Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 44 12311 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 659

Téma: Pravidelné pražské srazy - obecná diskuze

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Vidím, že se myšlénka pravidelných pražských srazů ujala (kde začala je tady), takže nechávám na posouzení anketou, jak často by se měli odehrávat...
    Předpokladem je, že dříve jak v 18.00 se asi srazit nebude možno a doba trvání tak přibližně 4 hodiny...

Nebude se samozřejmě jednat o nějaké školení, jak se děje na klasických třídních srazech, ale spíše takové obecný pokec nad tématem PDA, příslušenství a software pro PDA, prostě se vidět se stejně postiženými...
    Pavel Koza by třeba mohl také novinky, které má na testech atp... :yes:

Samozřejmě kdo může, tak vezme příslušenství dodáváné s cihlou, je vítáno...

Pro mimopražské:
    Pokud není pro vás problém přijet či budeme mít v den srazu cestu do Prahy, přijďte také pobýt... Jste vítani!!!

Upřesnění (místo, kde se to bude odehrávat) bude následovat...

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Jupii, prazsky sraz jsem chtel navrhnout uz davno a mel jsem to jako jedno z temat na sraz ale nejak k tomu nedoslo :-) Jako misto mavrhuju alternativu v restauraci U rybicek . Schazel se tam blahe pameti klub PDA (Psionisti) - jsou tam na cihlare zvykli a je tam pokryti a internetova kavarna a dobre jidlo ale neni to nejlevnejsi... Nicmene prijedu rad kamkoli.
    Milan

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Urcite se tu a tam zastavim at to bude kdekoliv..
    U Rybiček???
    Každé třetí "Frisco" zdarma!
    Ke každé druhé becherovce překvapení!!Ze by cab od beechera?

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nebylo by lepší, hlavně pro nás mimopražské, udělat to v sobotu od cca 11-13 h. do ?? (úplného zničení)
    Zase dost místních jezdí na week pryč z Prahy.
    Možná by stálo za to, udělat hlasování s předběžným přihlášením, aby tam nehlasoval a výsledky nezkresloval ten, kdo na setkání ani přijít nechce.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Zdeněk Malinský
    Nebylo by lepší, hlavně pro nás mimopražské, udělat to v sobotu od cca 11-13 h. do ??
    S tím musím jen a jen souhlasit. Přesně jako bylo "NULTÉ".

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

No kluci blahé paměti jsem organizoval setkání P800/P900 v Praze.Docela stačí obyč .slušná hospoda,kde mají rozumný výběr jídla a salonek s chápající obsluhou.(tu obsluhu jsme zpravidla zmákli fšude )
    Dělali jsme to většinou ve čtvrtek nebo v pátek od 17,00 do ....A jezdili kluci z celých čech.Když je to jednou za měsíc či dva tak to pokryje většinou všechny potřeby.Díky tomu, že jsme se už pak všichni znali tak se křeče typu HéEr a flash řešili mezi dvěma a na srazu se řešili jen novinky a pomoc nováčkům a píííívo...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Stačí kouknout do historie na www.komunikatory.cz

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2003

Jo a dělali jsme to vždycky na periferii v dosahu metra (rest Palma na CHodově atp. v centru nebylo kde parkovat,bylo pro některé draho a nebylo tam takové pochopení (zpravidla)Nevím čím to je a kde lidi na to berou čas ale v centru jsou hospody furt natřískaný.Ve dne v noci:O

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Já jsem pro rybičky, bratr tam měl svatbu a pařili jsme tam od 12:00 do 2:00 takže na srazy je to dobré.
    Dostupnost MHD taky dobrá (u Karláku), ceny dobré..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Pinochio
    Já jsem pro rybičky, bratr tam měl svatbu a pařili jsme tam od 12:00 do 2:00 takže na srazy je to dobré.
    Dostupnost MHD taky dobrá (u Karláku), ceny dobré..
    A vis o tom ze jsi vyhral pocket kim?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Též hlasuji pro Rybičky.. A nejlépe v sobotu či v neděli odpoledne.. A ještě lépe zhruba jednou za měsíc.. A úplně nejlépe kdyby tam byla stejná sestava jako v Malé Úpě plus noví lidé..:yes:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Já jdu dneska ty Rybičky obhlídnout, vidím, že tam jsou stejně postižení IT stejně jako my...
    Není někdo poblíž, že bychom se tam srazili?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tak jsem se tam byl teda podivat... No uzasny! :yes:

Jenom bych podotknul k tem vikendum...
    1. Ne vsichni o vikendech maji cas (chaty/chalupy, cestovani za rodici - treba ja, atp.)
    2. Nema jit o neco narocneho, jen proste posezeni nad pivem a pripadne: Ty v..e, videl jsi to?
    Ja si pamatuji srazy scifistu v Krakatitu (6 let tomu) s O. Neffem, Strakou (Gentleman), Vladem Risou a dalsimi, ktere byly kazdy tyden, probralo se aktualni deni a slo se domu, ale bylo to vzdy super! Kdyz to bude jednou za mesic, tak toto muzem nechat rovnou na ty tridni srazy...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od beecher
    2. Nema jit o neco narocneho, jen proste posezeni nad pivem ..
    A jak pak pojedem autem domů ??

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To už bude poměrně náročná záležitost

Strana 1 z 44 12311 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  2. Reakcí: 1239
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 23:23
  3. Reakcí: 85
    Poslední příspěvek: 25-10-2010, 15:11
  4. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  5. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10