Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HDD na Poclet pc

Silver_ce4you (9)|27.11.2004 10:01
kdosy mi tvrdil, ze kdyz si poridim normalni hardidiks a k tomu radis na usb (napr 2) a k tomu takove ten adaprter, ze bychto mohl v pohodicce pripojit k pocket pc...Tak me to celkem dost zacal azajimat....i kdyd se mi to zda jako pitomost a na internetu sem o tom nic nenasel..... Kdyby to slo, bylo by to naprosto sqela vec....... :)))))))) Specialne pro A620....
Jde to/ jaaaaaaaak?
TheMelin (1642)|27.11.2004 13:30
[QUOTE="Silver"]kdosy mi tvrdil, ze kdyz si poridim normalni hardidiks a k tomu radis na usb (napr 2) a k tomu takove ten adaprter, ze bychto mohl v pohodicce pripojit k pocket pc...Tak me to celkem dost zacal azajimat....i kdyd se mi to zda jako pitomost a na internetu sem o tom nic nenasel..... Kdyby to slo, bylo by to naprosto sqela vec....... :)))))))) Specialne pro A620....
Jde to/ jaaaaaaaak?[/QUOTE]

Ano jde to.Jedinou podmínkou je,aby tve PPC umělo USB HOST.A620 nevím zda to podporuje.Zkus si to o ní zjistit ;)
Dzejkob (286)|27.11.2004 14:36
U Asusu to nejde na 100% nema totiz USB host.Slo by to treba s Acerem n30,Looxem 720 nebo Asusem a730.Problem jsou ale ovladace, ale to uz je jina vec.