Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ztratili se mi kontakty při synchonizaci

tribiani (95)|19.11.2004 22:16
Synchronizoval jsem dp2 pomocí activesyncu a teď sem zjistil, že mi chyběj v dp2 kantakty. Kde je můžu najít
dík
beecher (9270)|19.11.2004 22:50
V Outlooku v PC?
tribiani (95)|19.11.2004 22:57
nevidim je nikde. přece se mi synchronizací nesmazaly????????:( Našel sem ve složce IA Caller soubor contact, nejsou to náhodou oni?
boss_ce4you (73)|19.11.2004 23:11
[QUOTE="tribiani"]nevidim je nikde. přece se mi synchronizací nesmazaly????????:( Našel sem ve složce IA Caller soubor contact, nejsou to náhodou oni?[/QUOTE]

No pokiaľ si už synchroizoval s PC, mám pocit že áno už máš po kontaktoch... Nepoužívaš backup ? Outlook vie export do Súboru osobných složiek (.pst), nezálohuješ ?
tribiani (95)|19.11.2004 23:28
já sem myslel, že synchronizací právě zazálohuju ty kontakty. Neni nějaký řešení?
beecher (9270)|20.11.2004 00:57
Hm, to vypadá, že jsi dal přepsat údaje z PC do PDA...
Tož to jestli nemáš někde zazálohované, tak to je po nich...
To je jako když já jsem dal synchronizaci adresáře, ale umáčk jsem se a už se mi na PDAčko synchronizovalo celých 60GB mýho hardu... :D
Zdenek Malinsky (9781)|20.11.2004 10:47
Mě se stala jiná zajímavost. Po HR a obnově z karty (Sunnysoft Back.man.) mám některé kontakty jen v PC, něco v PDA a něco v obojím. Synchr.proběhne v pohodě a je to pořád stejné. Taky v PC outlooku v měsíčním přehledu jsou dny, u nichž je nějaká událost zobrazeny tučně, i když tam žádná událost není. :? :(

Další chuťovka se stala včera. Odpojil jsem PC a PDA pomocí Kill Active Sync. Dost často to zlobí, takže to kill nešlo zrušit, nepomohl ani restart počítače. A program Active Sync z něho zmizel. Ani průzkumník ho nenašel. Večer jsem PC vypnul, ráno zapnul a AS se objevil v nabídce start, tak nevím, kde se včera schoval. Máte někdo podobné zkušenosti? Kill AS používám, když mám cihlu v kolíbce, dobíjím a potřebuji se odpojit od pc a připojit přes BT a mobil k netu.