Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

grafika a loox 410

ArnieX (272)|14.11.2004 19:36
Zajimalo by me jak na tom graficky je loox 410 cisla v testech me nic nerikaj protoze stejne nemam s cim to srovnat.

Vim ze se uz pracuje na grafarnach pro PPC ale to asi v nejbližší dobe nehrozí a už vůbec ne pro sdio slot tak kdo ma PL410 tak at napise jak se mu po grafické stránce libi PL410 zajimaji me hry a filmy a jak veliké FPS zvládne už si totiz pripravuju filmy.

:D
beecher (9270)|14.11.2004 20:25
Neni nahodou lepsi si koupit misto PDAcka nejake poradne PC s poradnym procesorem, poradnou grafickou kartou a k tomu poradny monitor/display nebo nejakou konzoli, kdyz to chcete pouzivat na hrani her? :sarcastic:
Ja teda nevim, ale PDA odveky znamena Personal Digital Assistent, tedy takova "Osobni Digitalni Asistentka" (a.k.a. organizator kontaku, schuzek, poznamek, e-mail atd.), ne GameBoy...
ArnieX (272)|14.11.2004 21:37
no jasně ale tak každej si tam neco nekdy zahraje a pocitac mam az moc dobrej tak nemam za co utracet tak ale počítač nemůžu nosit v kapse vytáhnout ho když si chci zapařit to je odpověd
beecher (9270)|15.11.2004 04:40
Tak to v takovem pripade PDA prodat a sehnat Playstation Portable, neznam nic lepsiho...

Jinak ja na svym DP2 hry vubec nehraju, kdyby sel dat pryc adresar Hry i s jeho obsahem z ROMky, tak aby tam po HR uz nikdy nebyl, budu stasten...
ArnieX (272)|15.11.2004 07:23
no tak když nechcete poradit tak proc mi vubec pisete ja si pořídim PDA a to ze vy hry hrát nechce te to me nezajima ta štasné mazání adresáře hry :cool:
beecher (9270)|15.11.2004 08:35
Protože vám radím, že PDA na hry moc dobré není a že na mobilní hraní her jste si měl koupit nějakou přenosnou konzoli...
Ano, jsou na PDA hry, ale normální uživatel je bere jako doplněk, ne primární účel PDA.
Orloj_ce4you (299)|15.11.2004 10:52
kazdopadne fps akce jsou na pda naprosty nesmysl.. Ja hraju na pda pouze kulecnik (virtual pool mobile - nejuzasnejsi vec co jsem na PDA v zabavne rubrice videl) a hry emulovane z videoher (mame), protoze hry jako tombraider proste nejdou rozume ovladat.. Ale jinak je na tom 410ka s grafikou pomerne dobre :-)
ArnieX (272)|15.11.2004 12:44
tak vam dekuji a ja to nechci jako primarni ucel na hry ale celkove do skoly na práci a na volný čas na hry a filmy nemyslel sem FPS myslel jsem plynulost obrazu hry a filmy
Dzejkob (286)|15.11.2004 22:20
[QUOTE="beecher"]Protože vám radím, že PDA na hry moc dobré není a že na mobilní hraní her jste si měl koupit nějakou přenosnou konzoli...
Ano, jsou na PDA hry, ale normální uživatel je bere jako doplněk, ne primární účel PDA.[/QUOTE]

S tim by se dalo dost polemizovat.Ani pro me sice rozhodne nejsou hry prioritou, ale jako doplnek zabavi dobre.No a prenosna konzole se imho s PDA nemuze ani ve snu rovnat.Na PDA jsou stovky her(nektere i docela dost kvalitni, jine mene) a navic existuje moznost emulovat i hry z velkeho mnozstvi konzoli(vcetne gameboy advance), da se dokonce zaparit i Doom,Quake, Wolfenstein nebo Transport Tycoon.Skoda, ze nejde hrat stare Dosove hry, pak by to bylo v teto oblasti bezchybne.Nechci, aby to vypadalo, ze jsem nejaky PDA herni maniak, ale obcas se to urcite hodi :yes: .
marosh_ce4you (102)|30.11.2004 22:22
hele stručně jasně: jako 410 mam....-taham to do školy, pařim na tom a posloucham mp3 a fakt že si ani v nejmenšim neztěžuju.....
Milan32 (53)|31.12.2004 12:07
Me zaujala ta cast o vymazavani veci z romky. To by nejak slo??? Misto toho si tam supnout neco zajimavejsiho, napriklad lokalizaci?

Jinak mam 410, A age of empire ci simcity 2000 byli skutecne prekvapive dobre. Hudba je moc dobra. Filmy jsem zatim netestoval.

Milan
ArnieX (272)|31.12.2004 12:56
Jo i ty filmečky sou super včera sem u toho usnul :D
PavelR. (2184)|31.12.2004 13:00
[QUOTE="Milan32"]Me zaujala ta cast o vymazavani veci z romky. To by nejak slo??? Misto toho si tam supnout neco zajimavejsiho, napriklad lokalizaci?Milan[/QUOTE]

... no jde všechno, ale bez "podpory" jakou mají uživatelé XDA/MDA zařízení na xda-developers bych se do toho nepouštěl. Jinak SS lokalizaci lze tuším nainstalovat i na pamětťovou kartu ...


PavelR.