Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Compaq iPaq 3950 - první dojmy

Pavel Koza (4761)|17.7.2002 23:34
Tato diskuze je ke článku, jehož plné znění naleznete na adrese pod uvedené níže:

.../articles/_redirect2first.asp?TopicID=29
hybo (3107)|18.7.2002 08:51
hezka recenze, kolego :-) jen dodam, jelikoz jsem mel tenhle ipaq na par dni taky, ze co se tyce rychlosti, tak jak se zda, problem je v tom, ze system na to neni pripraven (obecne se to tak popisuje, ze system PocketPC2002 neni optimalizovan pro Xscale procesor - hmm, otazka je, jestli bude, nebo se pocka na flashe noveho OS). Musim dokonce rict, ze jsem nekdy mel pocit, ze je ipaq 3950 pomalsi nez moje 3870. ten dalkovy ovladac je fakt hezkej a prijemnej, skousel jsem TV Sony a video Panasonic, zadnej problem. Co se vykonu IrDa tyce, nejsem si uplne jist, jak moc se to zmenilo, stale je nutne mirit spravnym smerem na zarizeni, jinak jsem nic neovladal :-). Jo a co se tyce spotreby. Ano, baterie je tam stejna, ale udajne display krome toho, ze je jak rikas spickovy (jeeeeeeeeee to pravdaaa, skoro me to oslepilo v busu v noci :-) tak ma o 25% nizsi spotrebu a taky procesor ma nizsi spotrebu, tak snad to prinese nejake ovoce :-)
VanJ_ce4you (57)|22.7.2002 12:43
Tak pani, zaujimalo by ma, ci ten IR remote program je dostupny ak pre 38x0 iPAQy?