Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DRŽÁK PDA NA ŘIDÍTKA

Rom4n (340)|28.11.2004 20:27
kdyz jsem videl ty sileny ceny na internetu a ani se nejednalo o drzaky na kolo, ale do auta (pridelany tlakovou gumickou na sklo), tak mi to proste nedalo a musel jsem skusit udelat neco po domacku.. Povedlo se-
staci k tomu jen universalni drzak na mobily, 5 hodin prace, trpelivost, par sroubku, lepidlo a hlavne nejaky drzak svetla na kolo..

Posilam nejake fotky (bohuzel uz nemam ty puvosdni -jak vypadal pred prestavbou, protoze mi je bracha vymazal z fotaku driv, nez jsem to natahnul do PC :-/ )

co se tyce uprav: packy jsem musel nastavit, protoze nemely takovy rozsah, takze jsem je proste ufik a nasrouboval zespoda, horny "bezpecnostni zarazky" jsem musel taky trochu zkratit, protoze uz zasahovaly do displaye a prekryvaly obraz..

shrnut- dnes jsem to testoval a jsem vazne spokojenej, co se tyce vzhledu i bezpecnosti bych to videl docela dost dobre :))
Sajbrt (113)|28.11.2004 20:46
Ja jsem pouzil standardní pouzdro od Krusselu + jeho drzak na kolo a kus pěnovýho molitanu + samolepici suchý zip (abu se netočilo pouzdro do stran). Cca 10 minut práce a hotovo. Drží super.
Rom4n (340)|28.11.2004 20:48
ted je otazka, na kolik to vyslo?
universalni drzaky na mobily se pohybuji kolem 200.- :)
Kája_oldd (759)|28.11.2004 21:07
Není trochu drastické, mít standartní PDA na kole? Nevim jak vi, ale já jezdím jako prase:D
Konycz (150)|28.11.2004 21:17
no taky bych neco takovyho bral....... jezdim dost na kole a MDA I by se tam vyjimalo.... hlavne potom mapy atd..... Bylo by to super
windmaster (307)|28.11.2004 21:55
Taky jsem to zkoušel, ale protože mi bylo líto PDA (jezdím jako vi, teda fakt jako prase), tak jsem to sundal a raději ho vozím v aqapaku v baťohu.
Montáž mi trvala asi 2 minuty.
Rom4n (340)|28.11.2004 21:59
BINGO!!!
tuhle fotku jsem ted hledal, ale nevedel jsem, kde a v jakym tema jsem ji zahlidnul :)) Tohle me inspirovalo
Konycz (150)|28.11.2004 22:03
No tak me napadlo, jestli mi vlastne k necemu bude MDA I na kole, kdyz nemam GPS.... Jde zjistovat v necem i poloha pres GPRS ???? Ze kdyby nahodou tak bych jenom na chvilku zapnul GPRS a pres neco zjistil svoji polohu a aby se prenesla do mapy... myslim ze neco takovyho nekde bylo.. myslim to poskytoval T-Mobile nebo nekdo... ted presne nevim... myslim se to jmenovalo neco jako kompas
Rom4n (340)|28.11.2004 22:05
to fakt netusim, ale ja taky GPSku jeste nemam..
Uni (140)|29.11.2004 17:47
[QUOTE="kony"]No tak me napadlo, jestli mi vlastne k necemu bude MDA I na kole, kdyz nemam GPS.... Jde zjistovat v necem i poloha pres GPRS ???? Ze kdyby nahodou tak bych jenom na chvilku zapnul GPRS a pres neco zjistil svoji polohu a aby se prenesla do mapy... myslim ze neco takovyho nekde bylo.. myslim to poskytoval T-Mobile nebo nekdo... ted presne nevim... myslim se to jmenovalo neco jako kompas[/QUOTE]

Zrejme mas na mysli T-Mobile Locator, je to placena sluzba, potrebujes spešl SIMku, ale na PDA z toho asi nic nezískaš:-(
hybo (3107)|7.12.2004 08:40
nebo dle BTSek