Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Today

biokys (50)|19.11.2004 14:06
Ahoj....mam dotaz. Co pouzivate jako nadstavbu nad Today. Je podle vas lepsi SPB Pocket Plus, nebo treba TodayPlus nebo neco jeste jineho??? Diky
beecher (9270)|19.11.2004 14:38
Já osobně preferuji SnoopSoft Dashboard. Takhle si představuji já Today obrazovku. Tedy všechno dostupné na ní, ne ještě otevírat nějaké další programy, z nichž se na Today objevují slabé odvary.

Na správu běžících apps buď ten SPB Plus nebo Omega Battery Pack Pro. Je to o preferencích.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|27.1.2005 14:28
V praxi vypadá "Omega One Battery Pack " takto :
00045273_Image1_MD9M.jpg
pdq (380)|27.1.2005 23:01
Ja som si nainstaloval na Smartphne SDA 2003 SE tu Omegu batery pack no len v trial verzii.Najlepsie na tom je to pocitadlo prenesenych dat pri pripojeni cez GPRS.No aj ostatne veci su na tom super.Je to bomba.Svoju uvodnu obrazovku som po nainstalovani doslova nespoznal.Co sa stane po uplynuti trial verzie? Da sa docasne opakovane nainstalovat?Kym nenasporim nejake :$: . :D
Kato_ce4you (970)|27.1.2005 23:09
[QUOTE="pdq"]Ja som si nainstaloval na Smartphne SDA 2003 SE tu Omegu batery pack no len v trial verzii.Najlepsie na tom je to pocitadlo prenesenych dat pri pripojeni cez GPRS.No aj ostatne veci su na tom super.Je to bomba.Svoju uvodnu obrazovku som po nainstalovani doslova nespoznal.Co sa stane po uplynuti trial verzie? Da sa docasne opakovane nainstalovat?Kym nenasporim nejake :$: . :D [/QUOTE]

Za cenu HR asi ano..
boss_ce4you (73)|27.1.2005 23:14
[QUOTE="pdq"]Ja som si nainstaloval na Smartphne SDA 2003 SE tu Omegu batery pack no len v trial verzii.Najlepsie na tom je to pocitadlo prenesenych dat pri pripojeni cez GPRS.No aj ostatne veci su na tom super.Je to bomba.Svoju uvodnu obrazovku som po nainstalovani doslova nespoznal.Co sa stane po uplynuti trial verzie? Da sa docasne opakovane nainstalovat?Kym nenasporim nejake :$: . :D [/QUOTE]

asi áno. ale skús vyčistiť registry, potom by to mohlo behať ďalej


Kato_ce4you (970)|27.1.2005 23:18
2Boss: Co to mas za plochu ty? Je to jak eXPerience, ale jelikoz je to tema vzhledu Longhorn a o zadnem "eLonghornience" nevim, tak se ptam.. A zustava tam ta dolni lista porad? I kdyz spustis nejaky program? Pokud ano, tak asi vim, co budu shanet ;))
boss_ce4you (73)|27.1.2005 23:37
[QUOTE="Kato"]2Boss: Co to mas za plochu ty? Je to jak eXPerience, ale jelikoz je to tema vzhledu Longhorn a o zadnem "eLonghornience" nevim, tak se ptam.. A zustava tam ta dolni lista porad? I kdyz spustis nejaky program? Pokud ano, tak asi vim, co budu shanet ;))[/QUOTE]

Nie, pleties sa. "Plocha" to je prepísane .xml, tapeta je .jpg a lišta je xbar (taskman niečo ako WisBar ale prepísal som pôvodne súbory). nie lišta sa schováva pri behu iných programov.
Ale máš pravdu, použil som tapetu a listy z Longhorn.
boss_ce4you (73)|27.1.2005 23:47
[QUOTE="Kato"]2Boss: Co to mas za plochu ty? Je to jak eXPerience, ale jelikoz je to tema vzhledu Longhorn a o zadnem "eLonghornience" nevim, tak se ptam.. A zustava tam ta dolni lista porad? I kdyz spustis nejaky program? Pokud ano, tak asi vim, co budu shanet ;))[/QUOTE]

nič nezhánaj, toto si urobíš pomocou dvoch programov: WisBar a PocketPlus. Skin WB mám hotový aj pre Pocket. Ale ak si dobre spomínam, tak WB si s MDA moc nerozumie...
Kato_ce4you (970)|27.1.2005 23:52
[QUOTE="boss"][QUOTE="Kato"]2Boss: Co to mas za plochu ty? Je to jak eXPerience, ale jelikoz je to tema vzhledu Longhorn a o zadnem "eLonghornience" nevim, tak se ptam.. A zustava tam ta dolni lista porad? I kdyz spustis nejaky program? Pokud ano, tak asi vim, co budu shanet ;))[/QUOTE]

nič nezhánaj, toto si urobíš pomocou dvoch programov: WisBar a PocketPlus. Skin WB mám hotový aj pre Pocket. Ale ak si dobre spomínam, tak WB si s MDA moc nerozumie...
[/QUOTE]

V pohode - ja se jenom ptal - nemam v planu si to davat do mobilu ;) Btw. taky jsem se na to ptal, kdyby tam zustavala ta lista porad - tedka by se mi siklo tlacitko na prepinani posledne pouzite aplikace - pisu ve Wordu --> slovnik --> Word --> slovnik... tak jenom kvuli tomu :) nicmene dik za ochotu :yes:
pdq (380)|28.1.2005 10:13
Power Clean
Reclaim valuable space by removing unwanted files automatically.
Nechapem tejto funkcii v Omega batery packu. Inak vsetko ostatne je mi jasne.
Dik.

Pavlucha (1496)|28.1.2005 10:27
[QUOTE="pdq"]Power Clean
Reclaim valuable space by removing unwanted files automatically.
Nechapem tejto funkcii v Omega batery packu. Inak vsetko ostatne je mi jasne.
Dik.

[/QUOTE]


... pravděpodobně automaticky odstraní nepoužívané položky a udělá tak místo jiným, řekl bych ...
pdq (380)|28.1.2005 10:31
...a co su to nepouzivane polozky? Ako to ten program zisti ktore su to?
Blba otazka?