Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Potřebuji plnou verzi interwrite 6,3

null (0)|22.7.2002 09:21
Nevíte kde bych ji stáhnul???Mám nového compaqa 3700x series a přiložený soft od Sunnysoftu na češtinu mi nebere to klíč!
hybo (3107)|22.7.2002 09:22
co skusit WWW sunnysoftu ? jak Vam nebere klic ? pak nebude chyba v aplikaci, ale v klici, zavolejte si k nam, nebo mi napiste.
sam_doma (9)|22.7.2002 09:26
Problém bude v tom, že jsi použil číslo od výrobce softwaru. I když je to obvykle správně, tady to neplatí. Použij žíslo, které je nalepené na obalu od doplňkového sofwaru. A nebo zavolej přímo výrobci.[:D]
hybo (3107)|22.7.2002 09:28
ono to plati i u nas, akorat ze byla jedna serie spatna, to je pravda. pokud ale na CD nemate nalepen takovej kulatej opravnej seriak, staci zavolat a po par dotazech mate vyhrano :-)
null (0)|22.7.2002 09:51
No napíšu to číslo, které je nalepené zevnitř na cd a napíše mi to hlašku jako že aktivační klíč je neplatný.Jsem z toho špatný. Potřebuju hlavně českou klávesnici.Potřebuju psát česky ne cesky.je to důležite kuli třeba slovníkum. Potřebuji psát slova jak jsou v češtině, jinak mi to třeba Lingea Lexikon nenajde.Nejde mi tedy o prostředí. Já anglicky umim,ale ta klavesnice by se mi česka fakt hodila.Nejsem žadný hacker a nechci ten InterWrite distribuuovat na CD, ale když už si koupím iPaq, tak bych chtěl, aby mi to všechno fungovalo, jak má.Snad toho nechci moc.Bohuže teď jsem v práci a ten soft od Sunny mám doma.Takže nema cenu se s vVámi kontaktovat, protože se mě zepráte na nějaká čísla a ja je teď nemam u sebe.Tak co dál? S pozdravem Michal Kaman
sam_doma (9)|22.7.2002 09:55
To číslo je na nálepce na plasikovym přebalu. Je schovaný pod jinou nálepkou.
null (0)|22.7.2002 09:57
No tedy jedtli tam bylo nějaký číslo, takjsem v pr....Neuvědomil jsem si to.Jesště než jsem to začal instaovat, tak jsem to vyhodil.Na obalu uvnitř CD číslo bylo, tak nebylo co řešit.Jaké mám šance na získání čísla?
hybo (3107)|22.7.2002 09:58
mailnete mi.
sam_doma (9)|22.7.2002 10:00
Já už jsem ho hledal, ale nemůžu ho najít. Docela mě taky zamrazilo, když jsem na tuhle drobnost přišel. Je docela s podivem, že si nějaká firma dovolí prodávat soft se špatným s.n.
hybo (3107)|22.7.2002 10:03
kdyz date udelate 2000CD a pak zjistite, ze generator cisel nebyl OK, co udelate ? znicite 2000CD, ktere jiz jsou u distributora ? vetsina lidi to zvladla a pochopila, nac je tam ta nalepka, ti, co to nezvladli nam zavolaji nebo napisou a dostanou, co je potreba. JIste nas to mrzi, ale stava se to "i v lepsich rodinach" :-)
sam_doma (9)|22.7.2002 10:07
Chápu, že se to stát může, ale nechápu, proč to číslo není v obalu CD, nebo někde u něj, ale je nalepen na igelitovém přebalu a ke všemu ještě přelepen jinou nálepkou.
hybo (3107)|22.7.2002 10:12
tohle neni misto na reseni tehle veci, ale jen tak pro pripomenuti: balicek obsahoval nejen nase CD, ze jo. vice si snad domyslite.