Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

WiFi Graph 0.21

Bára (4)|16.11.2004 21:35
Stáhla jsem si některé nabídnuté freewary a jsem vcelku spokojená. Jen WiFi Graph 0.21 mi na HP iPAQ 1940 nefunguje. Je s tím už nějaká zkušenost? (Vím, že u aplikace se uvádí, že je to teprve ve vývoji, ale snad když už je to nabídnuté..mohlo by to fungovat) Protože už byl hodnocen :yes: , předpokládám, že někomu to funguje.
Díky
boss_ce4you (73)|16.11.2004 21:57
[QUOTE="Bára"]Stáhla jsem si některé nabídnuté freewary a jsem vcelku spokojená. Jen WiFi Graph 0.21 mi na HP iPAQ 1940 nefunguje. Je s tím už nějaká zkušenost? (Vím, že u aplikace se uvádí, že je to teprve ve vývoji, ale snad když už je to nabídnuté..mohlo by to fungovat) Protože už byl hodnocen :yes: , předpokládám, že někomu to funguje.
Díky[/QUOTE]

Aplikacia je dobra a funguje tak ako ma ( aj ked je vo vyvoji ):) Tvoj (Vas) problem je v tom, ze IPAQ 1940 nepodporuje WiFi technologiu .....

Bára (4)|16.11.2004 22:01
Aha, díky moc. Je to trochu trapné :oops:
Bára
Šeba_oldd (1184)|16.11.2004 22:07
:)) To je v pohodě nenech se odradit - za pul roku budes odpovidat i ty na podobne dotazy.:)
boss_ce4you (73)|16.11.2004 22:08
[QUOTE="Bára"]Aha, díky moc. Je to trochu trapné :oops:
Bára[/QUOTE]
V pohode, od toho je tu tato konferencia.
Zdenek Malinsky (9781)|17.11.2004 19:15
[QUOTE="Bára"]Aha, díky moc. Je to trochu trapné :oops:
Bára[/QUOTE]
S tím se netrap. Pro stromy nebývá vidět les. :D
Člověk se někdy zeptá na takovou pitomost -třeba já- viď Šebo ;) nebo po 3/4 roce používání mobilu zjistí, že má MMS. Je mi to na nic, když mám PDA, ale mám to tam. :)
Pokud potřebuješ wifi, pořiď si jiné PDA nebo jde dokoupit karta s wifi (teda alespoň myslím).
PS:
Škoda, že jsi nebyla o víkendu na srazu v Malé Úpě
:( Bylo tam málo hezkých holek. Teda byly tam 4 hezké, z toho jedné byly tak 4 roky a ostatní byly jako něčí doprovod :( :( :(
A Pinochio by Ti ukázal na Tvém iPAQu HR=hard reset. :D
Hezký večer a dobrou noc ;)
Bára (4)|17.11.2004 20:46
Jistě škoda, protože mne vše okolo PDA dost zajímá.
Ale - pozor - mám manžela a mám ho moc ráda. A to už je odbíhání od tématu.
Zdenek Malinsky (9781)|17.11.2004 21:28
A že jsem tak smělý :D tou hroznou nemocí PDAmánií si se nakazila od manžela nebo někde v tramvaji? ;)
Totiž jeden kolega vzal přítelkyni na sraz, ta si chvíli hrála s něčí cihlou, poslechla nějaké mp3 a už to taky chce. Teda chce cihlu=PDA :D aby sis to nevyložila zle.
Šeba_oldd (1184)|17.11.2004 22:10
[QUOTE="Bára"] Ale - pozor - mám manžela a mám ho moc ráda. A to už je odbíhání od tématu.
[/QUOTE]

No a na to si zde, diskuzi zalozit asi nemuzeme :D
Bára (4)|20.11.2004 22:00
Prostě jsem na to přišla, že bych PDA potřebovala a pak jsem se teprv dozvěděla, že se to jmenuje PDA.
;)
Vidím, že stačí jeden retardovaný dotaz a hned je tu spousta komunikace. Tak já se zas příště na něco zeptám. Mějte se všichni!