Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Ztratili se mi kontakty při synchonizaci

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

Synchronizoval jsem dp2 pomocí activesyncu a teď sem zjistil, že mi chyběj v dp2 kantakty. Kde je můžu najít
    dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

V Outlooku v PC?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

nevidim je nikde. přece se mi synchronizací nesmazaly???????? Našel sem ve složce IA Caller soubor contact, nejsou to náhodou oni?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od tribiani
    nevidim je nikde. přece se mi synchronizací nesmazaly???????? Našel sem ve složce IA Caller soubor contact, nejsou to náhodou oni?
    No pokiaľ si už synchroizoval s PC, mám pocit že áno už máš po kontaktoch... Nepoužívaš backup ? Outlook vie export do Súboru osobných složiek (.pst), nezálohuješ ?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jun 2004

já sem myslel, že synchronizací právě zazálohuju ty kontakty. Neni nějaký řešení?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Hm, to vypadá, že jsi dal přepsat údaje z PC do PDA...
    Tož to jestli nemáš někde zazálohované, tak to je po nich...
    To je jako když já jsem dal synchronizaci adresáře, ale umáčk jsem se a už se mi na PDAčko synchronizovalo celých 60GB mýho hardu...

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Mě se stala jiná zajímavost. Po HR a obnově z karty (Sunnysoft Back.man.) mám některé kontakty jen v PC, něco v PDA a něco v obojím. Synchr.proběhne v pohodě a je to pořád stejné. Taky v PC outlooku v měsíčním přehledu jsou dny, u nichž je nějaká událost zobrazeny tučně, i když tam žádná událost není. :?

Další chuťovka se stala včera. Odpojil jsem PC a PDA pomocí Kill Active Sync. Dost často to zlobí, takže to kill nešlo zrušit, nepomohl ani restart počítače. A program Active Sync z něho zmizel. Ani průzkumník ho nenašel. Večer jsem PC vypnul, ráno zapnul a AS se objevil v nabídce start, tak nevím, kde se včera schoval. Máte někdo podobné zkušenosti? Kill AS používám, když mám cihlu v kolíbce, dobíjím a potřebuji se odpojit od pc a připojit přes BT a mobil k netu.

Podobná témata

1. kontakty
    Od Mashe v sekci Touch Pro2
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 09-06-2009, 08:38
  2. kontakty
    Od Jaffy v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 31-01-2007, 11:43
  3. ztracejici se kontakty pri synchonizaci
    Od vurmik v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq