Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Vkládání textu z/do clipboardu a hromadné označení položek ve složce InBox

NokFrt (49)|25.11.2004 08:29
Ahoj, mam MPx200 s WM2003 a potřeboval bych poradit s následujícímy problémy:

1. Nevíte někdo jak provést označení textu a jeho kopírování do/ze schránky?Zkoušel jsem snad všechny možný kompinace kláves ale neporařilo se mě to. To přeci neni možný aby tam taková základní funkce chyběla.

2. Jak se dají hromadně označit položky (SMS, emaily) ve složce InBox? V menu jsem to nenašel.

Díky

Tomáš
Kamilos_ce4you (17)|29.11.2004 12:41
[QUOTE="NokFrt"]Ahoj, mam MPx200 s WM2003 a potřeboval bych poradit s následujícímy problémy:

1. Nevíte někdo jak provést označení textu a jeho kopírování do/ze schránky?Zkoušel jsem snad všechny možný kompinace kláves ale neporařilo se mě to. To přeci neni možný aby tam taková základní funkce chyběla.

2. Jak se dají hromadně označit položky (SMS, emaily) ve složce InBox? V menu jsem to nenašel.

Díky

Tomáš[/QUOTE]
To by me taky zajimalo - na sx1 to slo ale tady sem z toho jelen
Zdenička_oldd (292)|1.12.2004 07:44
[QUOTE="NokFrt"]Ahoj, mam MPx200 s WM2003 a potřeboval bych poradit s následujícímy problémy:

1. Nevíte někdo jak provést označení textu a jeho kopírování do/ze schránky?Zkoušel jsem snad všechny možný kompinace kláves ale neporařilo se mě to. To přeci neni možný aby tam taková základní funkce chyběla.

2. Jak se dají hromadně označit položky (SMS, emaily) ve složce InBox? V menu jsem to nenašel.

Díky

Tomáš[/QUOTE]


1. Ano chybi, ale mel by to umet Xbar...

2. Pravdepodobne nedaji, jen pri del.