Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 12 z 12

Téma: Potřebuji plnou verzi interwrite 6,3

Guest

Nevíte kde bych ji stáhnul???Mám nového compaqa 3700x series a přiložený soft od Sunnysoftu na češtinu mi nebere to klíč!
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

co skusit WWW sunnysoftu ? jak Vam nebere klic ? pak nebude chyba v aplikaci, ale v klici, zavolejte si k nam, nebo mi napiste.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Problém bude v tom, že jsi použil číslo od výrobce softwaru. I když je to obvykle správně, tady to neplatí. Použij žíslo, které je nalepené na obalu od doplňkového sofwaru. A nebo zavolej přímo výrobci.[]

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

ono to plati i u nas, akorat ze byla jedna serie spatna, to je pravda. pokud ale na CD nemate nalepen takovej kulatej opravnej seriak, staci zavolat a po par dotazech mate vyhrano :-)

Guest

No napíšu to číslo, které je nalepené zevnitř na cd a napíše mi to hlašku jako že aktivační klíč je neplatný.Jsem z toho špatný. Potřebuju hlavně českou klávesnici.Potřebuju psát česky ne cesky.je to důležite kuli třeba slovníkum. Potřebuji psát slova jak jsou v češtině, jinak mi to třeba Lingea Lexikon nenajde.Nejde mi tedy o prostředí. Já anglicky umim,ale ta klavesnice by se mi česka fakt hodila.Nejsem žadný hacker a nechci ten InterWrite distribuuovat na CD, ale když už si koupím iPaq, tak bych chtěl, aby mi to všechno fungovalo, jak má.Snad toho nechci moc.Bohuže teď jsem v práci a ten soft od Sunny mám doma.Takže nema cenu se s vVámi kontaktovat, protože se mě zepráte na nějaká čísla a ja je teď nemam u sebe.Tak co dál? S pozdravem Michal Kaman

Nováček
    Registrace
    May 2006

To číslo je na nálepce na plasikovym přebalu. Je schovaný pod jinou nálepkou.

Guest

No tedy jedtli tam bylo nějaký číslo, takjsem v pr....Neuvědomil jsem si to.Jesště než jsem to začal instaovat, tak jsem to vyhodil.Na obalu uvnitř CD číslo bylo, tak nebylo co řešit.Jaké mám šance na získání čísla?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

mailnete mi.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Já už jsem ho hledal, ale nemůžu ho najít. Docela mě taky zamrazilo, když jsem na tuhle drobnost přišel. Je docela s podivem, že si nějaká firma dovolí prodávat soft se špatným s.n.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

kdyz date udelate 2000CD a pak zjistite, ze generator cisel nebyl OK, co udelate ? znicite 2000CD, ktere jiz jsou u distributora ? vetsina lidi to zvladla a pochopila, nac je tam ta nalepka, ti, co to nezvladli nam zavolaji nebo napisou a dostanou, co je potreba. JIste nas to mrzi, ale stava se to "i v lepsich rodinach" :-)

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chápu, že se to stát může, ale nechápu, proč to číslo není v obalu CD, nebo někde u něj, ale je nalepen na igelitovém přebalu a ke všemu ještě přelepen jinou nálepkou.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

tohle neni misto na reseni tehle veci, ale jen tak pro pripomenuti: balicek obsahoval nejen nase CD, ze jo. vice si snad domyslite.

Podobná témata

1. Potřebuji locknout vario.
    Od SpeedyTuning v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 23-04-2007, 22:29
  2. Potřebuji češtinu do MDA I
    Od italjet v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-10-2006, 16:52
  3. Potřebuji se dostat na HDD
    Od x.rayman v sekci Mio