Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Acer N30 a Lingea Lexicon

Josef Grec (3)|11.11.2004 12:07
Mám v úmyslu zakoupit tento PDA a na něm provozovat slovník Lingea. Funkčnost tohoto slovníku na tomto přístroji ale není dosud výrobcem SW ověřena a potvrzena. Koupě tohoto HW a SW je pro mě tedy riziková.

1.
Prosím Vás tedy, kdo máte zkušenost s tímto SW, o informaci k funkčnosti tohoto SW.

2.
Jaký slovník (A + D) by jste mi doporučili pro toto PDA.

Děkuji za odpovědi.
VitaH. (52)|11.11.2004 15:09
[QUOTE="Josef Grec"]Mám v úmyslu zakoupit tento PDA a na něm provozovat slovník Lingea. Funkčnost tohoto slovníku na tomto přístroji ale není dosud výrobcem SW ověřena a potvrzena. Koupě tohoto HW a SW je pro mě tedy riziková.

1.
Prosím Vás tedy, kdo máte zkušenost s tímto SW, o informaci k funkčnosti tohoto SW.[/QUOTE]
Na zaklade mych zkusenosti (3 leta zamestnani v Lingei :D) - nemel by s tim byt problem. Ale protoze se s klukama z Lingei znam, zjistim, co pujde.. Jinak - odkud jste? Urcite neni problem prijit bud k nam na Jeseniovu v Praze, nebo do Lingei v Brne a odzkouset.. Pokud tu moznost nemate, zkusime otestovat sami..
[QUOTE="Josef Grec"]
2.
Jaký slovník (A + D) by jste mi doporučili pro toto PDA.

Děkuji za odpovědi.[/QUOTE]
Jednoznacne Lingea Lexikon :D
Pavel Koza (4761)|11.11.2004 15:29
1. Lingeu jsem instaloval na ruzna zarizeni (pravda, n30 mezi nimi nebyla), ale nikdy jsem nemel problem, ani pri instalaci na kartu.
2. Ja mam dobre zkusenosti i s Pocket Translatorem. Osobne bych doporucoval napred koupit PDA a pak par slovniku vyzkouset, slovni zasoba je jedna vec, uzivatelska privetivost a ergonomie druha.
VitaH. (52)|11.11.2004 15:49
[QUOTE="Pavel Koza"]
2. Ja mam dobre zkusenosti i s Pocket Translatorem. Osobne bych doporucoval napred koupit PDA a pak par slovniku vyzkouset, slovni zasoba je jedna vec, uzivatelska privetivost a ergonomie druha.[/QUOTE]
Davam za pravdu, byt v tomto pripade v neprospech Lingei - zel.. Opravdu bude nejlepsi osobne vyzkouset vice slovniku a udelat si vlastni predstavu a srovnani..
VitaH. (52)|11.11.2004 15:56
Demo ke stazeni slovniku Lingea Lexikon pro PPC je zde, Pocket Translatoru pak zde.

Dostal jsem ted zpravu, ze Linge Lexikon na n30 jede..
Josef Grec (3)|11.11.2004 19:20
Děkuji Vám za odpovědi, velice jste mě uklidnili. Já s PDA začínám a budu slovníky velice potřebovat (cesta do zahraničí). Zatím jsem měl ale špatné informace, že Lexicon nebude fungovat a to celé bude k ničemu.
Jelikož teprve budu PDA kupovat, nemohu si demo ani otestovat. Informace pana Harnoše o funkčnosti Lexiconu na N30 je pro mě tudíž velice cenná - velice Vám Víťo děkuji.

S pozdravem Josef Grec.
Pavel Koza (4761)|12.11.2004 01:05
[QUOTE="Josef Grec"]Jelikož teprve budu PDA kupovat, nemohu si demo ani otestovat. Informace pana Harnoše o funkčnosti Lexiconu na N30 je pro mě tudíž velice cenná - velice Vám Víťo děkuji.[/QUOTE]

Radeji si to nechte potvrdit jeste primo od nich, ale pokud se v Sunnysoftu stavite osobne a zarizeni bude "na sklade", nemel by byt problem prohlednout si to a lehce "osahat" i vlastnima rukama.
VitaH. (52)|12.11.2004 01:58
[QUOTE="Pavel Koza"]
Radeji si to nechte potvrdit jeste primo od nich, ale pokud se v Sunnysoftu stavite osobne a zarizeni bude "na sklade", nemel by byt problem prohlednout si to a lehce "osahat" i vlastnima rukama.[/QUOTE]
V Lingei jsem dostal informaci, ze konkretne na n30 slovnik pro PPC netestovali a tedy (na n30) negarantuji jeho funkcnost. Ale je mozne si to samozrejme overit osobne - tel. Lingea: 541 233 160, konkretne ma technickou podporu pro PPC na starosti Vítězslav Sklář.
Informace, ze slovnik by mel na n30 chodit, pochazi z nasi spolecnosti.. Nicmene pro klid duse opravdu doporucuji na miste pri koupi PDA vyzkouset (neni problem), jak doporucuje Pavel Koza. Pokud budete kupovat jinde, nez u nas, a prodejce nebude mit k dispozici tento slovnik na vyzkouseni a je to pro Vas pro koupi PDA rozhodujici, stahnete si jeho demo a vemte s sebou.. Urcite Vam umozni jej vyzkouset..
CommanderZ (1798)|13.11.2004 18:52
Ja tam provozuju demo a alles gute:D
Josef Grec (3)|15.11.2004 10:14
Díky Commandere za tuto informaci. Teď již mám jistotu a jdu do toho. Díky moc.