Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Nestartuje mi iPAQ po instalaci Compaq Dashboard

public (3)|23.7.2002 12:37
Nainstaloval jsem si z oficialniho CD dodavanem k iPAQ 3870 aplikaci Compaq Dashboard.

Protoze se mi nezobrazovaly Contacts, v nastaveni Dashboardu jsem zvolil Contacts modul a po stisku OK se zobrazilo prazdne dialogove okenko.

Po nucenem restartu se mi zobrazi chybova hlaska "Unable to load the Contacts Module. The Contacts Module is already runnung in another view." a to varovani nejde zavrit a pokracovat tak ve spusteni systemu.
Restart nepomaha a jestli to bude vyzadovat hard reset, tak asi nekoho zaslapu do zeme :-((

Poradite? Diky
public (3)|23.7.2002 17:32
Tak mi na Compaq lince poradili bud hard reset nebo ze jim ho muzu poslat a v Holandsku se mi na nej kouknou :-(

Prijit o data se mi opravdu nechtelo tak mi to nedalo a asi po 10-ti restartech a 100x odklepnuti chybovych hlasek mi system nabehl.

Perlicka na zaver, ten Dashboard nejde odinstalovat, opravdu aplikace k pohledani.
Je to mozna stara verze, ale tenhle soft mi uz nesmi do iPAQu ani nahlednout!!
RaDon_ce4you (24)|24.7.2002 09:34
Na www.compaq.com je oprava tohoto software. Verze distribuovana na CD ma tuto chybu.
JInak si myslim, ze Dashboard je velice dobry program.
null (0)|3.1.2003 22:17
Co to je za program ten Compaq Dashboard?

Ted sem si koupil sve prvni PDA iPAQ 3970 a nikde neni o takovem programu zadna zminka.

Zdravi,

Honza
honza.fiala@seznam.cz
Pavel Koza (4761)|4.1.2003 01:09
Nejsem si jisty, ale k rade H3900 uz tento program zdarma nepribalujou. Nastesti[;)] Sice je to vzhledove pekna aplikace, ale chova se nekdy dost podivne...
Pet_ce4you (61)|4.1.2003 11:15
Dashboard je dobry program. Treba stiahnut update z
http://h18007.www1.hp.com/support/files/handheldiPAQ/us/locate/71_2596.html
a problemy nebudu. Dlho som ho pouzival, ale vzhladom na obmedzenie pre pouzitie niektorych today plug-inov som presiel na Battery pack 2003.
Ako ho chcete odinstalovat, musite ho odselektovat v today (setings-today-items).