Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Optimalizace obrazku, videa (JPG, GIF, MPEG) ...

Michal Jelínek (220)|28.1.2002 00:10
Teoreticky rozvazuji o automaticke optimalizaci obrazku a videa.
Vedel bych jak na to jit rucne, convertovat velikost v programech typu ACDSee ci Adobe Photoshop, ale zajima me, zda existuje aplikace, ktera se zabyva automatickym zpracovanim.
Pokud jste nekdo zkousel nejake programy, nebo mate svuj vlastni navod jak to zpracovat ci napady, vse je vitano.
VanJ_ce4you (57)|8.4.2002 15:56
Skusil by som IrfanView, ma hromadne premenovanie, spojene s konverziou. Da sa nastavit zmena rozmenrov (rozne metody) a na to tusim este nejaky filter. Da sa aj zarovnat do urciteych rozmerov (na vyber, nie lubovolne). Treba skusit mozno bude vyhovovat.
Inac v COREL Paint je scriptovaci jazyk...
hybo (3107)|8.4.2002 16:11
scriptuje aj AdobePhotoShop :-) aj ked ja na corel (teda draw) nedam dopustit,ale ten nie je na raster. Myslim, ze aj AcdSee zvlada nieco podobne, ale nie je free.

CEuky

Pavel Koza (4761)|8.4.2002 19:17
Nemyslis nahodou tohle?
Michal Jelínek (220)|9.4.2002 10:22
No to je sice pěkné, ale to už je při samotném stažení na PDA.

Já to chci optimalizovat, ještě než se mi to tam dostane. Nejraději přes ActiveSync ...

Tohle je spíš pro optimalizaci když vterénu stahuješ fotky z foťaku.
VanJ_ce4you (57)|10.4.2002 10:02
[QUOTE]aj ked ja na corel (teda draw) nedam dopustit,ale ten nie je na raster[/QUOTE]
To samozrejme nie je, a preto aj nepisem o Corel DRAW ale o Corel PhotoPAINT, ktory je na RASTER. [;)]
hybo (3107)|10.4.2002 10:04
jasne [:D] ja len,z e ja uzivam z balicku corel len draw a na raster photoshop [:D]

CEuky