Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Dotaz na zkušené uživatele PI

pelopones (95)|13.11.2004 19:31
Na základě vašich chvalozpěvů na PI jsem ve svém MDA II nahradil Pocket Outlook tímto programem a musím plně souhlasit s tím, že s Outlookem nejde moc srovnávat, PI je úplně jiná třída, a to jak ve zpracování, tak ve funkcích.
Jelikož neustále zápasím s nedostatkem času, neumím si již představit organizaci mého dne bez podobného nástroje. K dokonalosti mi chybí jen dvě funkce, které možná v PI jsou, a já je jen nemohu nalézt.

1.) Plugin pro PI do Today, tak jako je to u Outlooku.

2.)Jelikož denně mám s různými firmami častá jednání, potřeboval bych něco, jako zápis z jednání, kdy by bylo fajn, kdybych se před novou schůzkou mohl podívat jednoduše na zápisy dřívějších schůzek s danou firmou a byl bych hned v obraze ,kde jsme naposledy skončili.

Možná to taky znáte moc práce a mozkové buňky odumírají a tak musí nastoupit technika..

David_ce4you (199)|13.11.2004 21:05
Ad1) Z mnoha testovaných jsem nakonec skončil u PIToday (stránky zde). Za těch pár euro je to skvělý doplněk k PI. Má timeline, umí pi ikony, různé filtry atd. Zkus, třeba se ti bude líbit.

Ad2) Osobně to řeším několika způsoby. A) Buď si záznamy z jednání s lidmi píšu přímo do poznámek ke konkrétnímu kontaktu (přenese se to do velkého outlooku). B) Vytvářím speciální dokumenty (doc, poznámky, kresby), které, když je to nutné propojuji v PI ke kontaktu, schůzce nebo úkolu. C) U kontaktu, schůzky a úkolu existuje Journal (poslední záložka při editaci), tak ten stačí vyplnit :)
elit (168)|14.11.2004 14:07
Ja pouziva ke vsi spokojenosti emailovej klient od WebiSu
DiGi (28)|14.11.2004 17:03
ad 1) Moc pěkný je PocketBreeze (www.sbsh.net)