Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Jak na "mrtvy" Dell Axim X5?

Pavel Koza (4761)|11.11.2004 14:39
Ctenar zdenekn se mi pochlubil s navodem, jak zprovoznit "mrtvy" Axim X5 po neuspesnem upgrade. A protoze nejsem lakomy, podelim se ja s vami:)

[QUOTE]Here is my last gift to the Axim community: if you get your Axim bricked, you can restore the flash by copying the A04H-06140301.RIS (or how your ROM file is called) to the root directory of your CompactFlash card, rename it to have .IMG extension and then reboot by pressing "Contacts", "Scroll lever push until it clicks" and "Reset" together, then release "Reset" (but keep the other two keys pressed). A special bootloader will start which will flash your Axim with the ROM file from CF.[/QUOTE]

Pokud nekdo nezvladne preklad, tak strucne: Zkopirujte RIS soubor do rootu CF karty, prejmenujte koncovku na IMG a rebootnete soucasnym stiskem Kontakty, skrolovaciho tlacitka a Resetu. Jako obycejne, jen na vlastni nebezpeci!
mms (11)|13.11.2004 21:16
O mocny vladce, dekuji za share ;)
Az budu zkouset update tak se mi to bude mozna moooc hodit. Mas mou nebyvalou uctu a obdiv :yes:
pichlak_ce4you (116)|24.8.2005 13:20
Nemáte prosím někdo zálohu tohoto souboru A04H-06140301.RIS potřebného k oživení mého staronového Axima X5 Performance.Prostě umřel a bez velkého loučení odešel a já teď jen čumím na svítící blankytně modrou obrazovku s nápisem DELL.Celej soubor nebo alespoň link k němu prosím pošlete na pichlak@t-email.cz Všem dík
pichlak_ce4you (116)|16.9.2005 21:48
Rád bych touto cestou poděkoval všem co se na mně vyprdli a přesvědčili mně že čekat na vymodlený mail je fakt čirý bláznovství.Zřejmně už je tenhle dellík předpotopní chcíplina a všeci samozřejmně pracujete na úžasnej,novejch scifi strojích?! T a k m o o o c dík. :dead: