Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Remote display control píše česky!

hajekm (308)|22.11.2004 21:19
Jako vedlejší efekt zkoušení externích klávesnic na srazu v Malé Úpě jsem přišel na zajímavou věc: pokud si v nastaveni Lengu v sekci ext. Keyboard přez Add přidáte klávesnici Czech secr qwertz/y funguje pak korektně čeština i v prográmku na obsluhu PDA přez PC. Možná to bude fungovat i v jiných programech pracujících na stejném principu.
Milan
00035408_Clipboard01_nTWt.jpg
plachow_ce4you (159)|24.11.2004 09:53
Já používám Soft Object POcket Controller Pro a tam čeština teda rozhodně nejde... Ten softík, co píšeš byl kdysi ke stažení na MS, ale teď někam zmizel, odkud se dá stahnout?

Dík
plachow_ce4you (159)|24.11.2004 09:54
Jinak tvoje Windows lišta, to je peklo! :-)
hajekm (308)|24.11.2004 11:14
[QUOTE="plachow"]Jinak tvoje Windows lišta, to je peklo! :-)[/QUOTE]
Ja nemam rad nic na plose, tak mam zakazane zobrazovani ikonek a plochu mam stazenou do listy:))
RDC prikladam, neni potreba nikam nic instalovat, staci mit aktivni AS a na pc pustit ten exac.
Milan
kopec_ce4you (236)|23.1.2005 10:30
[QUOTE="hajekm"]Jako vedlejší efekt zkoušení externích klávesnic na srazu v Malé Úpě jsem přišel na zajímavou věc: pokud si v nastaveni Lengu v sekci ext. Keyboard přez Add přidáte klávesnici Czech secr qwertz/y funguje pak korektně čeština i v prográmku na obsluhu PDA přez PC. Možná to bude fungovat i v jiných programech pracujících na stejném principu.
Milan[/QUOTE]

No jo, ale kdyz nemam ext. klavesnici tak si to tam nastavit nemuzu.
hajekm (308)|23.1.2005 18:41
nene, staci mit novejsi verzi Lengu (ja mam build 4254) a tam si v v ovladacim panelu zvol polozku ext. keyboard a v nem prez Add pridej Czech secr qwerty a i tu English a pak je muzes v remote controleru v pohode prehazovat prez Ctrl Shift na PC klavesnici. Zadny dalsi ovladac neni potreba.
Milan
kopec_ce4you (236)|1.2.2005 16:08
[QUOTE="hajekm"]nene, staci mit novejsi verzi Lengu (ja mam build 4254) a tam si v v ovladacim panelu zvol polozku ext. keyboard a v nem prez Add pridej Czech secr qwerty a i tu English a pak je muzes v remote controleru v pohode prehazovat prez Ctrl Shift na PC klavesnici. Zadny dalsi ovladac neni potreba.
Milan[/QUOTE]

Kde se da ta 4254 sehnat??? slysel jsem ze nekde na Eurotelu, ale nenasel jsem to tam :(
hajekm (308)|1.2.2005 17:49
Staci dat hledat to cislo buildu do fultextu a muzes loadovat :-)
treba tady nebo tady, taky je soucasti zde publkovanych extromek (i novejsi verze) nebo primo u vyrobce lengu. Jen pozor na autorska prava.
Milan
kopec_ce4you (236)|2.2.2005 06:32
tak jsem si stahl a nainstaloval tu 4254 a stejne to nefunguje, navic mi pri prekladu prostredi (Interface Translation) zmizi start menu, a kdyz mam tu softwarowou leng klavesnici vybarvenou tak je to takovy rozsypany, asi to vzdavam a vracim se k puvodnimu LENGu.
kopec_ce4you (236)|2.2.2005 06:46
tak a ted kdyz jsem to odinstaloval tak se neni schopny mda pripojit k pocitaci a tudiz ani synchronizovat.
hajekm (308)|2.2.2005 10:32
Hmmm, to me mrzi, ze to mas takhle rozdrbane ale asi to nebude zpusobene jen tim Lengem. Skoro bych doporucil HR a dat tam vsechno znova. Nemas v podpisu verzi systemu ale pokud mas SE tak instaluj radeji jen malou cestinu bez plneho prekladu prostredi. Napis, jak jsi dopadl.
Milan
kopec_ce4you (236)|2.2.2005 16:58
ne, SE nemam, ale stejne pouzivam jen malou lokalizaci(ale nainstalovane mam obe a defalut je ta velka), HR jsem v souvislosti s jinym software stejne musel udelat alepak jsem se vracel k puvodni verzi z "Full Backup", takze asi zadny effect.
Santafanta (9)|8.12.2005 12:58
Nefunguje mi klavesnice Remote display SOTI Remote display controller.
Repektive funguji "funkcni"kklavesy ale znakove ne:mad: cestina je od sunnysoftu