Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Prehrávanie MJPEG

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Existuje nejaký program, ktorý by prehral aj MJPEG. Mám totiž foťák HP735 a ten robí video vo formáte motionJPEG. Nahrávam video na kartu a chcel by som si to hneď pozrieť na pockete. Skúšal som BetaPlayer aj MVPlayer ale ani jeden to neprehral. Alebo sa dá pre BetaPlayer stiahnuť kodek?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

O jakou verzi beta playeru šlo? je stabilní verze 0.04, a pak ,,nestbilní‘‘ verze 0.93. Ta posledně jmenovaná neměla nejmenší problémy s MPEG1 i 2 na rozdíl od té klasické, starší.

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Podarilo sa mi to rozbehat pod programom PictPocket. Ale len tak pre zaujimavost ten betaplayer bol 0.04. Myslis ze ten novsi to rozbeha? V com ma byt akoze ta "nestabilita"

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

ale jo,na 0.04 mi jsem zkoušel z videa vlastně jen MPEG4 (DivX) , co vim určitě, tak MPEG1 mi tam nešla, tak jsem našel alternativu, pak jsem si kvůli benchmarku (na té stránce měli nej. výskledky na verzi 0.92 nebo 0.93) nainstaloval verzi 0.93 a najednou MPEG1 nebyl problém... No nestabilní je označovaná proto, že za její normální bezchybný běh autor neručí, ale já s ní zatím neměl nejmenší problém

Nováček
    Registrace
    Nov 2004

tak som to skusil a ... nic. Video codec (MJPG) not found! Try checking for codec plugins. Tak kodek by celkom pomohol

Podobná témata

1. trhané prehrávanie wmv videa
    Od vlado4_ce4you v sekci Multimédia
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-10-2009, 13:27
  2. Prehravanie videa
    Od Jess_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-07-2009, 17:12
  3. Kodek na mjpeg .avi
    Od anicka.balounova_ce4you v sekci Programy pro Pocket PC