Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

K700i + iPAQ 4150

snoopy_ce4you (13)|20.11.2004 17:59
prosím zkuste mi poradit, jak rozchodit připojení k netu z iPAQu 4150 přes bluetooth... Z notebooku bez problému, ICQ na mobilu a všechny ty srandy taky, dokonce jsem v zoufalství zkoušel se připopojit přes IrDA a co - šlo to (chvilku, než to spadlo), mám to regulérně spárovaný, všecho ostatní chodí jak má, až na ten net...
Shadow_ce4you (31)|20.11.2004 21:07
Mám podobný problém s LOOX 720 a právě K700i. Zařízení jsou spárována, ale telefon nevytáčí žádné číslo. Děkuji za radu, jak to donutit vytáčet. Při spojení přes GPRS.
slukas (8)|21.11.2004 00:35
[QUOTE="Shadow"]Mám podobný problém s LOOX 720 a právě K700i. Zařízení jsou spárována, ale telefon nevytáčí žádné číslo. Děkuji za radu, jak to donutit vytáčet. Při spojení přes GPRS.[/QUOTE]

no me pomohlo dat na zacatek inicializiacniho retezce Z

takze to pak vypada nejak takhle : Z;+CGDCONT=1...atd

Zkus to, treba to pomuze.... A jeste neco, co sem prevzal z Oskareny:

"Když máte telefon umožňující vytváření profilů připojení (jako třeba váš Sony Ericsson K700), zkontrolujte si, že při připojení z PC používáte patřičný profil pro gprs internet a ne pro gprs wap.
Pokud máte v telefonu např. profil pro gprs wap (APN wap nebo owap, jméno a heslo wap) jako číslo 1 (CID=1) a profil pro gprs internet (APN internet nebo ointernet, jméno a heslo prázdné) jako číslo 2 (CID=2), musíte z počítače vytáčet profil číslo 2 - tj. telefonní číslo *99***2# (analogicky pro další čísla profilů)."
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2004 09:08
Mám sice jen SonyEricsson Z600, ale mělo by to být stejné. Tedy BT máš spárované, zapnuté na obou zařízeních (ve viditelném módu). Zkus poslat zkušebně např. kontakt (nově vytvořený) z PDA na mobil a pak jiný zpět. To jen pro ověření správného nastavení a funkčnosti BT.
Dále, jak napsal kolega přede mnou: v mobilu připojitelnost-datová komunikace-datové účty Tam pořadí (např. CID=1) účtů (nejlépe 1 inet, 2 e-mail) je i číslem pro vytáčení, tedy k internetu je poslední číslo řetězce po tečkách 1.
Návod najdeš taky na titulní stránce tohoto webu-pravý sloupec cca uprostřed. A pokud ani to nepomůže, zavolej na infolinku operátora. Je to zdarma a proč se trápit, když Ti to tam řeknou krok po kroku. Lepší bude mluvit s chlapem, popř. s někým od nehlasových služeb, takže pokud Ti neporadí dnes, zkus všední dny 8-16 h.
snoopy_ce4you (13)|21.11.2004 11:02
no právě, jak jsem psal, už jsem všechno zkoušel... Zvláštní je, že se starou T39 mi to chodilo s vytáčením *99# a bez iniciačního řetězce, proto to byla první věc p které jsem šel. Zkoušel jsem mít APN internet jako CID=1 až CID=3, zamozřejmě s tím, že jsem vytáčel *99***1# aŽ *99***3# a s iniciačním řetezcem at+cgdcont=1(3), "IP", "internet" a nic. Přes OBEX normálně bluetoothem posílám soubory. Zvláštní je, že z notebooku mi to vytáčí *99# bez jakýchkoliv iniciačních příkazů. Na linku operátora (datovou) jsem volal ale tam mi poradili to jsem už stejně věděl, a jinak nic... No jsem z toho nějakej otrávenej.
snoopy_ce4you (13)|21.11.2004 11:03
zkusím, ještě přidat to Z... uvidím...
Shadow_ce4you (31)|21.11.2004 11:22
Diky, dopsal jsem to Z a funguje to. :)) :))
Zdenek Malinsky (9781)|21.11.2004 11:27
[QUOTE="Shadow"]Diky, dopsal jsem to Z a funguje to. :)) :)) [/QUOTE]
Hurááááá :D :D :D :D :D

Jaké Z?:? :O
Shadow_ce4you (31)|21.11.2004 11:31
[QUOTE="slukas"][QUOTE="Shadow"]Mám podobný problém s LOOX 720 a právě K700i. Zařízení jsou spárována, ale telefon nevytáčí žádné číslo. Děkuji za radu, jak to donutit vytáčet. Při spojení přes GPRS.[/QUOTE]

no me pomohlo dat na zacatek inicializiacniho retezce Z

takze to pak vypada nejak takhle : Z;+CGDCONT=1...atd

[/QUOTE]

No přece tohle:D
snoopy_ce4you (13)|21.11.2004 12:02
suppppppeeeeeeerrrrrrrrrrrr, Z funguje naprosto úúúúúžasně, když si představím, jak jsem se s tím mořil!!!
slukas (8)|21.11.2004 12:02
[QUOTE="Shadow"]Diky, dopsal jsem to Z a funguje to. :)) :)) [/QUOTE]

skvely... :yes:
taky sem s tim mel problemy a odpoved sem nasel na nejakym danskym serveru.....
Ladin_ce4you_oldd (1)|22.11.2004 11:56
Jste frajeři chlapi! :) Měsíc se mořim s Looxem 720 a se K700, dokonce jsem PDA zresetoval, obden volám na eurotel a nakonec me zachrání jedno Z! Dik!
pufo_ce4you (113)|22.11.2004 13:04
Viem, ze to sem moc nepatri, ale tiez si chcem kupit K700i a spojit s PDA. Kolko Vam vydrzi bateria, ked s nim chodite na I-net a ste spojeni s PDA cez bluetooth?