Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

padání IE

herutaur (3)|15.11.2004 21:36
Ahoj lidi,
potřeboval bych poradit s IE IPAQ 4150. Jsem připojenej přes GPRS.
Maily můžu stáhnout v pohodě, ale když chci pustit IE, tak se začne načítat a když to vypadá, že už je stránka nečtená tak to spadne. Když zkusím pustit IE znova, tak se chyba opakuje. Dík za pomoc
Petr
hajekm (308)|15.11.2004 21:58
Z jakoukoli strankou, nebo zkousis seznam.cz? Ten totiz obcas pada...

Milan
herutaur (3)|16.11.2004 07:00
Padal mi právě SEZNAM,teď jsem zkoušel IDNES a ten se rozběhne normálně. Díky za tip. Dá se s tím SEZNAMem něco dělat, stáhnout nějakej patch nebo něco podobnýho?
Díky
Carloss (14)|16.11.2004 16:43
Taky díky. Přesně s tím jsem se teď setkal.

Carloss
hajekm (308)|16.11.2004 16:52
O zadnem patchi nevim, maji tam nejaky aplet, ktery neni kompatibilni s mobilnim IE. Placeny NetFront by to mozna zobrazil, jinak muzete chodit na MiniSeznam.
Milan
Zdenek Malinsky (9781)|16.11.2004 16:53
Mám taky 4150. Zkus občas-často v IE - nastavení-pokročilé smazat historii, odstraněné soubory a cookies. Záleží, jak hodně surfuješ a co stahuješ. Pokud možno používej verze stránek pro pda a pokud to nevadí vypni i obrázky.
Někdy se může vypnout pda, jindy padne spojení s mobilem atp.
K prohlížení hambatých stránek se to příliš nehodí. Stránky se načítají pomalu, některé s velkým srdcem :D se tam nevejdou celé a je to i nepraktické: v jedné ruce pda, v druhé stylus, v třetí... ? :D :D :D
Carloss (14)|16.11.2004 19:12
Já to teda nepoužívám vlastně vůbec. Jen jsem to tuhle chtěl někomu předvést a hle... ono to padá... :-((( Ale dobtej tip na MiniSeznam. Díky.
Jirka CBX (17)|16.11.2004 19:47
[QUOTE="herutaur"]Ahoj lidi,
potřeboval bych poradit s IE IPAQ 4150. Jsem připojenej přes GPRS.
Maily můžu stáhnout v pohodě, ale když chci pustit IE, tak se začne načítat a když to vypadá, že už je stránka nečtená tak to spadne. Když zkusím pustit IE znova, tak se chyba opakuje. Dík za pomoc
Petr[/QUOTE]
Ahoj.Mně to dělá občas i na jiných stránkách.Mám A620 + infra N6230.Spadne jen prohlížeč.Ted používám FastCleanUp.Vyčistí historii,cokiis a i zbytečnosti v PDA.Po používání jeho to přestalo padat,jen když se naplní schránka.Tak vyčistím a běží v poho.