Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket Informant 5.61 v češtině

haj (91)|23.11.2004 09:54
Zdravím všechny nadšence, kteří si oblíbili tento skvělý prográmek. Protože včera 22.11.2004 vyšla nová verze v5.61, tak plním slib a dodávám kompletní českou verzi.
Bohužel jsou zatím přeloženy zdroje pro standartní verzi PocketPC a pro VGA verzi dodám později, ale je možné, že to bude fungovat i na VGA zařízení. Majitelé VGA cihliček, dejte mi vědět jest-li to funguje v češtině také.

Jako předchozí verze si musíte tyto dva soubory překopírovat do složky \windows .

POZOR: Upravená verze je ke stažení níže (na další stránce). Tuto verzi češtiny nestahujte
Šeba_oldd (1184)|23.11.2004 12:07
Supr diky moc. Podam zpravu jak to chodi na VGA
Pavlucha (1496)|23.11.2004 13:47
No, tak se chlubte. Na hx4700 následující chyby:

1./ V nastavení jsou vidět jen hodnoty vpravo, texty vlevo "neviditelné"

2./ Pokud při editaci kontaktu nebo události apod. kliknu na lištu Kategorie, mám přes půlku seznamu bílý obdélník, tudíž se na půlku kategorií nedostanu ...

3./ Pokus o odinstalaci neúspěšný, páč to srovná se zemí i předinstalovanou verzi od HP.

... omlouvám se, teprve teď jsem si všimnul že je to diskuse pouze o češtině k PI ... :sarcastic:
Žulda_ce4you (244)|23.11.2004 13:53
[QUOTE="Pavlucha"]No, tak se chlubte. Na hx4700 následující chyby:
1./ V nastavení jsou vidět jen hodnoty vpravo, texty vlevo "neviditelné"
2./ Pokud při editaci kontaktu nebo události apod. kliknu na lištu Kategorie, mám přes půlku seznamu bílý obdélník, tudíž se na půlku kategorií nedostanu ...
3./ Pokus o odinstalaci neúspěšný, páč to srovná se zemí i předinstalovanou verzi od HP.
:mad: :mad: :mad: [/QUOTE]


Na Loox410 nic z toho nepozoruju, zatím sem chybu neobjevil žádnou...
Pavlucha (1496)|23.11.2004 13:56
[QUOTE="Žulda"][QUOTE="Pavlucha"]No, tak se chlubte. Na hx4700 následující chyby:
1./ V nastavení jsou vidět jen hodnoty vpravo, texty vlevo "neviditelné"
2./ Pokud při editaci kontaktu nebo události apod. kliknu na lištu Kategorie, mám přes půlku seznamu bílý obdélník, tudíž se na půlku kategorií nedostanu ...
3./ Pokus o odinstalaci neúspěšný, páč to srovná se zemí i předinstalovanou verzi od HP.
:mad: :mad: :mad: [/QUOTE]


Na Loox410 nic z toho nepozoruju, zatím sem chybu neobjevil žádnou...[/QUOTE]

To je tím, že Loox 410 není VGA zařízení ...;)
Žulda_ce4you (244)|23.11.2004 13:58
Aha, no jo, to mě netrklo, mám PPC teprve asi měsíc a ne zcela se v modelech orientuju...
:D
Šeba_oldd (1184)|23.11.2004 16:17
Tak mě to chodí korektně ničeho zvlaštního jsem si nevšim, jen ikonky zobrazení dnů a navigace jsou nějaké zprzněné - dá se to však snést.
00035520_pc_capture1_cjes.jpg
Milan Švec (938)|23.11.2004 16:26
[QUOTE="Petr Hájek"]...je možné, že to bude fungovat i na VGA zařízení ... [/QUOTE]Tolik štěstí zatím ještě nemáme. Pro majitele LOOXů 720 doporučuji ještě počkat na verzi pro VGA.
Čeština pro 5.61 tam sice je, ale přestane chodit jiný (předtím funkční) SW (OzVGA, WA např.).
Hlavně ale systémové ikony PI (pro záložky dole i nahoře) přestanou správně měnit svoji velikost.
Úprava do původního stavu pak znamená po úplné odinstalaci PI (i po vyčištění registrů) se vrátit do verze 5.5 (systémové ikony stále ještě nechodí) a znovu najet verzi 5.61 (teprve teď budou ikony správně v obou rozlišeních i režimech).
jumbo77 (37)|23.11.2004 17:19
Právě jsem po SR, všechno chodí! Konečně ten pravý požitek! :o) Díky moc za pomocnou ruku věčným angličtinářům-začátečníkům! :o))
Luboš Severa (13)|24.11.2004 13:04
Díky moc za češtinu, vše funguje bez problémů, akorát v nastavení času mám místo Konce Délku a Délka je v angličtině (Duration). Nevím jestli je to překladem nebo je problém u mě.
00035670_PIScreenshot241430_dGOk.jpg
Žulda_ce4you (244)|24.11.2004 13:09
[QUOTE="Luboš Severa"]Díky moc za češtinu, vše funguje bez problémů, akorát v nastavení času mám místo Konce Délku a Délka je v angličtině (Duration). Nevím jestli je to překladem nebo je problém u mě.[/QUOTE]

Ano, já to mám taky tak.
jumbo77 (37)|24.11.2004 14:19
Hmmm, u mě je to taky (aby ne, když máme všichni jeden zdroj :oD). I proto jsem tady dneska vyhlásil pátrání po editoru knihoven *.dll, že bych si to zkusil opravit svépomocí, jestli na to přijdu :o)
haj (91)|24.11.2004 16:22
[QUOTE="Luboš Severa"]Díky moc za češtinu, vše funguje bez problémů, akorát v nastavení času mám místo Konce Délku a Délka je v angličtině (Duration). Nevím jestli je to překladem nebo je problém u mě.[/QUOTE]

Toto je moje chyba a proto posílám opravu.
jumbo77 (37)|24.11.2004 18:57
[QUOTE="Petr Hájek"][QUOTE="Luboš Severa"]Díky moc za češtinu, vše funguje bez problémů, akorát v nastavení času mám místo Konce Délku a Délka je v angličtině (Duration). Nevím jestli je to překladem nebo je problém u mě.[/QUOTE]

Toto je moje chyba a proto posílám opravu.[/QUOTE]

Tááák, staženo a dohráno :o) Díky moc!
jumbo77 (37)|24.11.2004 18:58
[QUOTE="Petr Hájek"][QUOTE="Luboš Severa"]Díky moc za češtinu, vše funguje bez problémů, akorát v nastavení času mám místo Konce Délku a Délka je v angličtině (Duration). Nevím jestli je to překladem nebo je problém u mě.[/QUOTE]

Toto je moje chyba a proto posílám opravu.[/QUOTE]

Tááák, staženo a dohráno :o) Díky moc!
JP_ce4you (215)|24.11.2004 19:13
Bohužel, ikony zatím na mém PDA nevypadají nejlépe.
Asi se to zatím v úpravě neřešlo.

Jinak díky!
00035714_Bad_icons_ZXcL.png
haj (91)|24.11.2004 20:34
[QUOTE="JP"]Bohužel, ikony zatím na mém PDA nevypadají nejlépe. (Viz obrázek uvedený dříve.) Asi se to zatím v opravě neřešlo.
Jinak díky za úpravy!
P.S.
První pokus vložit obr. přímo z PDA se zatím nedaří. Nezobrazí se mi totiž v MS IE vyhledávací pole pro vložení, pouze jen pole pro koment. :-([/QUOTE]

Lokalizace nemá vliv na velikost ikonek, to spíše bude problém s instalací, protože PI má dva zdroje, jeden (PIResources.dll) pro klasické rozlišení 200x320 a jeden pro VGA (PIResourcesHighDPI.dll). Toto je novinka od verze PI 5.5, ale tento souboz pro VGA jsem ještě nelokalizoval, takže by na VGA zařízeních něměla lokalizace fungovat.
Prostě je to pro mě záhada, kterou nejsem schopen bez VGA cihly rozluštit.
DiGi (28)|30.11.2004 11:38
Funguje to skvěle :)

Jen malá připomínka - V Nastavení - Rozšířené - je chybně přeloženo "Rychlejší zobrazení kontaktů/kalendáře na úkor jiných procesů" - překlad je přesně opačný (aspoň podle chování a i podle Helpu přímo v PI nápovědě).

Pokud je volba zaškrtnutá tak se používá separátní vlákno k načítání kontaktů. Kotakty se tak načítají pomaleji ale "nezavěsí" to PI (nebo případně teoreticky celé PDA). Pokud se volba vypne tak se o načítání stará přímo hlavní vlákno PI a čeká až bude vše načteno.
trpaslik_ce4you (1)|23.1.2005 14:41
[QUOTE="Petr Hájek"][QUOTE="JP"]Bohužel, ikony zatím na mém PDA nevypadají nejlépe. (Viz obrázek uvedený dříve.) Asi se to zatím v opravě neřešlo.
Jinak díky za úpravy!
P.S.
První pokus vložit obr. přímo z PDA se zatím nedaří. Nezobrazí se mi totiž v MS IE vyhledávací pole pro vložení, pouze jen pole pro koment. :-([/QUOTE]

Lokalizace nemá vliv na velikost ikonek, to spíše bude problém s instalací, protože PI má dva zdroje, jeden (PIResources.dll) pro klasické rozlišení 200x320 a jeden pro VGA (PIResourcesHighDPI.dll). Toto je novinka od verze PI 5.5, ale tento souboz pro VGA jsem ještě nelokalizoval, takže by na VGA zařízeních něměla lokalizace fungovat.
Prostě je to pro mě záhada, kterou nejsem schopen bez VGA cihly rozluštit.[/QUOTE]

Zdravím všechny příznivce PDA,
nainstaloval jsem si Pocket Informant PRO 5.61 s českou lokalizací od Petra Hájka na svého Looxe 720, ale protože jsem měl stejný problém - malé ikonky, zkusil jsem upravit přeloženou knihovnu PIResources.dll. Zkuste tuto verzi a dejte vědět jestli vám funguje (mě teď funguje korektně). :))

Teď jsem zjistil, že jsem poslal asi špatnou verzi, tak ten spodní soubor by měl už být OK (bohužel jsem nepřišel na to, jak smazat již poslaný soubor) :(
null (0)|7.2.2005 06:19
Chtěl bych mit Pocket Informant 5.61 respektive dale ho používat je to super program, jenže co se stane až skončí zkušební verze, nebude program vůbec fungovat? Jak to zaregistrovat poradte prosim. Je nekde možno sehnat číslo. Existuje ještě další softík, ktery by mohl konkurovat PI a byl by zdarma? Mimo Calendar +. Dekuji
Pavlucha (1496)|7.2.2005 08:37
[QUOTE="Marekm"]Chtěl bych mit Pocket Informant 5.61 respektive dale ho používat je to super program, jenže co se stane až skončí zkušební verze, nebude program vůbec fungovat? Jak to zaregistrovat poradte prosim. Je nekde možno sehnat číslo. Existuje ještě další softík, ktery by mohl konkurovat PI a byl by zdarma? Mimo Calendar +. Dekuji[/QUOTE]

Až vyprší trial verze, nebudeš moct zadávat nové kontakty, schůzky a úkoly.
Jak zaregistrovat - no, to je jednoduché: koupit!
Pepa7 (110)|8.2.2005 06:41
I ikdyž jsem instaloval PIResources.dll - ikonky stále malé - ASUS 730. Škoda
mirec_ce4you (0)|10.2.2005 12:34
[QUOTE="Petr Hájek"]Zdravím všechny nadšence, kteří si oblíbili tento skvělý prográmek. Protože včera 22.11.2004 vyšla nová verze v5.61, tak plním slib a dodávám kompletní českou verzi.
Bohužel jsou zatím přeloženy zdroje pro standartní verzi PocketPC a pro VGA verzi dodám později, ale je možné, že to bude fungovat i na VGA zařízení. Majitelé VGA cihliček, dejte mi vědět jest-li to funguje v češtině také.

Jako předchozí verze si musíte tyto dva soubory překopírovat do složky \windows .

POZOR: Upravená verze je ke stažení níže (na další stránce). Tuto verzi češtiny nestahujte[/QUOTE]

Mal by som zaujem poslovenstit si par programov a chcem sa spytat ci mi moze niekto poradit akym sposobom sa to da urobit, teda ze ci je na to program alebo ... Dik za vsetko info
Pavlucha (1496)|10.2.2005 14:12
[QUOTE="mirec"]
Mal by som zaujem poslovenstit si par programov a chcem sa spytat ci mi moze niekto poradit akym sposobom sa to da urobit, teda ze ci je na to program alebo ... Dik za vsetko info[/QUOTE]

Dá se použít např. ResHacker.
Tom007_ce4you (76)|17.10.2006 22:17
Chci se zeptat, jaká je poslední verze tohoto programu, na který se chystám.
Druhá otázka je, jestli je taky v češtině. :sarcastic:
Zdenek Malinsky (9781)|17.10.2006 22:29
Určitě bylo rychlejší kouknout přímo sem. Doba pokročila a máme tu Version 2007 z 29. srpna 2006. A ta česká vlaječka by mohla znamenat, že program má také českou verzi.
Tom007_ce4you (76)|18.10.2006 10:57
Já jsem to zkoušel samozřejmě hledat, jak bych si mohl dovolit to nezkusit...:? Ale možná jsem to špatně napsal...nebo...ale děkuju :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|18.10.2006 12:21
Protože Pocket Informant cca od června letošního roku má i svou českou verzi, je tato diskuze již zbytečná a proto ji zamykám. Případné problémy s PI řešte přímo v příslušné diskuzi v sekci Software (aplikace).