Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

OSKAR SimPlus, eBanka, MDA II

noiser_ce4you (245)|15.11.2004 17:20
Zdravim vsechny, pouzivate nekdo kombinaci MDA II, Oskar, eBanka autorizace pres GSM? Mam nasledujici problem - po prijeti autorizacniho kodu, precteni a ZAVRENI bankovni aplikace se mi uz nepodari prijmout zadny dalsi autorizacni kod nebo zpravu z banky, dokud neprovedu soft reset. kdyz nezavru bankovni aplikaci, je to v poradku, ale jakmile zavru, mam utrum.

Neni mozna spojitost s SPB Plus 2.2 a funkci CLOSE, kterou pouzivam?

Diky moc za kazde reseni.
lout_ce4you (118)|16.11.2004 06:16
Jo je me to delalo taky
noiser_ce4you (245)|16.11.2004 08:16
A uz nedela? Jak jsi to vyresil?
romix (134)|16.11.2004 10:18
pokud pouzivas Spb Pocket Plus tak si ho musis nastavit takto:
[CODE]Close Button->Feature Options -> Exceptions -> Add -> windows\stk.exe[/CODE]
noiser_ce4you (245)|16.11.2004 10:50
Tak tohle funguje, ale kdyz s timhle nastavenim "zavru" SIM TOOL KIT, porad mi zustane viset v pravem hornim rohu CLOSE krizek a misto START vlevo nahore mam SIM Tool Kit :( Nejaky dalsi reseni?
noiser_ce4you (245)|29.11.2004 22:00
Fakt nikdo netusite, co s tim? Jsem uz zoufalej, kdyz musim neustale "soft resetit" pred kazdym zaslanim autentizacni SMS :no:
reskator (71)|20.2.2005 00:01
Mam MDA3 a dela mi to naopak. Po prijeti sifrovane sms z eBanky se mi kousne SIM Toolkit aplikace a muzu si ji precist az po resetu v historii. Zadnej ukoncovaci program nainstalovanej nemam!!!
hybo (3107)|20.2.2005 01:35
Hmm, to je divne, mate tam historii? Ja ji tam nemam snad jiz rok, mozna i vic, jsem myslel, ze eBanka ji zrusila, coz mne nekdy dost stvalo :-( Jinak na MDA Compact mi SIM Toolkit jede bez problemu. Dalsi zprava neprijde jen v pripade, ze ho "zavru" bez otevreni prijate zpravy, coz znamena, ze ho schovam, pac ho mam v PocketPlus nastavene jako vyjimku. Kdyz STK zavrete natvrdo, pak uz nejde spustit a musete softreset.
fido_cz (61)|5.11.2005 16:09
Mam obdobny problem s MDA3+Oskar+eBanka. Klice mi nechodily vubec, tak sem nainstaloval opravny patch stahnuty ze stranek TM a klice nechodi stale, ale ted se ani nedostanu do menu STK, zamrzne to hned na uvodni obrazovce pred zadanim PIN. Pouzivam STK celkem casto, takze jestli to nerozchodim, budu se muset s MDA rozloucit. Uvitam jakoukoli radu.
pepan_ce4you (127)|4.9.2007 11:08
[QUOTE="noiser"]Fakt nikdo netusite, co s tim? Jsem uz zoufalej, kdyz musim neustale "soft resetit" pred kazdym zaslanim autentizacni SMS :no: [/QUOTE]

Vyresil to nekdo? Mam stejnej problem:(
neooo666 (243)|20.9.2007 12:50
Tak mě to potkalo taky. Ve vlákně P3300 - Artemis, vše okolo... se k tomu píše toto:

[QUOTE]A jeste jedna zprava pro vsechny.Drive jak na WM5 tak na WM6 jsem mel problemy s STK sluzbami, tedy sluzbami spojene v mem pripade s Ebankou.A po nahrati nove verze radia verze 02.97.90. vsechno funguje jako v klasickem telefonu. K dispozici na xda-developers Hezky den odkaz je zde:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=326639[/QUOTE]