Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

LOOX 720 a jeho ovládání myší na obrazovce PC (Pocket Controller v. 4.12)

Milan Švec (938)|11.11.2004 14:20
Konečně!
Pocket Controller už umí ovládat VGA displej!
Od Handanga mi sdělili, že je k mání nová verze (4.12) Pocket Controlleru. (Pro majitele předchozí verze zdarma.)
I když v seznamu podporovaných PDA mají uvedený FSC LOOX obecně bez bližších určení, stačí zjistit i podle dalších značek, že je to už i pro VGA.

Už tedy zase není nutné ovládat zvlášť PC a zvlášť USB kabelem připojenou 720ku. Tedy brát ji do rukou a točit se k ní. Všechno se teď zase dá zvládat na jedné obrazovce - myší!
Odezva kliknutí (myší na obrazovce PC) na aktivní místo v okně 720ky je téměř okamžitá. Přehazování všech čtyř zobrazovacích režimů je díky příslušnému SW otázkou pohybu ukazováčku. Okno 720ky na PC se poslušně a okamžitě přizpůsobuje (což předchozí verze nezvládala.).

Hlavně je to celé zase mnohem pohodlnější a zábavnější. :D
00033918_PocketController412_HQiF.jpg 00033918_dttoLandscape_dwko.jpg
Pavel Koza (4761)|11.11.2004 15:12
Jo jo, ja sice ten program pouzivam predevsim pro delani screenshotu, ale aplikace je to vynikajici a skvele odladena. Kdyz se mi nepovede udelat screenshot timhle, tak to vzdavam...
Milan Švec (938)|11.11.2004 22:18
Jeden Pocket Controller (ve své nové verzi) dokáže na jednu PC obrazovku dostat i dvě různá PDA současně.
Vlevo klasika - LOOX 600 připojený přes USB,
vpravo současnost - LOOX 720 s VGA současně připojený přes WiFi.
Všechny tři displeje pro srovnání ukazují, jak různě vypadá zobrazení stejné stránky.
00033990_2PDAsOn1PC_M2mB.jpg
Flynt (57)|21.11.2004 15:54
Zdravím. Určitě se jedná o perfektní program, měl bych pouze dotaz týkající se psaní české abecedy. Lze nějakým způsobem zajistit zobrazování a psaní české diakritiky přímo přes Pocket Controller Professional 4.12? Např. poznámky. Pokud chci napsat "ž" zobrazí se mi "6" apod.

Samozřejmě mohu text napsat jinde a přenést, ale určitě by bylo pohodlnější psát přímo. Pokud máte někdo zkušenost budu vděčen.