Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 4 z 44 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 659

Téma: Pravidelné pražské srazy - obecná diskuze

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od Pinochio
    10.12.2004 je pátek tak proč se nevymluvíš na to že musíš s někým na chatu, za rodičema ... ) )
    Já dělám v turnuse, takže víkend znám jen dle barevné odlišnosti v outlooku.
    Ale stejně už nemůžu moc pít. Mám strach se potom ohýbat, abych si nezlomil játra.
    Vlastně do toho druhého termínu je dlouhá doba a mě se směny můžou do té doby změnit. Někdo z kolegů omarodí, umře nebo něco horšího.

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od xp
    Pokud ma nekdo zajem, tak jeden neoficialni sraz prave od tohoto okamziku probiha v Praze, na Vaclavskem namesti, v pizzerii Coloseum. Jsem tu ja, me prislusenstvi ke Qtekovi , Miroslav Lovisek prijel s manzelkou Katerinou ze Slovenska a cekame az prijde Beecher.. Tak kdo je nekde pobliz a ma zajem, je vitan..
    Beecher přijde? A bez Della??? :O :O Nevěřím!

Registrace
    Mar 2004

Kup jedno balení kafe nebo flašku dobrého vína dej to šefovi(vé) a hned nebudeš mít směnu .
    Ty si myslíš, že jsi chytrej, jak já blbej! To není tak jednoduché. Znáš 3 zlat.vl.děda Vševěda? Vzpomeň si na převozníka-dokud Tě někdo nevystřídá...... a obdobně je to i u mě. Když nepůjdu já, musí někdo jiný.

Víno stojí moc peněz. Stačí pusa. Štípaná!

Kde...... mám.................. sakryš.... tu........sekyrku?!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Kdo má zájem, celá společnost s cihlami sa už presunula do Vinného sklípku v Praze na Karlově Náměstí.. :yes: Beecher už je na cestě dom, mi ostatní pokračujem, už nám nesou další flašu na okoštování..

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Ano, jsem na cestě domů očekáván příslušenstvím, jež bylo dodáno k mému DP2... :yes:

BTW Neříkali jste náhodou něco o Mecce, tedy jako o tom pražském klubu?

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od beecher
    ..BTW Neříkali jste náhodou něco o Mecce, tedy jako o tom pražském klubu? ..
    Mecca dobrý, mám to kousek do postele. Takže příště tam?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Probůh, jen né Mecca. :sarcastic:
    Jako taneční club dobrý (i když na mne trochu snobárna), ale na srazy to fakt není...
    A pánové (ipf, seba, windmaster, Milan Švec atd.), bez urážky, nedokážu si vás představit, jak se lámete do rytmu stylů house, trance apod. To fakt ne...

Registrace
    Mar 2004

Ta muzika je na tancování pod vlivem LSD, extáze atp. Nedovedu si představit normálního člověka (bez rozdílu věku), jak jí poslouchá jen tak. A v tom rachotu stejně není slyšet vlastní slovo, natož přednáška a tvorbě CABů

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Oba jste mimo.
    Mecca funguje programově pouze o víkendu, přes týden je tam mrtvo a ticho. A pokud si pamatuji, mluvilo se tady převážně o srazu v týdnu, takže v tom případě není Mecca problémem (akorát, že tam zavírají tuším už v deset večer).

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Tak ve středu už budu bez cihel Motorola jde z domu za 5tisíc a LOOX za 10tisíc i s klávesnicí doufám že to nevadí?
    Chci už MDA Compact:!: :!: :!: :

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

No smůla, jsem totálně bez beněz, banka má zavříno a bankomat mi peníze nevydá ( .
    Škoda
    Pozdravuj a těším se ve středu
    to bych nevidel tak blede protoze se nikam neponahlame jsme v praze i cely dnesni den a odchazime az zitra - vcera bylo supr s xp sme se vzbudili az ted (ne spolu sme vazne nespali) dneska bude lip

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Tse, neříkal jsi náhodou, že sa ponáhlaš do roboty?
    BTW Nezapomeň mi taky poslat fotky...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Jak asi takovej sraz bude vypadat?V tom posinci bych dojel,ale nechci se trmácet přes celou republiku jen tak.Najde se tu třeba nějakej dobrovolník,co by mě protáhl nočním životmv Praze? Když, už tak at tostojí za to:sarcastic:

Obyvatel SMob
    Registrace
    May 2004

Jak asi takovej sraz bude vypadat?V tom posinci bych dojel,ale nechci se trmácet přes celou republiku jen tak.Najde se tu třeba nějakej dobrovolník,co by mě protáhl nočním životmv Praze? Když, už tak at tostojí za to
    No já to asi nebudu, noční život v Praze mi nic neříká .

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od Petr Schinzel
    Jak asi takovej sraz bude vypadat?V tom posinci bych dojel,ale nechci se trmácet přes celou republiku jen tak.Najde se tu třeba nějakej dobrovolník,co by mě protáhl nočním životmv Praze? Když, už tak at tostojí za to:sarcastic:
    No, určitě to nebude takové "oficiální" jako v Malé Úpě... Tohle má být o tom spíše se pobavit, než aktivně něco řešit... Něco ve stylu večerních dýchánků na Jonáši... Akorát tedy s větší pravděpodobností více společensky unavených osob...

A neboj, protáhnem...
    No jo, ale teď mne napadá, ty jsi ženatej, že? Tak to můžem striptýz bary rovnou vynechat...

Strana 4 z 44 PrvníPrvní ... 2345614 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Asus E600 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-03-2011, 23:28
  2. Reakcí: 1239
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 23:23
  3. Reakcí: 85
    Poslední příspěvek: 25-10-2010, 15:11
  4. Reakcí: 56
    Poslední příspěvek: 20-06-2010, 17:55
  5. ASUS Garmin M20 - obecná diskuze, tipy a zkušenosti...
    Od pitka v sekci Zbývající zařízení Asus
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 12-12-2009, 13:10