Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Velká recenze zařízení Yakumo Delta 300 GPS

Pavel Koza (4761)|24.11.2004 10:52
Upřímně řečeno, Yakumo Delta 300 GPS nabízí pouze jednu, ve světě Pocket PC však unikátní vlastnost. Nedílnou součástí zařízení je totiž modul umožňující příjem satelitních signálů (GPS), ze kterých dokáže vhodný program vyhodnotit vaši přesnou pozici a dokonce i nadmořskou výšku. Potěší tak především uživatele, kteří touží po nějakém navigačním řešení, ale jednoúčelové GPSky jim z nějakého důvodu nevyhovují. Yakumo totiž kromě navigace umí i všechno ostatní, co jiné běžné Pocket PC.



Přečtěte si celou recenzi.
Vladimír Synek (14)|4.12.2004 14:26
I když je Yakumo můje první PDA, mohu potvrdit v podstatě všechny závěry recenze. Kupoval jsem hlavně kvůli kombinaci PDA+GPS a musím uznat, že pro navigaci je Yakumo dobrá varianta. Nicméně mě chybí alespoň jeden slot navíc na propojení např. via BlueTooth, když mám na paměťové kartě mapy pro navigaci.

GPS přijímač je velmi citlivý a v autě na 99% může být provozován jen s vestavěnou anténou.

Bohužel, podle vyjádření servisu, NENÍ možné v současné době opravit poškozený display přístroje ..........
Juraj Kocar (1)|6.3.2005 18:28
Da sa pri tomto zariadeni pouzivat aj Bluechard karty pre namornu navigaciu ale dokupit nejaky software na navigaciu na mori ktory by spolupracoval s GPS na tomto zariadeni?
Kocir (836)|6.3.2005 18:50
[QUOTE="Vladimír Synek"]I když je Yakumo můje první PDA, mohu potvrdit v podstatě všechny závěry recenze. Kupoval jsem hlavně kvůli kombinaci PDA+GPS a musím uznat, že pro navigaci je Yakumo dobrá varianta. Nicméně mě chybí alespoň jeden slot navíc na propojení např. via BlueTooth, když mám na paměťové kartě mapy pro navigaci.

GPS přijímač je velmi citlivý a v autě na 99% může být provozován jen s vestavěnou anténou.

Bohužel, podle vyjádření servisu, NENÍ možné v současné době opravit poškozený display přístroje ..........[/QUOTE]

Opravit jiste ne, vymenit urcite ano. Pokud jsou dodrzeny zarucni podminky pro opravnenou reklamaci tak by nemel byt problem. Pokud se jedna o poskozeni displeje uzivatelem, pak je zde teoreticka moznost zaplaceni vymeny displeje, ale cena za tuto opravu bude blizka cene noveho pristroje ne-li vyssi.