Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Spatný pixel na hx4700

Namornik. (184)|11.11.2004 13:38
Dnes se mi objevil velky bily pixel uprostred obrazovky. Je to hodne videt pri spusteni videa. grrrrr:evil:


Reklamace asi nepujde co?

je zvlastni, ze spatne pixely se mi vzdy objevi az po nejake dobe.
Random65 (13)|11.11.2004 13:47
Ja mam bezvadnej display ale prehriva se mi procesor - tak kdyz mi to nevymenej na reklamaci tak muzes mit ten mu display :cool:
Pavel Koza (4761)|11.11.2004 15:55
[QUOTE="Namornik."]Dnes se mi objevil velky bily pixel uprostred obrazovky. Je to hodne videt pri spusteni videa. grrrrr:evil: [/QUOTE]

Jak dlouho ho mas a jak jsi ho kupoval? Pokud pres web a mas ho relativne par dni, tak by to mozna slo... Ale ne reklamovat ale odstoupit od smlouvy.

[QUOTE="Random65"]Ja mam bezvadnej display ale prehriva se mi procesor - tak kdyz mi to nevymenej na reklamaci tak muzes mit ten mu display [/QUOTE]

Kdy se prehriva? S tim jsem se setkal jen jednou, a sice behem dobijeni, kdy bylo zarizeni zaborene ve vysokem koberci (stava se i u ostatnich PDA)...
Peta_ce4you (314)|12.11.2004 13:59
Jak se projevuje prehrina procesoru?
Random65 (13)|13.11.2004 16:30
Jak jsem psal v jinem threadu ("Zasekavani iPAQ hx4700") vsechny ty projevy ruznych zaseku, zjistil jsem, ze se pri zatezi procesor zrejme prehreje (ze to je procesor jen hadam) a zarizeni se zasekne.
Pri bezne pokojove teplote mi jeste nikdy nevydrzelo prehravani filmu pres pul hodiny a jakmile se takhle zahreje, zasekava se pri cemkoliv vcetne behem resetu.
V lednici prehraje bez problemu cely 2h film. :?

Vcera jsem to poslal na reklamaci, doufam ze mi to vymeni :no: :$: , ale protoze tahle procedura trva i pres mesic predpokladam ze v tu dobu uz cena zarizeni bude o dost nizsi :(
brn (114)|14.11.2004 17:34
[QUOTE="Random65"]Vcera jsem to poslal na reklamaci, doufam ze mi to vymeni [/QUOTE]Dej nam vedet jak to dopadlo, drzim palce
Namornik. (184)|22.11.2004 20:24
heh, tak mi ten zasekly bily pixel dnes sam zmizel.

jak je to mozny?