Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

GPRS a MDA 2

potapanek (5)|20.11.2004 17:23
Zdravím.
Omlouvám se za začátečnický dotaz ale prostudoval jsem Vaše stránky a odpověd na následující dotaz jsem nenašel. Vlastním krátce MDA II zakoupené za plnou cenu u TM (tj.neblokované-doufám) Oskarovská karta a všechny služby na ní aktivované jsou plně funkční až na GPRS připojení k internetu Pokusím li se vytvořit patřičné připojení, nikdy se mi neuloží vytvořený modem. Pokoušel jsem se o postup podle Oskareny i ve spolupráci s jejich technoidy, postupuji správně ale výsledek je vždy stejný. Po vyplnění všech políček a odklikání až po dokončit je kolonka modem prázdná a při pokusu o připojení MDA hlásí, že není k dispozici modem. Pokusím li se o totéž s daty pro TM, operace se zdaří. Lze tuto „závadu“ nějak odstranit ?

Předem děkuji za odpověď.

P. Pánek

Miloš Strouhal (3997)|20.11.2004 19:10
Zkus se podívat sem, to by mohlo být to nejlepší řešení..
potapanek (5)|20.11.2004 20:03
Dík za pokus, proxy jsem nastavený neměl ale můj problém to neřešilo. Stále se mi nastavené údaje v položce MODEM neukládají.
potapanek (5)|20.11.2004 21:30
Také jsem nainstaloval CAB a ... nic. Vše je při starém. Zvláštní je, že připojení GPRS MMS funguje, tedy tváří se že funguje a GPRS monitor hlásí utracené korunky. Když se chci připojit k internetu žádá to vytvoření nového připojení, já ho vytvořím, modem se neuloží ... atd.

Možná by mi pomohlo s někým pohovořit. Když mě prozvoníte na níže uvedené číslo, rád zavolám zpět. Dík.
Petr 777 145 195