Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Skype - Wi-Fi telefonování zdarma

Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2004 04:30
A nejen telefonování.
Skype je komunikační program, jehož prioritou je hlasová komunikace. Psaná konverzace je doplňkem- není cílem vytlačit MSN Messenger či ICQ.
Více najdete tady
ipf (2136)|23.11.2004 06:54
[QUOTE="Zdeněk Malinský"]A nejen telefonování.
Skype je komunikační program, jehož prioritou je hlasová komunikace. Psaná konverzace je doplňkem- není cílem vytlačit MSN Messenger či ICQ.
Více najdete tady[/QUOTE]

Hmmm, zajímavý....
akorát, že to (jako vždy precizně) popsal MŠ tady.
Nějaké informace jsou i zde a v dalších fórech.
Stačí hledat ;) .
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2004 07:10
:( :( :(
No jo, člověče, máš pravdu. Mě se to zdálo nějako známé. Přitom to tam popisujou jako novinku a že to jde i v PDA.
Aby to nebylo málo, jako novinku to mají i na jiných servrech, takže neopisuju jen já. :?
Zkoušel jsi to osobně? Jaká je kvalita zvuku? Mám jen zkušenosti s T-Mo Internet Call (či jak se to dnes jmenuje) do Anglie. K domluvení to stačí, ale zvuk jako ze sudu a je tam slyšet i La Manche. ;) :D
ipf (2136)|23.11.2004 07:20
Já to nezkoušel, ale MŠ to hojně využívá, také šeba a další.
Dost si s tím hráli na II. srazu, ale zapadli ve víru událostí, což je škoda.
Zdenek Malinsky (9781)|23.11.2004 08:21
[QUOTE="ipf"]Já to nezkoušel, ale MŠ to hojně využívá, také šeba a další.
Dost si s tím hráli na II. srazu, ale zapadli ve víru událostí, což je škoda.[/QUOTE]
To mi uteklo :( :mad: :evil: , místy to tam bylo jako v židovské škole, jeden mluvil přes druhého. Co se taky za necelé 2 dny dá stinout? Málo :(
TheMelin (1642)|5.4.2005 10:22
A máme tu novou verzi.Podpora VGA a jiné novinky ;)
Sosat můžete zde

skype rulezzzz
ipf (2136)|30.7.2005 12:51
Trochu pozdě jsem narazil na tuto ne zrovna příjemnou informaci, která se zřejmě projeví i u nás. NAštěstí až za dva roky, takže do té doby snad volání výrazně zlevní.
hybo (3107)|30.7.2005 13:58
asi bych se toho moc nebal....stejne tak, jako se zdalo, ze hals bude hlas a data budou data a atedy operatori nebou spokytovat internet a jak to je...proste to chce jen donutit mene heldajici, aby hledali, jak profitovat na tom, co neznaji, ale technicky muzou...
Zdenek Malinsky (9781)|30.7.2005 14:05
Toho bych se zase tolik nebál, protože je to až za dlouho, zatím jen jeden operátor a ještě ne u nás v CZ nebo SK, nikdo neví, jak to bude s příchodem UMTS 3G sítí a i kdyby přeci jen všichni mobilní operátoři blokovali, určitě se "najde" nějaký způsob, jak toto obejít - stejně jako např. ověřování pravosti Windows v PC nebo český překlad Heriho Trotla.;)
Pokud chcete vědět o novinkách ze světa VoIP, sledujte blog Patricka Zandla (zakladatel a bývalý šéfredaktor Mobil.cz) www.marigold.cz