Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Poraďte s koupí MDA1, foto zde.

Michal_Hron (19)|23.11.2004 22:46
Dobrý den, dostal jsem nabídku na výhodnou koupi zařízení MDA1. Nynější majitel píše, že cena je tak dole jen kvůli naprasklému sklíčku displeje, což se mi zdá tak trošku nelogické, jelikož se jedná o displej dotykový. Zde na se můžete podívat na fotografii, zamřte se na pravý horní roh, takový ten škrábanec vedle hodin. To je prý ten defekt, který zde zmiňuji. Rozhoduji se zda do toho mám jít nebo ne, jelikož telefon kupuji na dobírku (nemohu jinak) a nerad bych pak vypláz nepěkné peníze za nový displej. Pokud můžete poradit, budu jedině rád.

S pozdravem Hron Michal.
jiri.cech (151)|23.11.2004 23:04
Skoro bych se toho bál - mohlo by to mít, stejně jako např. u naprasklého čelního autoskla, tendenci postupného zvětšování ...
ipf (2136)|23.11.2004 23:12
Ještě záleží na tom, jak úžasná je ta cena. Pět stovek? Ber to.
Pět kitrů? Za MDA1? Dnes? Přemýšlel bych o tom.
Koukni do sekce "Bazar", vyber si MDA a porovnánej.
Michal_Hron (19)|24.11.2004 11:19
[QUOTE="ipf"]Ještě záleží na tom, jak úžasná je ta cena. Pět stovek? Ber to.
Pět kitrů? Za MDA1? Dnes? Přemýšlel bych o tom.
Koukni do sekce "Bazar", vyber si MDA a porovnánej.
[/QUOTE]

Cena je 3500.. Nu, raďte. :cool:
hybo (3107)|24.11.2004 12:31
ja na te fotce moc nevidim, ale nebrat.
Michal_Hron (19)|24.11.2004 12:47
[QUOTE="hybo"]ja na te fotce moc nevidim, ale nebrat. [/QUOTE]

Ok, dám na Vás.. ;) A já se něj tak těšil. :sarcastic:
Wuffi (1599)|24.11.2004 12:54
[QUOTE="Michal_Hron"][QUOTE="hybo"]ja na te fotce moc nevidim, ale nebrat. [/QUOTE]

Ok, dám na Vás.. ;) A já se něj tak těšil. :sarcastic: [/QUOTE]

Tak si kup jiny. Pripadne nekdo z nas urcite poradi. Vezmi si ze by se pak po nejake dobe ukazalo ze je to s tim displejem horsi nez se zda, pak bys zbytecne vyhodil 3500...
A jelikoz bys uz mezitim urcite propadl fenomenu MDA, asi bys brzo vydal dalsi penize na koupi noveho zarizeni :)
Michal_Hron (19)|24.11.2004 19:54
Nu dobrá, zeptám se vás, zda někdo nevíte o MDA1 ke koupi. Potřeboval bych ho co nejdříve, pokud budete někdo mít nějaké informace, napište mi na mail.

Děkuji, Michal Hron