Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Prvních 60 minut s T-Mobile MDA Compact v ruce

Pavel Koza (4761)|15.11.2004 09:08
Zdá se, že T-Mobile pracuje v ročních cyklech. Loni jsme se v době Vánoc mohli poprvé setkat se zařízením MDA II, letos se chystá dokonce hned dvojice přístrojů s operačním systémem od Microsoftu a logem T-Mobile. A především T-Mobile MDA Compact může překvapit nejednoho příznivce kapesních počítačů - je to dosud rozhodně nejmenší Pocket PC, které si můžete koupit, a to vůbec nemluvím o tom, že je nedílnou součástí i integrovaný GSM/GPRS modul.



Přečtěte si celý článek.
Miloš Strouhal (3997)|15.11.2004 09:46
Je to opravdu skvělé zařízení, mam silný pocit, že mé MDA 2 bude před vánoci také celé nejisté zda u mne vydrží do nového roku.. Buď Compact nebo MDA 3, uvidím jak to nakonec dopadne..
Jen mam trochu obavu u Compactu, jak to bude vypadat, bude-li jej člověk chtít použít také mimo jiné v autě na navigaci.. :O Myslíte že to půjde? Mam na mysli problém s velikostí displeje.. Předpokládám, že jste to nikdo přes víkend asi neprubnul.. Nebo ano?:D
Honzabr (192)|15.11.2004 10:07
:D :D Nezkoušel jsem nic jiného, než do něj ťapat tyčinkou (oboje jsou ové výrazy vzniklé u Jonáše :D :D ) Ale uchvátil mne.První dojmy z obrázků byly rozpačité-vypadalo to jako bakelitová hračka, ale skutečnost-nááááádhera;) :D :D
beecher (9270)|15.11.2004 10:24
Přidal bych jako nový název pro stylus: "ťapťátko"... :D :D :D

Jinak což o to, nadherný to je... Ale položme si základní filozofickou otázku: "Máto EDGE?" :sarcastic:
hajekm (308)|15.11.2004 11:46
Filozoficka odpoved na filozofickou otazku jiz byla zodpovezena v jine konferenci na toto tema i na srazu a zni: NEMA :-(
a co se tyce velikosti displaye pro navigaci v aute, tak to je jen a pouze v kvalite zraku potencionalniho uzivatele, me by nestacil ani 21" :-)

Milan
Dzejkob (286)|15.11.2004 13:58
Ta cena mi bohuzel prijde docela vysoka(ovsem v primem porovnani s Ipaquem hodne dobra).Urcite bych radsi sel do PDA s VGA displejem.Na druhou stranu to urcite vypada imho lepe nez MDA 2.Bohuzel, pro me je stale prijatelnejsi a lepsi kombinace PDA+mobil nez to mit v jednom.V podstate za stejnou cenu bych mel daleko vetsi VGA displej, vice pameti,cf slot,wi-fi,vetsi vykon a urcite by se jeste neco naslo.Ale jinak toto zarizeni nevypada vubec spatne a rada lidi ho urcite vyuzije.Jenom se ale trochu bojim vydrze na baterii-coz je u tohoto typu zarizeni dost podstatna otazka.
bobo.4150.sk (176)|15.11.2004 19:51
Veľa pekné. Akurát by som rád vedel, či aj Pomaranč na Slovensku niečo podobné ponúkne. Potom by som hádam iPAQ skombinovaný so Siemensom zamenil za MDA Compact. A hneď by bolo o starosť pri strate zariadenia menej. Ale dôležitá bude výdrž.
lout_ce4you (118)|16.11.2004 19:14
taky se na nej tesim ale bojim se baterky kuli tomu sla cihla pryc(jednou se clovek vykaly a dryhej den nemuze ani poslat sms protoze je cihla prazdna) ted mam symbian sendo x a nemuzu si stezovat ale kdyz vydrzi tohe alespon stejne du do toho
Peavy (39)|19.11.2004 16:53
[QUOTE="bobo.4150.sk"]Veľa pekné. Akurát by som rád vedel, či aj Pomaranč na Slovensku niečo podobné ponúkne. [/QUOTE]

Nepamatam sa,ze by Orange na Slovensku ponukal akykolvek dotovany smartphone s Windows Mobile. Si u spatneho operatora :).
hybo (3107)|20.11.2004 13:28
no, snad mali ponukat SPV500, resp. Orange UK to ponukal
Peavy (39)|20.11.2004 16:10
tykalo sa Slovenska ;)
Marixy (54)|23.11.2004 16:07
Měl bych jeden dotaz na vás, kteří nepoužíváte používáte MDA nebo něco podobného ale PDA a telefon zvlášť. Co k tomu máte za program na synchronizaci adresáře a posílání SMS? Používám mPhone ale nemohu se zbavit dojmu, že snaha výrobce tohoto programu nějak ustrnula, resp. reakce na nové telefony. Vrcholem je Erik T68 nebo Siemens S55... Onehdy jsem jej zkoušel např se Sony Erikem K700 (zvolil jsem, že tam mám práve T68, nic novějšího to nenabízí) a vůbec se to nechytalo...
Dík, Ivoš
hybo (3107)|23.11.2004 16:31
ani se jim nedivim, protoze tolik telefonu, co se zacalo vydavat, toluk verzi FW, zadnej standard, to je proste temer nemozne implementovat
VoY (32)|7.12.2004 18:05
Kolik takova hracka vydrzi v provozu na baterky? Takovy SE T630 co mam ted neni zadny zazrak a pri predstave, ze bych musel nabijet telefon/PDA kazdy den se osypavam. Predpokladam ale, ze to bude dan za jedno zarizeni, co? ;-(
hybo (3107)|16.12.2004 18:51
Bezneho provozu 2-3 dny, narocneho samozrejme i min, nez jeden. Jenze osobne muzu rict, ze mi to prijde obstojne, to same vydrzela i Nokie 6230 a ta neumela nic :-)
samurai X (19)|21.12.2004 09:40
[QUOTE="VoY"]Kolik takova hracka vydrzi v provozu na baterky? Takovy SE T630 co mam ted neni zadny zazrak a pri predstave, ze bych musel nabijet telefon/PDA kazdy den se osypavam. Predpokladam ale, ze to bude dan za jedno zarizeni, co? ;-([/QUOTE]

mam SE T630 a vydrz baterky se mi zda oproti ostatnim mobilum celkem obstojna...
Dominique (151)|21.12.2004 15:50
Kdyz chcete vydrz a barevnej displej, tak si poridte to, co mam ja...

vydrzi pres tejden... normalniho pouzivani +-6 dni... kdyz se zapru tak 5 ... nikdy min...

vynikajici... protoze ma dvouradkovej displej (cernomodrej) v zavrenym modelu... tak se vubec nepatla baterka... skvela vec... vynikajici :)

asi bych si uz neporidil nic jinyho, nez vecko, kdyz uz mobila :)
Orloj_ce4you (299)|22.12.2004 08:06
nene, tos nepochopil. Mi nechceme telefon pouze s barevnym displejem, mi chceme telefon s PDAckem :D