Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Service Pack - ma to smysl?

Namornik. (184)|18.11.2004 22:39
Ahoj.

Ma smysl si kupovat service pack s ohledem na mozny vyskyt spatnych pixelu ale i na jine zavady.

Cetl jsem o tom, dost na cizich forech a moznost mi tvyresenu reklamaci za 24hod me celkem laka.
PeZ_ce4you (130)|19.11.2004 19:13
Zde si můžu přihřát polívčičku. Měl jsem H3630 - jeden z prvních "použitelných" pda. Vzhledem k tomu, že jsem ho měl za vlastní (skoro) a ne firemní, tak jsem se o něho dosti bál. Po první reklamaci (obracel se mi displej naopak), kdy jsem ho musel dát z ruky na více než 3 týdny (prý cestoval po Evropě) jsem využil situace a dokoupil carepack - poté jsem vyměnil další 3-4 a vždy ke spokojenosti - kurýr ho za mnou dovezl do práce nebo domů, vyzkoušel jsem a když byl v pořádku, tak jsem ho vyměnil. Měnil jsem ho třeba kvůli zapadlému tlačítku...
Nyní vlastním H2210 opět za "vlastni" a opět jsem dokoupil carepack. Vzhledem k tomu, že je všeobecně známo, že tomuto modelu odpadávají bočnice, což jsem zjistil až po 2měsíčním používání, tak jsem se to pokusil na carepack reklamovat, ejhle firma HP (dříve u H3630 compaq) se změnila a již mi reklamaci neuznali (prý nejde o výrobní vadu?????). Když jsem se rozčílil, tak mi poslali bočnice alespoň poštou - již mám třetí sadu a chystám se na čtvrtou. Jen se bojím, aby se mi nepokazil třeba procesor a oni mi ho neposlali poštou - to bych asi nedokázal vyměnit.
Takže když to shrnu - jestliže firma reklamaci uzná, jde o velmi dobrou věc - nový kus mám druhý den, jestliže neuzná, staneme se techniky.:D
PeZ_ce4you (130)|19.11.2004 19:15
Co se týká špatných pixelů - je nějaká norma, která říká, kolik jich tam může být aniž by se jednalo o reklamaci - takže na toto asi carepack využít nepůjde!
beecher (9270)|19.11.2004 21:49
Záleží na výrobci zařízení, jak se k tomu postaví...
U prvních velkých displayů (stolních) šel ze začátku reklamovat i jeden pixel, pak většina přešla na 3 pixely (tedy 4. šel na reklamaci)...
Tohle všechno by ale mělo být v záručním listě, případně servisní smlouvě...
Namornik. (184)|20.11.2004 10:17
mno a do kdy od data koupe se muze ten service pack koupit? Kde? A za kolik?
Andilek (173)|22.11.2004 09:52
[QUOTE="beecher"]Záleží na výrobci zařízení, jak se k tomu postaví...
U prvních velkých displayů (stolních) šel ze začátku reklamovat i jeden pixel, pak většina přešla na 3 pixely (tedy 4. šel na reklamaci)...
Tohle všechno by ale mělo být v záručním listě, případně servisní smlouvě...[/QUOTE]

Zalezi rovnez na prodejci, precti si reklamacni rad Alzasoftu a dozvis se, ze ackoli Samsung uznava reklamaci 2 vadnych pixelu (mozna i jednoho) tak Alzasoft prijme reklamovane zbozi az pokud je jich 10!!! a je mu jedno, ze budou trebas blikat, nebo v jednom chumlu blikajiciho maxifleku.
O neco lepsi podminky mel Czech Computer, ten uznaval podle poctu bodu, dvojbodu a barev/blikani, ale stale to neodpovidalo sdelenim Samsungu.