Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 33

Téma: Dell Axim X50v

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud už někdo máte Dell Axim X50v, podejte mi prosím jakékoliv bližší informace, já jej budu vlastnit od 29. listopadu...

Díky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Díky. Ještě dvanáct dní a pak se asi zboří svět...

IMHO je to nejlepší PPC v současnosti, ale pst, nebo mne někteří koni (HP - taky jinak horse power) či vysavači (Loox) roztrhnou jak hada...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

tak jo už se těšim až to otestujete tak sem dejte vic pokud se nemuzete dockat tak asi vim jak vám je ja taky čekám ale na vysavač tedy na )Looxe 410( a na )SDčko kingston 256 Mb( a taky se nemužu dočkat

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Mimochodem proc na <a href="http://commerce.euro.dell.com/dellstore/default.asp?s=czbsd&l=cs&m=csk&n=&cu=czbsd&v=d&cc= &ogn=&kcd=&ad=&mc=&rs=&cuid=&cg=&pch=1&pn=-1&demo=&gc=&sbc=czbsd&co=&c=4205">strance Dellu</a> vubec neni ten X50v???

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Jak 29. listopadu? Říkal jsi na jaře? Škoda, šel bych do toho s Tebou. Asi se budu muset dát k muslimům nebo ke komu, kdo má "VÁNOCE" na jaře. Nebo si místo Valentýnky-Balantýnky koupím
    Dell.
    Doufám, že cena bude podobná té, co jsi říkal (třeba i u nás).

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od ArnieX
    to nevim hledej a jestli se ti nechce tak vejš je přímej odkaz stačí číst i vyžší příspěvky a ne jenom ty poslední
    Samozrejme jsem ty prispevky cetl, jen me zarazilo, ze na "ceskem" Dellu neni...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Protože čeký Dell jsou mantinelové a mají to tam špatně, a vůbec ten obchod s položkou X50v, což je ta poslední v nabídce, tedy Dell Axim X50 Wireless 624MHz, nějak nekorektně funguje...
    Já to budu mít dovezené přímo z US, kde to je za překrásných US$449.- (+- 11700, bohužel ta nabídka je poslední den, pokud jsem tu nabídku dobře pochopil...)

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    Jak 29. listopadu? Říkal jsi na jaře? Teda tátušo, už s Tebou nebudu spát. Nebo jó a budu hrozně chrápat
    No, podařilo se mi ukecat šéfika, který je teď v USA a je Emeričan, na jeden dobrej obchod...
    Ale vážně, škoda, že to není na jaře, šel bych do toho s Tebou. Asi se budu muset dát k muslimům nebo ke komu, kdo má "VÁNOCE" na jaře. Nebo si místo Valentýnky-Balantýnky koupím
    Dell a to si nedělám prDell
    Kup, je to totální bomba...
    Doufám, že cena bude podobná té, co jsi říkal (třeba i u nás).
    No dneska ho prodávají naposledy za těch božích US$449.-, pak to bude US$499.- (v přepočtu asi 13000 Kč), což se taky dá přežít...
    Vzhledem k tomu, že slabší Vysavač 720 je tak kolem 16tis. Kč a Hx4700 za 19-20tis. Kč, je to prostě the BEST!!!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od JirKa.K
    Samozrejme jsem ty prispevky cetl, jen me zarazilo, ze na "ceskem" Dellu neni...
    Na českém Dellu pěkně dlouho nebyl, myslím, že se objevil až tento týden...

Registrace
    Mar 2004

Budiž Ti odpuštěno, kuchaři

Počkám na jaro, možná bude něco lepčejšího, rychlejšího, levnějšího....

Koukal jsem na cz i us stránky Dellu. Je v tom zmatek i rozpory. Třeba 3,5" vs. 3,7" display, přítomnost BT a WiFi, označení atp. Docela mě zarazilo, že na us píšou, že má bt i wlan a u nás k tomu nabízejí jako příslušenství bt kartu. Co má ten Tvůj klenot za parametry??? Myslím PDA (nejsem ženská )

Občasný diskutér
    Registrace
    Aug 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    Na českém Dellu pěkně dlouho nebyl, myslím, že se objevil až tento týden...
    Pokud to spravne chapu, tak Dell Axim X50 Wireless 624MHz na ceskem Dellu je X50v...
    Ale na americkem Dellu pisou "3.7"...with 640x480 resolution", kdezto na ceskem je "3,5"...display 240 x 320, 65K"...to je bordel. :sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Budiž Ti odpuštěno, kuchaři

Počkám na jaro, možná bude něco lepčejšího, rychlejšího, levnějšího....

Koukal jsem na cz i us stránky Dellu. Je v tom zmatek i rozpory. Třeba 3,5" vs. 3,7" display, přítomnost BT a WiFi, označení atp. Docela mě zarazilo, že na us píšou, že má bt i wlan a u nás k tomu nabízejí jako příslušenství bt kartu. Co má ten Tvůj klenot za parametry??? Myslím PDA (nejsem ženská )
    Díky.

Snad bude, pokud ne, tak máš jasnou volbu, ne? :yes:

Na CZ stránky Dellu se prosím tě nedívej, oni tam v obchodě mají u X50v uvedeno QVGA (240x320) rozlišení...

Jinak defacto ten klenot je to stejné jako Hx4700, akorát to má o 0.3" menší display (což fakt nemrzí), ale podle recenzí lepší barvy (bílá je skutečně bílá), a po HR více volné paměti v RAM a ROM... :yes:
    No a hlavně jde o cenu, o US$200 menší než u Hx4700 (cena z HP shopu)...

Registrace
    Mar 2004

To není bordel! To je darebáctví, Čuřile!!! Dost mě děsí i to, že prodávání jen přes inet. Raději bych si osahal, vyzkoušel, oslintal :-) Když jsem z jara rozmýšlel nákup, byl jsem často v diskuzích na mobilu, mobilmagu, mobilmánii i spec.pda servrech a poměrně dost (nebo jen pár???) lidí si nadávalo na kvalitu pda Dell i následné problémy s reklamací. Fakt nevím.:? :? :? Ale nechci zbytečně plašit-někdo má štěstí a někomu i trpasík vyroste.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Pokud to spravne chapu, tak Dell Axim X50 Wireless 624MHz na ceskem Dellu je X50v...
    Ale na americkem Dellu pisou "3.7"...with 640x480 resolution", kdezto na ceskem je "3,5"...display 240 x 320, 65K"...to je bordel. :sarcastic:
    Je to bordel! Proto píšu nedívat se na CZ DELL, ale na US verzi (nebo spíše .com)...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Šeba
    Teším se ,az do něj nacpeš tu svou trošku programu a s tuhnoucím Dell-em v ruce budes rvat z.....nej LOOx.
    Spíše budu řvát: "Za...nej MyPal!"
    Citace Původně odesláno od Šeba
    Vše v dobrem tesim se take, az ho budes mit - nebot lidi jako ty vzdy neco noveho prinesou pro VGA.
    Hope so... Hlavně to bude pak chtít chladný nervy na psaní programů pro všechny možnosti rozlišení, dpi a orientace...
    Jak jsem se díval do návodů, jak to zajistit v .NETí aplikaci pro PPC, tak je mi z toho lehce šoufl...

A hlavně to bude stát nervy, pokud na to nepůjde LEng... :yes:

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Mrtvý Dell Axim x50v
    Od persan v sekci Dell
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 09-08-2007, 12:19
  2. Dell Axim X50v Custom Rom
    Od duuri_ce4you v sekci Dell
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 04-08-2007, 12:12