díl tak dobře mechanicky zpracován, že až hluboký vryp klíčem potvrdil plastový původ (OK, žádný vryp se nekonal, to už by tento článek asi musel dopsat někdo jiný, ale plast to je.
    Asi jsem blbej, ale mně ten sled vět nějak nedává smysl...
    Hlavně ten Loox...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2002

OD ZITRA JSEM V USA,TAK SNAD JSI HO TAM KOUPIM.DOCELA ME TO LAKA,HLAVNE TA CENA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od condys
    OD ZITRA JSEM V USA,TAK SNAD JSI HO TAM KOUPIM.DOCELA ME TO LAKA,HLAVNE TA CENA.
    Obchod Dellu.com s předpřipraveným Aximem X50v.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Smrtící kombinace - Beecher a Dell

K tomu není co dodat. Škoda, že jsem neviděl jeho rozzářená očička. Žádné dítě na celém světě pod vánočním stromečkem....

Zaráží mě cena u nás-16.000 Kč bez DPH za nejholejší zařízení, to je přes 4,5 tisíce víc než v USA.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak koukej...

Dell je v Real VGA rezimu s homepagi www.ce4you.cz...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00036072_Image003_GHfh.jpg 
Zobrazení: 26 
Velikost: 26.3 KB 
ID: 953  

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Čím je bílá bělejší, tím je PDA věrnější (barvami). Ce4me na cihle i na tričku. :yes:

Co budeš od Pavla Kozy chtít?

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Jeden dotaz, který jsem nenašel na www. Má to USB host? Případně jak rychlý?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    Čím je bílá bělejší, tím je PDA věrnější (barvami). Ce4me na cihle i na tričku. :yes:

Co budeš od Pavla Kozy chtít?
    No, můžu ti říct, že když jsem včera viděl vedle toho Looxe 720 a oba byly na plno, tak ten muj svítil jak stroboskop, kdežto ten Loox byl takový mdlý, vůbec nesvítil... Pavel byl z toho trochu v šoku...

On ví...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Lax
    Ne, nemá, zaplať Buddha...
    Při představě, že si k tomu dokopuji nějaké USBčkové zařízení, tzn. další peníze v čudu, tak mne jímá děs a hrůza...

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Citace Původně odesláno od beecher
    Při představě, že si k tomu dokopuji nějaké USBčkové zařízení, tzn. další peníze v čudu, tak mne jímá děs a hrůza...
    No, občas se to může hodit, viz připojený HDD

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    No to je zatracenně zvláštní obhajování "vady na kráse" tohoto jinak velice zdařilého zařízení..
    To mi zní, jakoby majitelé "hxka" stále dokola opakovali: zaplať pánbůh za to, že nemam víc jak 64Mb paměti k dispozici, ještě bych musel kupovat nějaký drahý software, abych těch 128Mb co má "720ka" nějak zaplnil..ops:

A nebo by majitelé Looxe mohli začít naříkat:zaplať pánbůh za to, že ta "720ka" nemá tak velkej displej jako "hx", ještě bych musel přestat používat brýle, jež jsem si pro práci s Looxem pořídil, abych něco viděl..:O

Samozřejmě, že se USB host hodí!!! A já se přiznám, že právě absence USB hostu u Della mne odrazuje od jeho koupě, jelikož množství zařízení jež mam možnost takto k PDA připojit mam kolem sebe hafo.. Takže čekám na jiné zařízení, jež bude shrnovat všechny výhody tohoto velice povedeného Della a Looxe 720.. Sice se asi ještě načekám, ale veřím že se to vyplatí.. A dočkáme se 100% i nové recenze od Pavla, ve které opět zvolá: zapomeňte na HX, zapomeňte na Looxe, a rozhodně zapomeňte na Della, jelikož držím v ruce nové zařízení, jež tyto jeho předchůdce zcela očividně překonává..:yes: No, ale to už je zase jiná pohádka..ta dnes rozhodně ještě není aktuální.. (zvláště pro mne, když jsem se rozhodl od PDA přejít opět na čas zpět k nadupaným notebookům.., a PDA resp. MDA používat jen k základním účelům pro něž byla stvořena.. )

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Samozřejmě, že se USB host hodí!!! A já se přiznám, že právě absence USB hostu u Della mne odrazuje od jeho koupě, jelikož množství zařízení jež mam možnost takto k PDA připojit mam kolem sebe hafo.. Takže čekám na jiné zařízení, jež bude shrnovat všechny výhody tohoto velice povedeného Della a Looxe 720.. Sice se asi ještě načekám, ale veřím že se to vyplatí.. A dočkáme se 100% i nové recenze od Pavla, ve které opět zvolá: zapomeňte na HX, zapomeňte na Looxe, a rozhodně zapomeňte na Della, jelikož držím v ruce nové zařízení, jež tyto jeho předchůdce zcela očividně překonává..
    Tak pod tohle bych se mohl podepsat, 3660 už dosluhuje a tak se poohlížím po náhradě ...

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Za 19 000 by to treba nebylo tolik, ale kdyz vim, ze to v Americe stoji 500 USD, tak bych to za tu cenu nekoupil uz z principu.HP stoji asi o 130 USD vic a u nas jen o par stovek .Dell je v tomhle uplne mimo-ostatni PDAcka se uz v Americe zas tak kupovat nevyplati-rozdil 2000, ale mensi zaruka a neni lokalizace.Ovsem Dell kdyz to zhruba prepocitam prijde tak na 13k, mozna o neco vic, ale porad je rozdil 4-5 tisic:dead:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Mightywizard
    Za 19 000 by to treba nebylo tolik, ale kdyz vim, ze to v Americe stoji 500 USD, tak bych to za tu cenu nekoupil uz z principu.HP stoji asi o 130 USD vic a u nas jen o par stovek .Dell je v tomhle uplne mimo-ostatni PDAcka se uz v Americe zas tak kupovat nevyplati-rozdil 2000, ale mensi zaruka a neni lokalizace.Ovsem Dell kdyz to zhruba prepocitam prijde tak na 13k, mozna o neco vic, ale porad je rozdil 4-5 tisic:dead:
    Asi jsem se vazne vcera moc opil , ale tenhle prispevek tak nejak nechapu.
    Co neni dobreho na tom koupit PDAcko, ktere se rovna Hx4700 (mozna jej prevysuje ) za +-10000 Kc (424USD, pravda ja to mam za 10500Kc, 449USD), kdyz to HXko se na HP.com prodava za +-14900 Kc (630USD)?

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Prvních 60 minut s Qtek 9100 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 229
    Poslední příspěvek: 07-01-2006, 12:48
  2. Prvních 60 minut s HP iPAQ rx1950 v ruce
    Od Pavel Koza v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 05-11-2005, 12:20
  3. Prvních 30 minut s HP iPAQ hx2750 v ruce