Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 22 z 22

Téma: pouzdro na kolo

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Co se futrálu týká, už dlouho přemýšlím o tomhle (cena je teda strašlivá), protože to chci na enduro a nechci pořád někde zastavovat a zapínat/vypínat PDAčko. Kdyby se to uvnitř vypolstrovalo měkkou pěnovou gumou, tak by PDAčku ani klepání nemuselo vadit.
    No, pouzdro vypada dokonale, bohužel ne za tu cenu. 80-140 Euro je fakt dost na to, abych to ještě polstroval. Ale jako inspirace pro vlastní výrobu dobré . Bude to stát trochu práce, nebude tak pěkné, ale cena snad bude pod pět stovek.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Jako inspirace pro pokus "urob si krabičku pro PDA na řidítka sám" snad jo, ale každá z těch pixlí je dražší než celé to moje PDA na inzerát. Vidím to na domácí bastl založený na nějaké plastové krabičce za 25,50 a zbytku polyuretanu z izolace trubek. Hlavní důraz bych kladl na pružné připevnění toho celého k řidítkám, ale to mě nic kloudného zatím nenapadá. Ohledně motorky přemýšlím spíš o něčem na způsob tankvaku s magnety, aby se to dalo přiklapnout na nádrž a pohoda, a přitom vlastně okamžitě sundat a dát do kapsy.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

neco noveho? )

Obyvatel SMob
    Registrace
    Apr 2004

Konkrétně já jsem se na pouzdro vybodl, ono ježděná na biku a kontinuální otřesy fakt nebudou pro pda to pravé. Cihlu sice zatím vozím pořád, ale to jen do doby, než koupím baterku do mé krásné nové Nokie 3310, kterou mám na kolo. GPS budu mít asi Garmina Legenda, takže pda na kole ne.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2005

no jeste me napada varianta s headsetem a hlasovou navigaci, ale to by chtelo doladit aby to bylo jaks taks presne

netestoval nekdo tu hlasovou na vigaci na kole? (at uz s hedseatem nebo bez)

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Mashe
    netestoval nekdo tu hlasovou na vigaci na kole? (at uz s hedseatem nebo bez)
    Několik posledních víkendů jsem zkoušel tako jezdit a najel jsem tak asi 450 km. Na PDA jsem spustil SmartMaps, na kterých jsem naplánoval cestu (převážně po cyklostezkách) a nasavil, aby se 30 sekund před křižovatkou dalo hlášení. Také jsem spustil TCPMP pro přehrávání hudby. PDA jsem dal do tašky pod rám, sluchátka (KOSS The Plug) byla dostatečně dlouhá. Jezdit se podle toho dá velmi dobře, když špatně odbočíte, tak jste za 50 m (dá se nastavit) upozorněni, že jedete špatně. Když PDA ztratí signál z družic, tak dostatečně silně zapípá, to samé pak, když ho zase najde. Překvapila mě výdrž na baterky, kdy můj LOOX N520 vydržel s vypnutým displayem něco kolem 5-ti hodin hudby a navigace. Užitečnost jsem vyskoušel také např. jednou v noci, kdy jsem sice mohl se slabým světlem vjet do díry, ale měl jsem jistotu, že jedu správně.

Nováček
    Registrace
    Dec 2008

Yakumo DeltaX vozim na riditkach od jara v origilal drzaku cca 1500km, akorat jsem misto puvodnicho sroubu udelal "cipant na riditka" a kdyz prsi, tak pres to hodim "plastenku" z pouzdra na prukazky.
    Jistim to radeji "elegantni" gumickou na rexovky, protoze jeden nikdy nevi, kdyzby to nahodou chtelo na vetsi dire vyskocit ;-).
    Blbe se to v "plastence" ovlada, ale v nouzi to jde a vetsinou si vystacim z HW tlacitky treba pri prepinani programu.
    Otresu se take bojim a jezdil jsem i pri 38 stupnich na slunicku a zatim jsem asi mel vic "stesti nez rozumu" (na pologaluskach to na tech deravych silnicich asi dostava zabrat).
    Baterka vydrzi tak na vylety do 60km, ale v brasne pod ramem vozim nahradni zdroj 4x2800mAh tuzkovky, ktery nabije celou hlavni naterku 4.5x, ale zdroj zapojuju jen "na dosjezd", kdyz je hlavni baterka vybita a jezdil jsam takto treba po nemecku vylety kolem 90km.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. držák na kolo
    Od ondris_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 25-02-2008, 14:16
  2. Navigace na kolo
    Od cubas_ce4you v sekci Obecné problémy
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 07-05-2007, 08:24
  3. Pouzdro na hx4700 - "Žádné pouzdro, také pouzdro!"
    Od manager v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-07-2005, 15:35